515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Pobyty a zájezdy s vínem

zobrazeno 13 slev

Vyberte si z pobytů s vínem nebo vinné sklepy s ubytováním

Chcete si zpestřit výlet nebo dovolenou posezením v tradičním moravském vinném sklípku? Chtěli by jste nakoupit kvalitní moravské, slovenské, maďarské, francouzské nebo italské víno? To vše můžete ve vybraných slevách i třeba s pobytem a ubytováním ve vinném sklípku. Dovolenou však můžete trávit i někde v českém nebo zahraničním hotelu či penzionu se sklenkou vybraného lahodného vína.

ikonka slevyNabízíme zájezdy, výlety a vinařské pobyty v Čechách, na Moravě nebo jinam po Evropě. Vaše spokojenost s cestováním a ubytováním je pro nás nejdůležitější. S výběrem vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný vinařský pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám jej za tuto cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky, můžete nevyužitý slevový voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.