515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Silvestrovské pobyty Slovensko

×zrušit filtry
zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Vybírejte ze silvestrovských pobytů na Slovensko se slevou

Být na Silvestra doma je nuda. Využijte slev a vychutnejte si Silvestr pro dva nebo celou rodinu s dětmi někde na Slovensku. Záleží na vás, jestli dáte přednost Silvestru na slovenských horách (Tatry, Fatra, Karpaty...), wellness Silvestru nebo pobytu v lázních. Odpočinete si ve všech případech. Slovensko je velmi oblíbené pro dovolenou.

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcům, dvojicím i rodinám cestovat na Silvestra levně a poznávat krásná místa Slovenska. Spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem vám rádi poradíme a vyřešíme i rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Jestliže se stane, že úplně totožný silvestrovský pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám ho za danou cenu s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyU nás nakupujete bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.