515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Romantické pobyty
  3. Česko
Víkend plný relaxu pro DVA na 3 dny s ochutnávkou vína na jižní Moravě
Víkendový pobyt pro DVA na 3 dny v Penzionu U Doubků u Lednicko-valtického areálu. Těšit se můžete na večer strávený ve vinárně s NEOMEZENOU ochutnávkou kvalitních moravských vín a nechybí ani relax na masážích!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jižní Morava

Víkend plný relaxu pro DVA na 3 dny s ochutnávkou vína na jižní Moravě

-40 %
Víkend plný relaxu pro DVA na 3 dny s ochutnávkou vína na jižní Moravě
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 3. 2014

Kde uplatnit voucher

Penzion U Doubků
Nádražní 57b
691 41 Břeclav

www.udoubku.cz
tel: 519 334 095
email: udoubku@centrum.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Víno, relax a masáž Vás čeká na jižní Moravě

Krásy jižní Moravy jsou proslavené po celém Česku a možná i za hranicemi. Poznejte je i Vy! Vydejte se ve dvou na víkendový romantický pobyt na jižní Moravu, užijte si večer v romantické vinárně, okoštujte moravské víno, nechte se hýčkat masáží a poznejte Moravu všemi smysly.

Rodinný penzion kousek od Lednicko-valtického areálu

V rámci tohoto kuponu zažijete pobyt v Penzionu U Doubků v okrajové a klidné části Břeclavi jen kousek od hlavních dominant Lednicko-valtického areálu.

Součástí pokojů je vlastní koupelna s vanou a WC, TV a Wi-Fi. Jako překvapení na Vás také po příjezdu bude na pokoji čekat malý dárek.

Těšte se na ochutnávku vín a sýrů

Jeden z večerů zajděte do romantické vinárny s rotundou, která je součástí penzionu. Zde na Vás čeká neomezená ochutnávka moravských vínochutnávka lahodných sýrů a speciality kuchyně s 10% slevou. Až Vás po návratu z vinárny zastihne žízeň, určitě budete rádi za 0,7 l minerální vody na pokoji. 

Součástí pobytu je také 1x masáž pro dva přímo na pokoji. Po dobře stráveném večeru ve vinárně si ji jistě necháte líbit, protože masáž zregeneruje Vaše tělo a mysl. Poté už Vám nic nebrání vydat se na výlet do okolí.

Lednicko-valtický areál (UNESCO)

Pokud jste na jižní Moravě poprvé anebo se sem vracíte po delší době, určitě nemůžete vynechat tolik proslulý Lednicko-valtický areál se zámky a kolonádou na Reistně. Areál je vzdálen jen 6 km od penzionu.

V létě láká Lednice turisty na zámek, ale ani v zimě tu nepřijdete zkrátka. Od listopadu se o víkendu a svátcích lze plavit po řece Moravě v zámeckém areálu a z vyhřáté lodní kajuty pozorovat krásy zasněženého parku a na masopust se plavit s pirátskou posádkou.

Můžete si také udělat procházku k Minaretu zasněženým parkem anebo navštívit tropický skleník, který je mimo ledna otevřen vždy o víkendu a svátcích od 10 do 16 hodin. Za zmínku stojí také Janův hrad, ke kterému už je to na menší výlet.

Za lyžováním do Němčiček...

Necelých 30 km od penzionu najdete obec Němčičky, ve které se nachází v nadmořské výšce 180 m n.m. nejníže položené ski centrum v Evropě. Sezóna začíná v Němčičkách už koncem listopadu, kdy je na svah položen speciální povrch umožňující lyžování i za méně příznivých sněhových podmínek.

Sjezdovka s jedním vlekem o délce necelého půl kilometru potěší hlavně méně náročné lyžaře a rodiny s dětmi.

...a za odpočinkem do Aqualandu Moravia

Za zábavou, relaxem i adrenalinem se vydejte do nedalekého Aqualandu Moravia v Pasohlávkách, kde se rozhodně nudit nebudete. V tomto aguaparku najdete spoustu vyžití. Různé masáže, vířivky, sauny, tobogány, skluzavky a bazény. Každý, ať už velký nebo malý, si přijde na své. 


Doplňující informace

  • Kupon je možno využít od 6.12.2013 do 31.3.2014. Kupon nelze využít 24.-25.12.2013 a 1.1.2014. 
  • Rezervace pobytu na tel. 519 334 095 nebo emailu udoubku@centrum.cz.
  • Děti do 5 let zdarma (bez nároku na lůžko a se snídaní). 
  • Přistýlka 230 Kč/noc se snídaní. Na pokoji je možná jen jedna přistýlka.
  • Další noc pro dvě osoby s 15% slevou.
  • Více informací na www.udoubku.cz.
nabídka byla ukončena