515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Romantické pobyty
  3. Česko
Vinařský pobyt na jižní Moravě pro DVA s neomezenou konzumací vína
Pobyt plný zážitků na jižní Moravě pro DVA na 3 dny v Penzionu U Doubků se snídaní, ochutnávkou sýrů a NEOMEZENOU KONZUMACÍ vína. Nezapomenutelný pobyt u Lednicko-valtického areálu poblíž všech památek UNESCO!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jižní Morava

Vinařský pobyt na jižní Moravě pro DVA s neomezenou konzumací vína

-41 %
Vinařský pobyt na jižní Moravě pro DVA s neomezenou konzumací vína
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 12. 2013

Kde uplatnit voucher

Penzion U Doubků
Nádražní 57b
691 41 Břeclav

www.udoubku.cz
tel.: 519 334 095
email: udoubku@centrum.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Romantický vinařský pobyt na Jižní Moravě pro dva

Podzimní počasí, sychravo, únava... Zapomeňte aspoň na pár dní na realitu a vydejte se ve dvou na vinařský pobyt na jižní Moravu, užijte si večer v romantické vinárně, okoštujte moravské víno a poznejte všechny krásy tohoto vinařského kraje!

Pobyt kousek od Lednicko-valtického areálu

V rámci tohoto kuponu zažijete pobyt v Penzionu U Doubků v okrajové a klidné části Břeclavi jen kousek od hlavních dominant Lednicko-valtického areálu.

Nadstandardní pokoje jsou vybavené rustikálním nábytkem, součástí je WC a sprcha, LCD TV, SAT a Wi-Fi. Jako překvapení na Vás také po příjezdu bude na pokoji čekat malý dárek.

V stylově zařízené restauraci si pochutnáte na snídaních. Rodinná restaurace a penzion má tradici celých 22 let a skvělí kuchaři zde připravují i mnoho gastronomických specialit. Podle toho, kdy pobyt v penzionu využijete, můžete si pochutnat třeba na Svatomartinské huse, dančích, steakových nebo rybích specialitách a dalších dobrotách, které uspokojí chuťové buňky každého milovníka dobrého jídla.

Po příjezdu Vás uvítá welcome drink v podobě aperitivu a na pokoji Vám bude k dispozici láhev minerálky.

Večer v romantické vinárně s neomezenou konzumací vína

Jeden z večerů zajděte do romantické vinárny s rotundou, která je součástí penzionu. Zde na Vás čeká NEOMEZENÁ konzumace moravských vín. Vaše chuťové buňky potěší také ochutnávka lahodných sýrů, které se k vínům perfektně hodí.

Lednicko-valtický areál (UNESCO)

Pokud jste na jižní Moravě poprvé anebo se sem vracíte po delší době, určitě nemůžete vynechat natolik známý Lednicko-valtický areál se zámky a kolonádou na Reistně. Areál je vzdálen necelých 10 km od penzionu.

Ohřejte se v Lednici (aneb do Lednice i v zimě)

V létě láká Lednice turisty na zámek, ale ani v zimě tu nepřijdete zkrátka. Od listopadu se o víkendu a svátcích lze plavit po řece Moravě v zámeckém areálu a z vyhřáté lodní kajuty pozorovat krásy zasněženého parku a na masopust se plavit s pirátskou posádkou.

Můžete si také udělat procházku k Minaretu zasněženým parkem anebo navštívit tropický skleník, který je mimo ledna otevřen vždy o víkendu a svátcích od 10 do 16 hodin. Lednice láká také na nejmladší lázně v Česku - Lázně Lednice - kde se léčí minerální jodobromovou vodou účinnou na nemoci pohybového aparátu. V lednických restauracích také narazíte na nejrůznější sezónní gastronomické akce.

Zbrusu nový Aqualand Moravia nedaleko penzionu

Zavítejte také do nedalekého (asi 35 km) nově otevřeného Aqualand Moravia. Zaručujeme Vám, že se zde nebudou nudit ani Vaše děti, ani Vy - vyzkoušejte 12 bazénů, 20 tobogánů, spoustu vodních atrakcí, ale také římské lázně, kde můžete okusit až 24 saun a nespočet relaxačních procedur.

Super lyžování v Němčičkách

Necelých 30 km od penzionu najdete obec Němčičky, ve které se nachází v nadmořské výšce 180 m.n.m. nejníže položené ski centrum v Evropě. Sezóna začíná v Němčičkách už koncem listopadu, kdy je na svah položen speciální povrch umožňující lyžování i za méně příznivých sněhových podmínek.

Sjezdovka s jedním vlekem o délce necelého půl kilometru potěší hlavně méně náročné lyžaře a rodiny s dětmi.


Doplňující informace

  • Kupon je možno využít od 25.10. do 31.12.2013. Kupon nelze využít 24.-25.12.2013 a 1.1.2014. Silvestr je již vyprodaný!
  • Rezervace pobytu na tel. 519 334 095 nebo emailu udoubku@centrum.cz.
  • Děti do 5 let zdarma (bez nároku na služby).
  • Děti starší 5 let 230 Kč/noc se snídaní. Na pokoji je možná jen jedna přistýlka.
  • Další noc pro dvě osoby za 850 Kč/vč. snídaně.
  • Prodloužení pobytu dle domluvy na místě nebo nákupem dvou kuponů.
  • Více informací na www.udoubku.cz.
nabídka byla ukončena