515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Romantické pobyty
  3. Česko
Vodácký víkend v hotelu Růže v Rožmberku
Vodácký víkend luxusně v hotelu Růže v Rožmberku. Dva výlety na vodě v ceně, sjedete nejkrásnější úsek od Vyššího Brodu do Českého Krumlova! Max. 25 kupónů.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jižní Čechy

Vodácký víkend v hotelu Růže v Rožmberku

-31 %
Vodácký víkend v hotelu Růže v Rožmberku
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 0 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Kde uplatnit voucher

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Pro ty co se už teď těší na léto a chtějí mít před sebou vidinu zajímavé letní akce přinášíme společně s hotelem v centru jednoho z nejvyhledávanějších vodáckých měst, Rožmberku, exkluzivní nabídku jen pro prvních 25 dvojic. Čeká Vás ubytování v těch nejluxusnějších pokojích, které hotel nabízí. Budete se cítit jako v pohádce! A abyste se nenudili, tak součástí pobytu je splutí úseku od Vyššího Brodu do Českého Krumlova, který je mezi vodáky doslova legendární pro svoji krásu a romantická zakoutí v meandrech řeky.

Rožmberk nad Vltavou je romantické městečko na Vltavě mezi přehradou Lipno a Českým Krumlovem.  V sezóně ožívá nesčetnými zájezdy , které směřují na hrad Rožmberk, a především vodáky, kteří projíždějí po Vltavě a je to jejich tradiční zastávka. Založeno Rožmberky ve 13.století prožívá nyní turistickou renesanci jako východisko pro milovníky sportu (kanoe, rafting, jízda na koních, turistika, cyklistika), silných motorek (úžasné scenérie na klikatých cestách), rybaření a v neposlední řadě pro ty , kteří obdivují činy našich předků, nejen Rožmberků.

Namátkou vybíráme historická místa z nejbližšího okolí Vašeho ubytování: Rožmberk samotný, klášter ve Vyšším Brodě, Český Krumlov se svou image UNESCO programu . To všechno na krátkém úseku Vltavy.  Meandr Vltavy v místě je úchvatný stejně tak jako scenérie kolem Lipenské přehrady a šumavské hvozdy, které zde již začínají.

Hotel Růže se nachází přímo na břehu Vltavy a nabízí krásný výhled nejen na řeku, ale i na místní dominantu, kterou je hrad Rožmberk. Balíček služeb zahrnuje polopenzi. Večer Vás bude čekat tříchodová večeře a navíc v den odjezdu budete mít k dispozici i oběd. V ceně jsou pro Vás nachystány 2 vstupenky na hrad a 2 hotelové ležáky.

Hotel Vám zajistí v ceně kupónu veškerý servis, transfery a zapůjčení kanoe pro splutí. Plavba je vhodná pro kohokoliv, budete na ni mít dostatek času a není potřeba se jí jakkoliv obávat! Tešíte se na léto? Tak proč si už teď neudělat radost a nekoupit si vodácký pobyt v ráji vodařů! Může to být také opravdu originální dárek pro Vašeho partnera. Hotel Růže má v Rožmerku již více než 350 letou tradici a jeho personál se na Vás moc těší.


Doplňující informace

  • platnost od 1.4.2011 do 31.10.2011
  • platnost o víkendu i ve všední dny
  • pobyt je nutné vzhledem k žádané lokalitě rezervovat včas, tj. do 30.4.2011
  • rezervace na tel. čísle 380 749 715, 777 326 384 nebo recepce@hotel-ruze.cz
  • více informací na www.hotel-ruze.cz
nabídka byla ukončena