515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Česko
Luxusní pobyt pro DVA na zámku Zbiroh nedaleko Prahy
Zámecký luxus pro DVA na 3 všední dny v Chateau Hotel Zbiroh. Ubytování v zámeckých komnatách, snídaně, minigolf, vstup do lanového centra nebo zapůjčení buggyny. Kousek od Prahy a v malebné přírodě křivoklátských lesů!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Střední Čechy

Luxusní pobyt pro DVA na zámku Zbiroh nedaleko Prahy

-73 %
Luxusní pobyt pro DVA na zámku Zbiroh nedaleko Prahy
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 90 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 9. 2013

Kde uplatnit voucher

Chateau Hotel Zbiroh
Zbiroh 1
338 08

www.hotel-chateau-zbiroh.cz
tel.: +420 378 771 452, +420 724 188 363
e-mail: hotel@zbiroh.com

 

 
 

 

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Luxusní dovolená na zámku

Přemýšleli jste o tom, jaké je to být šlechticem? Přijeďte si to vyzkoušet na zámek Zbiroh! Bydlete ve snových komnatách, snídejte v krčmě, procházejte se po křivoklátských lesích a užívejte si luxusní romantickou dovolenou!

Chateau Hotel Zbiroh

Komnaty Chateau Hotelu Zbiroh navozují atmosféru jako samotný zámek, opředený historií napříč staletími. Pavouků a netopýrů se však v luxusních pokojích bát nemusíte ;-)

Královské ubytování Vám poskytne dvoulůžkový pokoj typu Standard, luxusně a velmi stylově vybavený. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení a připojením k internetu.

Snídaně Vám bude servírována ve středověké krčmě U Rudolfovy kratochvíle, která je součástí zbirožského zámku. Využít ji můžete i k celodennímu stravování a pochutnat si  tak na středověkých specialitách. K nim přijde vhod dobré víno či káva a zákusek.

Královská zábava a wellness

Během svých volných chvil můžete využít řadu služeb a slev. V rámci balíčku si můžete užít pohodlí wellness s 50% slevou v hodnotě 500 Kč nebo masáže se slevou 20% v hodnotě 200 Kč.

Odvážnější si pak mohou vehnat do žil adrenalin v lanovém centru či při projížďce v buggyně, sportovci se mohou vyžít na minigolfu. Každé pondělí si pak můžete užít zábavy na středověkém večeru.

Balíček zve také k prohlídce zámku Tří císařů - Zbiroh. Krom výletu do 12. století, kam až sahá jeho historie, se těšte na přilehlý park se zámeckou oborou, středověkou krčmu i zámecké vinné sklepy. Více informací najdete ZDE.

Kam v okolí

Chcete-li pokračovat v "tour de hrady", okolí Zbirohu je ideální. V okolí můžete navštívit zámky a hrady Křivoklát, Karlštejn, Žebrák a Točník, Hořovice, Hluboš, Dobříš či Mníšek pod Brdy.

Vášniví turisté i cyklisté mohou zaplesat, CHKO Křivoklátsko se k výletům přímo vybízí:

 • Přírodní rezervace Skryjská jezírka - rezervace o rozloze 60 ha se dá projít po modré turistické značce vedoucí ze Zbiroha do Skryjí. Pokud se nezaleknete nenáročného šplhání po kamenech, naskytne se Vám pohled na přírodní jezírka uprostřed skalních roklí.
 • Naučná stezka Brdatka - výchozí Křivoklát i cílové Zbečno leží při železniční trase Beroun – Rakovník. Stezka vede po červené značce a projdete ji zhruba za 2 hodiny. Na 17 informačních tabulích se dozvíte spoustu zajímavostí z okolí a navíc se Vám po cestě rozevřou nádherné výhledy na údolí Berounky.
 • Cyklistická naučná stezka Křivoklát - Rakovník - po asfaltce asi 17-ti km výlet. 
 • Cyklotrasa Zvíkovec a Krakovec - ze Zvíkovce vyrazíte na sever údolím Javornice a Rousínovského potoka po červené až na Krakovec a stejnou cestou zase zpátky na Zvíkovec.

Doplňující informace

 • Kupón je možné využít od 24.5. do 30.9. 2013.
 • Rezervace na tel. +420 378 771 452 nebo e-mailem na hotel@zbiroh.com.
 • Děti do 2 let zdarma bez nároku na lůžko.
 • Děti do 6-ti let bez nároku na lůžko 300 Kč/den.
 • Děti do 12-ti let na přistýlce 600 Kč/noc.
 • Dospělí na přistýlce 800 Kč/noc.
 • Check-in od 14.00, check-out do 11.00.
 • Více informací na www.hotel-chateau-zbiroh.cz/hotel.
nabídka byla ukončena