515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Česko
Vinařské Slovácko pro DVA na 3 dny s polopenzí
Slovácko pro DVA na 3 dny ve stylovém historickém Hotelu Koníček ve vinařském kraji Uherského Hradiště s polopenzí. Pro extra náročné možnost vířivky whirpool přímo na pokoji! Plavte se po Baťově kanále a nechte se okouzlit krásami slováckého regionu!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Slovácko

Vinařské Slovácko pro DVA na 3 dny s polopenzí

-40 %
Vinařské Slovácko pro DVA na 3 dny s polopenzí
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 49 zákazníků
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 6. 2013

Kde uplatnit voucher

Hotel a restaurace Koníček***
Družstevní 167
686 05 Uherské Hradiště
www.hkonicek.cz
tel: +420 572 551 011
email: hotel@hkonicek.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Zažijte jedinečnou atmosféru Slovácka

Láká Vás slovácký folklór nebo se jen chcete vydat na pohodovou dovolenou do pohodového kraje? Ať jsou Vaše představy jakékoliv, Slovácko je zajímavostmi nabitý kraj, který Vám Vaše přání jistě splní! S ubytováním v neobyčejně útulném Hotelu Koníček s polopenzí si svoji krátkou dovolenou stoprocentně užijete! 

Stylové ubytování v historické budově Hotelu Koníček 

Uherské Hradiště je město výborně dostupné ze všech koutů Česka i Slovenska a každý si tu přijde na své. Vy budete bydlet v té nejzajímavější části Uherského Hradiště, ve vinařské části Mařatice. Zapomeňte na všední typ ubytování, Vás čeká ubytování v historické citlivě zrekonstruované budově z 19.století, kde se dříve vyráběly kočáry pro vídeňský dvůr!

pokoji Standard, kde budete ubytovaní, najdete moderní vybavení, vlastní sociální zařízení s koupelnou, TV i připojení Wi-Fi.

Pokoj Exclusive s vlastní vířivkou pro extra náročné

Za příplatek 400 Kč/pobyt můžete být ubytování i v útulném pokoji Nadstandard, kde je navíc oproti pokoji Standard i minibar, sedací souprava, trezor a vysoušeč vlasů. Pro hodně náročnou klientelu najdete v Hotelu Koníček i pokoj Exclusive. Za příplatek 1130 Kč/pobyt si užijete pohodlných ratanových lehátek a zcela neomezeně i vířivé whirpool vany přímo na pokoji!

Hotel Koníček potěší i gurmány - Maurerův výběr Grand restaurant

V hotelové restauraci si v rámci kuponu pochutnáte na bohaté polopenzi. Kvalita jídla a obsluhy je na opravdu špičkové úrovni. To dokládá i zařazení restaurace do jediného nezávislého průvodce nejlepšími a nejzajímavějšími restauracemi této země, Maurerova výběru Grand Restaurant.

Plavba lodí po Baťově kanálu

Pokud Vás neláká cykloturistika, využijte možnosti plavit se po Baťově kanálu. Pravidelná linka ze Spytihněvu, Veselí nad Moravou a Strážnice Vás zaveze přes všechna zajímavá místa Slovácka a z pohodlí lodní paluby si tak vychutnáte jedinečná panoramata tohoto kraje. Podívejte se na www.batacanal.cz a vyberte si nejlepší trasu pro Vaši plavbu!

Kam na Slovácku? Do Luhačovic, Strážnice nebo aquaparku a za poznáním spousty památek!

Slovácko možná nepatří ke krajům úplně nejznámějším, je však plný zajímavostí od těch přírodních až po ty kulturně-historické. Vybrali jsme pro Vás místa, která byste určitě neměli při svém putování po Slovácku vynechat:

 • Luhačovice jsou jedny z nejznámějších lázní v Česku, které Vás okouzlí nádhernou kolonádou, kde si zdraví utužíte pár doušky Vincentky nebo Ottovky. 
 • Můžete navštívit i některé z luxusních wellness center místních lázeňských hotelů (např. Alexandria). U Luhačovic (v Pozlovicích) se také můžete "pokochat" výhledem na třpytivou hladinu místní vodní nádrže.
 • Přímo v Uherském Hradišti najdete nově vybudovaný aquaparkNabízí nejdelší tobogán u nás, který měří neuvěřitelných 186 metrů! Specialitou je i 140 metrů dlouhý světelný tobogán Black Hole. Barevné diody vytvářejí kombinaci až 16,7 milionů barev a každý sjezd bude proto originálem! Součástí aquaparku je saunový svět, těště se na 4 druhy saun a ochlazovací bazének.
 • Velehrad není jen poutní místo s nádhernou bazilikou a klášterem. Je to také bájné středisko Velké Moravy. Toto tvrzení dokládá také nedaleký Archeoskanzen Modrá, kde poznáte historický život na Moravě.
 • Nedaleko Uherského Hradiště najdete také městečko Buchlovice s nádherným zámkem a zámeckým parkem. Podobný zážitek na Vás čeká i na zámku v Miloticích.
 • Nad Buchlovskými kopci se tyčí majestátní hrad Buchlov, jehož věže jsou vidět již z dálky.
 • Zajeďte si také až za Uherský Brod, kde se pomalu začínají tyčit Bílé Karpaty. Z rozhledny na Velkém Lopeníku nebo z Velké Javořiny uvidíte dech beroucí panoramata "Moravských Kopanic".

Cyklostezka kolem Baťova kanálu

V jarních měsících se vypravte na výlet po cyklostezce "Kolem Baťova kanálu" - ta vede přímo z Uherského Hradiště, přes zámek a zámeckou vinotéku v Uherském Ostrohu, dále do Veselí nad Moravou přes skanzen ve Strážnici, bzenecký zámek a zámecký park v Napajedlích a přes Topolnou zpět. 

Další trasu najdete východně od Uherského Hradiště - vydejte se přes areál měšťanských vinných sklepů, do památkové rezervace Veletiny - Stará hora a zpět přes Popovice. Po cestě navštivte Potomákovo muzeum lidových krojů.


Doplňující informace

 • Kupon je možné uplatnit od 3.12.2012 do 30.6.2013.
 • Kupon nelze využít od 20.12.2012 do 2.1.2013.
 • Rezervace na tel. čísle +420 572 551 011 nebo na e-mailu hotel@hkonicek.cz (uveďte číslo kuponu).
 • Děti do 6 let včetně zdarma (bez nároku na lůžko a stravu, možnost zapůjčení dětské postýlky zdarma).
 • Další osoba od 6 let za příplatek 1100 Kč/pobyt včetně snídaně.
 • Pokoj Nadstandard za příplatek 400 Kč/pobyt, pokoj Exclusive s vířivkou whirlpool za 1130 Kč/pobyt.
 • Příplatek za domácí zvíře 200 Kč/noc.
 • Více informací na www.hkonicek.cz.
nabídka byla ukončena