515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Romantické pobyty v zimě

Hledáte místo, kde byste si užili zimní dovolenou v páru? Inspirujte se našimi zimními romantickými pobyty. Vybere si opravdu každý. Pokud toužíte po luxusním ubytování v místech, kde nebudou davy turistů, zamiřte do Nového Boru. Milovníci romantických procházek či  běžkování si určitě užijí dovolenou u Lipna. Úžasné chvíle zažijete i v maďarských termálech, odkud se navíc vrátíte perfektně odpočatí. Vyberte si z naší nabídky a nebudete litovat.

zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Zimní romantické pobyty se slevou

Kam v zimě za romantikou? Ať už si vyberete pobyt na horách, nebo pojedete ochutnávat víno na Jižní Moravu, podstatné je, že strávíte čas s osobou, na které vám záleží. Společné zážitky jsou to nejlepší pro budování vztahu. U nás si můžete vybrat z opravdu široké nabídky pobytů, doporučujeme například romantické zimní pobyty s privátním wellness.

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcům, dvojicím i rodinám strávit romantickou zimní dovolenou v Česku i v zahraničí. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytu vám poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že stejný romantický zimní pobyt najdete před nákupem jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý slevový voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.

Slevy na romantické pobyty v zimě: ČR | Slovensko | Maďarsko | Polsko a další.