515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Pobyty a zájezdy na Silvestra 2019

Taky se po svátcích cítíte unavení a potřebovali byste na pár dní úplně změnit prostředí? Není nic jednoduššího, než si už teď zakoupit některý z naší široké nabídky silvestrovských pobytových balíčků. A i když se asi nevyhnete předvánočnímu shonu, aspoň se budete mít na co těšit. Vybere si opravdu každý. Pokud se chcete nechat hýčkat, zvolte silvestrovské pobyty v lázních. Pro romantiky jsou tu silvestrovské pobyty pro dva a cestovatelé mohou klidně vyjet někam do zahraničí. Užijte si Silvestr 2019 netradičně!

zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Vybírejte ze silvestrovských pobytů se slevou

Být na Silvestra doma je nuda. Zapomeňte na chystání chlebíčků a užijte si silvestrovské pobyty na horách! Nebo jste opravdu unavení a hledáte místo, kde se o vás personál perfektně postará? Tak to se vám bude líbit wellness pobyt na Silvestra!

Využijte slev a vychutnejte si Silvestr pro dva nebo celou rodinu s dětmi někde mimo domov. Záleží na vás, jestli dáte přednost Silvestru na horách, wellness Silvestru nebo v lázních. Odpočinete si v obou případech. Hotely vás zvou do svých útrob k pohoštění, dobrému pití i dalším mimořádným silvestrovským nabídkám.

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcům, dvojicím i rodinám cestovat na Silvestra 2019 levně a poznávat krásná místa Česka i Evropy. Spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem vám rádi poradíme a vyřešíme i rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Jestliže se stane, že úplně totožný silvestrovský pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám ho za danou cenu s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyU nás nakupujete bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovují podmínky pobytu přes Silvestr, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.

Slevy na silvestrovské pobyty (volná místa):

ČeskoSlovensko | Maďarsko | Polsko