515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Česko
Stylová zimní romantika v centru Českého Krumlova pro DVA na 3 a více dní
Chcete si užít pravou zimní atmosféru s nádechem historie? Proč si tedy neudělat romantický výlet pro DVA na 3 a více dní do Českého Krumlova. V ceně je zahrnuta snídaně a ubytování ve stylových staročeských pokojích Penzionu Teddy.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jižní Čechy

Stylová zimní romantika v centru Českého Krumlova pro DVA na 3 a více dní

-40 %
Stylová zimní romantika v centru Českého Krumlova pro DVA na 3 a více dní

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 3. 2014

Kde uplatnit voucher

Pension Teddy
Rooseveltova 38
381 01 Český Krumlov

www.pensionteddy.cz

Tel.: +420 724 003 981
E-mail: info@pensionteddy.cz 

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Romantika v centru Českého Krumlova

Chcete-li zažít opravdu vydařenou dovolenou, vydejte se do Českého Krumlova. Když si navíc přimyslíte ubytování v klidné lokalitě historického centra se spoustou romantických uliček a zákoutí, ideální dovolená je na světě! 

Ubytování ve stylovém Penzionu Teddy

Vkusný Penzion Teddy se nachází ve svahu nad řekou Vltavou v historickém centru Českého Krumlova. Tato klidná lokalita přímo vybízí k procházkám ke známým zdejším historickým skvostům. Těšit se můžete na krásný výhled na malebná zákoutí Českého Krumlova a řeku lemující městský park.

Penzion Teddy nabízí vkusné ubytování ve staročeském stylu. Pokoje "Old style" jsou laděny do období 17. - 18. století. Součástí pokoje je i balkón, vlastní WC, koupelna a pokrytí Wi-Fi signálem. Dle zájmu si můžete zvolit i pokoj s vlastní TV.

Součástí ubytování jsou také kontinentální snídaně. Snídaně se podávají vždy od 8 do 10 hodin. 

U baru se nachází terasa, která Vám nabízí posezení s výhledem na historické centrum se známým kostelem svatého Víta a klikatícími se uličkami, které jsou typické pro Český Krumlov.

Díky ubytování v centru města poznávejte krásy Českého Krumlova

Pension Teddy je umístěn v malebné a klidné uličce jménem Rooseveltova. Stačí udělat pár kroků od pensionu a ocitnete se přímo v historickém centru Českého Krumlova. Doslova několik metrů od pensionu najdete Městské divadlo, v zámecké zahradě pak proslulé divadlo s otáčivým hledištěm. Přímo v okolí pensionu najdete řadu restaurací s nejrůznější kuchyní.

Český Krumlov není potřeba nijak zvlášť připomínat, vždyť je to po Praze druhé nejnavštěvovanější místo zahraničními turisty. Provozovatelé penzionu Vám mohou zajistit cenově velmi výhodnou Krumlov Card, se kterou může návštěvník otevřít hned čtvery dveře k jeho poznání. Tato karta platí pro:

 • Zámek Český Krumlov: Hradní muzeum a zámecká věž
 • Regionální muzeum v Českém Krumlově
 • Museum Fotoatelier Seidel
 • Egon Schiele Art Centrum

Nechejte se okouzlit Českým Krumlovem a poznejte, proč je tak oblíbený mezi lidmi z celého světa!

Kam dál v jižních Čechách?

Český Krumlov není v jižních Čechách jedinou památkou UNESCO - tento kraj je navíc krajem rybníků a lázeňství! Kam se tedy podívat?

 • Pro milovníky romantiky a historie je ideálním cílem zámek Hluboká nad Vltavou, jehož atmosféra je nezapomenutelná. Až si projdete rozlehlý anglický park, navštivte i menší, ale zajímavou ZOO.
 • Tradiční lidovou architekturu "zkoukněte" v Holašovicích, dalším místě zapsaném v UNESCO. Nádherná ukázka selského baroka, které je typické hlavně pro Česko, láká tisíce turistů.
 • Určitě nezapomeňte také na lázeňskou TřeboňDvoje lázně, zámek, pivovar a Schwanzenberská hrobka Vás zaměstnají na celý den. Ve zdejších restauracích také servírují výborné rybí speciality!
 • Za turistikou se vydejte do Blanského lesa, který se tyčí nad Českým Krumlovem. Můžete si tady vyšlápnout třeba na horu Kleť!
 • A nevynechejte ani klášter Zlatá koruna, Římov, Trocnov nebo Dívčí kámen!

Doplňující informace

 • Platnost kuponu je od 6.1. do 31.3.2014.
 • Rezervace na tel.: +420 724 003 981 nebo na e-mailu: info@pensionteddy.cz.
 • Při rezervaci je nutné nahlásit číslo kuponu.
 • Kupony lze kombinovat a prodloužit si tak pobyt.
 • Děti do 6 let zdarma (bez nároku na lůžko a stravu).
 • Děti od 6 let s 50% slevou z ceny kuponu.
 • Možnost parkování před penzionem - 150 Kč/noc.
 • Více informací na www.pensionteddy.cz.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena