515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
Rozdáváme kredity! Vyhrajte každý týden 300 Kč na nákup pobytu nebo zájezdu
Rozdáváme kredity! Vyhrajte každý týden 300 Kč na nákup pobytu nebo zájezdu dle vlastního výběru na Slevotéce
Rozdáváme kredity! Vyhrajte každý týden 300 Kč na nákup pobytu nebo zájezdu
Sleva byla již ukončena. Podívejte se na naší aktuální nabídku.

Rozdáváme kredity! Vyhrajte každý týden 300 Kč na nákup pobytu nebo zájezdu

-100 %
Rozdáváme kredity! Vyhrajte každý týden 300 Kč na nákup pobytu nebo zájezdu: Obr 1
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 774 zákazníků
zakoupením získáte 0 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Se Slevotékou si může skvělou dovolenou dovolit opravdu každý. A díky této soutěži to platí hned dvojnásob. Pokud budete mít štěstí a vyhrajete, vyhraným kreditem si už tak výhodnou cenu ještě snížíte, a to o 300 Kč.

Tak neváhejte a hrajte o kredity, které uplatníte při nákupu jakéhokoliv pobytu nebo zájezdu na našem webu. Je jen na vás, zda si zvolíte tuzemské nebo zahraniční krásy, poznávání a turistiku nebo hýčkání a lenošení ve wellness, případně nějaký jednodenní výlet. Díky Slevotéce vás zaručeně čekají ty nejlepší cestovatelské zážitky!

Jak na to? Je to snadné – zúčastnit se můžete 3 jednoduchými způsoby. Vyberte si takový, který vám nejvíce vyhovuje:

 • Vyplňte svůj e-mail na této stránce (zelené tlačítko "Zúčastnit se", které najdete výše). 
 • NEBO reagujte na naše příspěvky a připojte hashtag #slevoteka.
 • NEBO vložte jakýkoliv veřejný příspěvek na náš profil na Facebooku, YouTube kanálu nebo Instagramu s hashtagem #slevoteka.

A co potom? 

Pak už stačí jen čekat, zda se štěstí usměje zrovna na vás. 
Držíme vám palce!

Kde přesně se tedy můžete do soutěže zapojit?

Seznam výherců:

 • 1. výherce - Lenka Hloušková (23.8.2016)
 • 2. výherce - Věra Němcová (1.9.2016)
 • 3. výherce - Lenka Slívová (6.9.2016)
 • 4. výherce - Monika Šebestová (21.9.2016)
 • 5. výherce -Jiří Stulák (29.9.2016)

Doplňující informace

 • Soutěž probíhá na internetových stránkách www.slevoteka.cz.
 • Účast v soutěži je bezplatná. Soutěže se mohou zúčastnit pouze fyzické osoby starší 18 let žijící na území České republiky, a to pouze jednou v daném soutěžním termínu.
 • Pro účast v soutěži klikněte na „Zúčastnit se“. Vyplňte Vaši e-mailovou adresu, kterou používáte také pro přihlášení na Facebooku a na které Vás budeme v případě výhry kontaktovat, a následně klikněte na „Pokračovat“ nebo na nám napište na náš profil na Facebooku, YouTube kanálu nebo Instagramu. Umístěte sem jakýkoliv příspěvek. Do popisku nebo komentáře napište hashtag v tomto tvaru: #slevoteka.
 • Do soutěže jsou zařazeni pouze ti uživatelé, kteří vyplnili správně svoji e-mailovou adresu nebo reagovali na náš příspěvek dle uvedených pokynů s hashtagem #slevoteka nebo vložili jakýkoliv veřejný příspěvek dle uvedených pokynů na náš profil na Facebooku, YouTube kanálu nebo Instagramu s hashtagem #slevoteka.
 • Pokud se soutěže účastníte prostřednictvím zadání e-mailové adresy, upozorňujeme, že jedna e-mailová adresa může být zaregistrována pouze jednou.
 • Výherce soutěže je náhodně vylosován ze soutěžících, kteří správně zadali svou e-mailovou adresu, nebo reagovali na příspěvky či vytvořili vlastní veřejný příspěvek s hashtagem #slevoteka.
 • Soutěžící svojí účastí v soutěži vyjadřuje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, svůj souhlas se zpracováním osobních údajů poskytnutých v rámci soutěže pořadateli (především e-mailové adresy). Pořadatel je oprávněn zpracovávat tyto údaje za účelem vyhodnocení soutěže a následného zasílání informací o nabídkách pořadatele.
 • Vylosovanému výherci je výhra v soutěži oznámena podle toho, jaký způsob zvolil k zapojení se do soutěže. Pokud se registroval svým e-mailem, kontaktujeme ho na uvedeném e-mailu. Pokud se účastnil příspěvkem s hashtagem #slevoteka, kontaktujeme ho komentářem u daného příspěvku.
 • Lhůta na přihlášení se k výhře je 14 dnů od doručení e-mailu nebo od kontaktování na základě příspěvku s hashtagem #slevoteka. Výherce bude pořadatelem soutěže vyzván i k poskytnutí korespondenční adresy pro doručení dárkového kupónu v tištěné podobě. Jestliže se výherce o výhru nepřihlásí, výhra propadá pořadateli soutěže.
 • Pořadatel si vyhrazuje právo během soutěže změnit podmínky, výhry a systém přidělování výher. V tomto případě by o tomto informoval na www.slevoteka.cz.
nabídka byla ukončena