515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Rodinné pobyty s dětmi

zobrazeno 53 slev

Vybírejte ze slev na rodinné pobyty a zájezdy s dětmi

Letní i zimní pobyty s dětmi stmelují pocit lásky, jistoty a bezpečí. Navíc děti na vás budou mít nádherné vzpomínky. Dopřejte jim rodinnou dovolenou, která bude podle jejich gusta. Nemusíte utrácet tisíce za letenky ani cestovat hodiny autem, abyste poznali krásné prostředí a klid. Pestré pobyty s malými i většími dětmi si užijí jak milovníci aktivního odpočinku, tak i rodiny preferující relax. Cyklistika, pěší turistika, koupání či historie čekají jen vás! Spojte příjemné s užitečným a užijte si rodinnou dovolenou plnými doušky.

ikonka slevyNabízíme vám zájezdy, výlety a rodinné pobyty s dětmi se slevou v Čechách, na Moravě i jinde v Evropě. Vaše spokojenost s cestováním a ubytováním rodiny je pro nás nejdůležitější. S výběrem vám rádi poradíme.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný rodinný pobyt s dětmi najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám jej za tuto cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky, můžete nevyužitý slevový voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme celou uhrazenou částku za pobyt nebo zájezd.