515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0

Slevotéka pomáhá potřebným

Jsme rádi za každý úsměv, který dokážeme vykouzlit na tváři. S radostí proto přispíváme ke štěstí těm, kteří jej potřebují ze všech nejvíc. :-) Víte o někom, kdo by potřeboval pomoc? Napište nám na pomahame@slevoteka.cz.

ikonka slevy

2017
Elišce Spurné jsme částkou 5000 Kč přispěli
na zádržný systém na kočárek

Malé Elišce byly teprve tři měsíce, když přišli lékaři s diagnózou, která obrátila život rodině Spurných vzhůru nohama. Svalová atrofie. Právě kvůli této nemoci nedokáže Eliška ovládat jediný sval v těle, je plně odkázána na pomoc druhých, dýchá pomocí plicní ventilace a stravu přijímá pomocí sondy zavedené do břicha. Ani přes nepřízeň osudu se ovšem sympatická rodinka nevzdává aktivního života. Nejen Eliška, ale i její starší bráška a rodiče totiž milují výlety po okolí. Jakmile je to jen trochu možné, vyrážejí společně ven a sbírají nové zážitky.  
Eliška s rodinou
Právě kočárek je přitom pro Elišku jedinou možností, jak svět kolem sebe poznávat. Jsme proto rádi, že jsme mohli přispět na zádržný systém kočárku, který Elišce a její rodině aktivní život zase o trošku usnadní. Pokud chcete k Eliščině úsměvu přispět i vy, stačí kontaktovat její rodiče na jejích facebookových stránkách.
Eliška s rodinou

Doporučit charitativní projekt

"Věřím, že společně najdeme další projekty, kterým lze pomoci. Každý doporučený příběh, charitativní projekt či jinou žádost o pomoc pečlivě zvážíme a vybereme takový, který pomoct potřebuje nejvíce. Těšíme se na vaše doporučení."


Karel Pospíšilík
majitel firmy Slevoteka.cz s.r.o.

telefon

515 550 650

Ve všední dny od 08:00 do 18:00


telefon

podpora@slevoteka.cz

Napište nám dotaz a rádi odpovíme.

založeno 2010

Jsme specialisté na cestování
už od roku 2010


:)

Garantujeme vaši 100%
spokojenost