515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Česko
Žďárské vrchy pro DVA na 3 dny s polopenzí a vířivkou
Je libo pobyt na Vysočině s polopenzí, vířivkou a mnoha tipy na výlety? To vše a mnohem více na vás čeká v Hotelu Žákova hora v srdci Žďárských vrchů! Užijte si 3 dny plné wellness, relaxace a výletů!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Vysočina

Žďárské vrchy pro DVA na 3 dny s polopenzí a vířivkou

-31 %
Žďárské vrchy pro DVA na 3 dny s polopenzí a vířivkou
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 28. 2. 2015

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Hotel Žákova hora
Herálec 400
592 01 Herálec

www.hotelzakovahora.cz
Tel.: 566 663 133, 603 843 800
E-mail: info@hotelzakovahora.cz

Pobyt v čisté přírodě Vysočiny

Rádi se necháváte hýčkat, a přitom si chcete užívat pobytu v čisté přírodě plné možností, jak trávit volný čas? Právě pro vás je dovolená na Vysočině - v oblasti s nejčistším vzduchem v celém Česku! Právě zde si v Hotelu Žákova hora užijete mnoho příjemných chvil. Ať už při relaxaci ve vířivce či na běžkách!

Pobyt v čisté přírodě Vysočiny

Ideální ubytování v Hotelu Žákova hora

Hotel Žákova hora je situován do samého centra Žďárských vrchů, a to do klidného a malebného zákoutí Českomoravské vysočiny - v ekologicky čisté krajině obce Herálec.

Hotel Žákova hora

Zde budete ubytováni v příjemně zařízených dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Samozřejmostí je zde bezplatné internetové Wi-Fi připojení.

Příjemně zařízené pokoje

Právě poloha hotelu zaručuje dostatek klidu pro relaxaci a nerušený odpočinek po celou dobu vašeho pobytu.

Interiér pokoje

Polopenzi, jež je součástí pobytového balíčku, si budete moci vychutnat ve zdejší hotelové restauraci. V příjemném a stylovém nekuřáckém prostředí můžete ochutnat nejrůznější speciality, a poté si dopřát ochutnávku vín z kvalitní nabídky vinic jižní Moravy. 

Hotelová restaurace

Relaxační centrum přímo v hotelu

Toužíte po relaxaci a načerpání nových sil? S tímto pobytovým balíčkem to nebude žádný problém! A ani se nemusíte vydávat daleko. Relaxační wellness centrum se nachází přímo v prostorách ubytování. Zde si můžete dopřát relaxaci v sauně, vířivce či při masážích - na vybrané druhy navíc s 40% slevou! Kompletní seznam procedur a služeb najdete ZDE.

Relaxační centrum

Díky kuponu si můžete společně užít zcela zdarma relaxaci ve vířivce, a to po dobu 2x30 minut. Příznivce sportů jistě potěší posilovna, jež je vybavena kvalitními posilovacími stroji, spinningovými koly i profesionálními činkami.

Kam na výlet v okolí

Asi 13 kilometrů od Herálce najdete Žďár nad Sázavou, kde můžete vedle několika památek (například známý cisterciácký klášter Studnice Blahoslavené Panny Marie), odpočívat také v plaveckém bazénu. Určitě zde ale nevynechejte poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře – památka UNESCO.

Zelená hora

 • Vrch Devět skal (4 km)- jedná se o nejvyšší vrchol Žďárských vrchů a druhý nejvyšší vrchol Českomoravské vrchoviny.
 • Skalní útvar Čtyři palice (8 km) - oblast byla vyhlášena přírodní rezervací v roce 1990.  Je tvořena rulovými skalními útvary, které připomínají čtyři palice. 
 • Hrad Pernštejn (46 km) -gotický hrad Pernštejn z poloviny 13. století se nachází ve východním okraji Českomoravské vrchoviny a patří bezesporu k nejvýznamnějším moravským hradům. 
 • Pohádková vesnička Podlesíčko (15 km) - pokud plánujete pobyt s dětmi, vydejte se do této vesničky, kde se ve vybraných dnech můžete zůčastnit průvodu za doprovodu pohádkových bytostí.
 • Nové Město na Moravě (cca 20 km) - najdete zde několik ski areálů, kde si zimních sportů užijete dosyta! Navštivte například Ski Snowpark na Harusově kopci či Ski Areál Svratka

Žďárské vrchy v zimě

Milovníci lyžování si v okolí hotelu přijdou na své. Desítky kilometrů upravených běžkařských tratí skýtají možnosti celodenních výletů v krásné přírodě Žďárských vrchů. Hlavně milovníci bílé stopy tady najdou vhodné terény, po kterých mohou jezdit křížem krážem po poměrně rozsáhlém území bez příkrých srázů, vysokých stěn a hlubokých údolí. 

Využijte běžkařských stop

Celá oblast Vysočiny je protkána řadou lyžařských stop a mnoho kilometrů bývá strojově upraveno. 


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 10. 12. 2014 do 28. 2. 2015.
 • Kupon nelze uplatnit v termínu 23. 12. 2014 - 3. 1. 2015.
 • Rezervace pobytu na tel. 566 663 133, 603 843 800 nebo
  na e-mailu info@hotelzakovahora.cz.
 • Příplatky (platí se na místě):
  • Dítě od 3 do 12 let na přistýlce 524 Kč/pobyt včetně polopenze.
  • Lichá osoba nad 12 let na přistýlce 340 Kč/pobyt bez polopenze.
  • Pes 100 Kč/pobyt (nutno nahlásit předem).
 • Děti do 3 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA. Dětská postýlka zdarma k zapůjčení.
 • Check in 14:00 hod., check out 10:00 hod.
 • Kupony lze spojovat a prodloužit si tak pobyt.
 • Více informací na www.hotelzakovahora.cz.
nabídka byla ukončena