515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Česko
Vinařský pobyt na jižní Moravě pro DVA na 4 dny s polopenzí a ochutnávkou vín
Vinařský pobyt ve Znojmě pro DVA na 4 dny v Penzionu Černý sklep. Těšte se na polopenzi, degustace vín či zapůjčení kol! Nádherná příroda, vinohrady a vinné sklípky. To vše s platností do dubna 2016!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jižní Morava

Vinařský pobyt na jižní Moravě pro DVA na 4 dny s polopenzí a ochutnávkou vín

-35 %
Vinařský pobyt na jižní Moravě pro DVA na 4 dny s polopenzí a ochutnávkou vín
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 70 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 4. 2016

Kde uplatnit voucher

Penzion Černý sklep
Dyjská 85, Dobšice

www.cernysklep.cz
+420 602 775 184
cerny.sklep@seznam.cz
check-in 15:00 - 18:00, check-out 10:00

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Láká vás užít si pohodu jižní Moravy společně s vinařským programem? Vydejte se do Penzionu Černý sklep, kde vás čeká stylové ubytování v penzionu ve vinné uličce na předměstí historického města Znojma, jež skrývá vinný sklípek s celkem asi 60 druhy místních vín!

Vydejte se do Penzionu Černý sklep, kde vás čeká stylové ubytování v penzionu ve vinné uličce na předměstí historického města Znojma, jež skrývá vinný sklípek s celkem asi 60 druhy místních vín!

Vinný sklípek přímo v penzionu Černý sklep

Ubytováni budete v pokojích s vlastním WC, koupelnou, TV se satelitním příjmem, DVD přehrávačem, minibarem a Wi-Fi připojením. Kousek od penzionu se také nachází dětské hřiště, kde můžou strávit čas ti nejmenší.

Penzion je pojmenován podle charakteristické plísně černé barvy, jež pokrývá místní sklepní chodby. V tradičním vinném sklípku pod penzionem, se můžete těšit na rozšíření svých vinařských chutí při ochutnávce vín s výkladem a prohlídkou sklepa. Je zde uloženo víno hlavních dodavatelů, jimiž jsou dobšická vinařství Hort a Lahofer. Samozřejmě nechybí ani vína místních drobných vinařů.

Vinný sklípek přímo v penzionu Černý sklep

 V tradičním vinném sklípku pod penzionem, se můžete těšit na rozšíření svých vinařských chutí při ochutnávce vín s výkladem a prohlídkou sklepa

Objevujte zdejší přírodu, či vyrazte na výlet do termálů

 • Ve vzdálenosti asi 200 m od penzionu teče řeka Dyje, která svými malebnými zákoutími láká k odpočinku. V okolí Znojma najdete také krásné meandry Dyje v NP Podyjí a nejkrásnější  a nejznámější českou vinici Šobes.
 • Kousek od penzionu najdete jízdárnu, kde je možno dohodnout vyjížďky na koních a prohlédnout si dravé ptáky z místní záchranné stanice.
 • Pro sportovní aktivity může posloužit sportovní areál s travnatým fotbalovým hřištěm, tenisovým a volejbalovým kurtem v těsné blízkosti penzionu.
 • Nezapomeňte navštívit město Znojmo s mnoha historickými památkami. Nejznámější znojemskou památkou je bezesporu kostel sv. Mikuláše a rotunda sv. Kateřiny, která stojí v areálu přemyslovského hradu a na jejíchž vnitřních zdech jsou dochované vzácné fresky z 1. poloviny 12. století.
 • Určitě navštivte také Loucký klášter i sklepy Znovína a zavítejte také do znojemského podzemí ze 13. století.
 • A pokud toužíte spíše po lenošení a relaxaci, vydejte se do oblíbených termálních lázní v rakouském městečku Laa. Ze Znojma je to jen 30 minut jízdy autem. Na vstup máte navíc díky kuponu 10% slevu.

Objevujte zdejší přírodu, či vyrazte na výlet do termálů

A pokud toužíte spíše po lenošení a relaxaci, vydejte se do oblíbených termálních lázní v rakouském městečku Laa


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 16. 11. 2015 do 30. 4. 2016.
 • Pokud již máte vybraný termín, je třeba si jeho dostupnost ověřit ještě před koupí. Rezervace pobytu a volné termíny na tel. +420 602 775 184 nebo na e-mailu cerny.sklep@seznam.cz.
 • Příjezd pouze v PONDĚLÍ a ve ČTVRTEK.
 • Pobyt s dětmi (hradí se na místě):
  • dítě do 3 let bez nároku na lůžko zdarma.
  • dítě do 12 let za 1 200 Kč/pobyt včetně polopenze.
 • Ostatní příplatky (nepovinné, hradí se na místě):
  • pes za 50 - 150 Kč/dle velikosti (pouze po předchozí dohodě).
  • prodloužení pobytu či navýšení počtu ubytovaných za příplatek po dohodě s provozovatelem.
nabídka byla ukončena