515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Česko
Romantický pobyt pro DVA na 3 dny v Uherském Hradišti s polopenzí
Stále si lámete hlavu nad výběrem dárků pro Vaše blízké? Pobyt pro DVA na 3 dny ve stylovém Hotelu Koníček v Uherském Hradišti s polopenzí a platností kupónu až do konce června 2014 je ideálním dárkem pro každého!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Slovácko

Romantický pobyt pro DVA na 3 dny v Uherském Hradišti s polopenzí

-34 %
Romantický pobyt pro DVA na 3 dny v Uherském Hradišti s polopenzí

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 60 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 6. 2014

Kde uplatnit voucher

Hotel a restaurace Koníček***
Družstevní 167
686 05 Uherské Hradiště


www.hkonicek.cz
tel: +420 572 551 011
email: hotel@hkonicek.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Atmosféra Slovácka pro každého

Stále ještě pátráte po vhodném dárku pro Vaše blízké? Nelamte si zbytečně hlavu a obdarujte je romantickým pobytem pro dva prožitém v Uherském Hradišti. Slovácko je zajímavostmi nabitý kraj, který splní očekávání i těch náročnějších! Pobyt s ubytováním v útulném Hotelu Koníček s polopenzí Vaše blízké potěší více než ponožky :-).

Stylové ubytování v historické budově Hotelu Koníček 

Uherské Hradiště je město výborně dostupné ze všech koutů Česka i Slovenska a každý si tu přijde na své. Vy budete bydlet v té nejzajímavější části Uherského Hradiště, ve vinařské části Mařatice. Zapomeňte na všední typ ubytování, čeká Vás ubytování v historické citlivě zrekonstruované budově z 19. století, kde se dříve vyráběly kočáry pro vídeňský dvůr!

pokoji Standard, kde budete ubytováni í, najdete moderní vybavení, vlastní sociální zařízení s koupelnou, TV i připojení Wi-Fi.

Pokoj Exclusive s vlastní vířivkou pro extra náročné

Za příplatek 400 Kč/pobyt můžete být ubytováni i v útulném pokoji Nadstandard, kde je navíc oproti pokoji Standard i minibar, sedací souprava, trezor a vysoušeč vlasů. Pro hodně náročnou klientelu najdete v Hotelu Koníček i pokoj Exclusive. Za příplatek 1130 Kč/pobyt si užijete pohodlných ratanových lehátek a zcela neomezeně i vířivé whirpool vany přímo na pokoji!

Hotel Koníček potěší i gurmány - Maurerův výběr Grand restaurant

V hotelové restauraci si v rámci kuponu pochutnáte na bohaté polopenzi. Kvalita jídla a obsluhy je na opravdu špičkové úrovni. To dokládá i zařazení restaurace do jediného nezávislého průvodce nejlepšími a nejzajímavějšími restauracemi této země, Maurerova výběru Grand Restaurant.

Kam na Slovácku? Do Luhačovic, Strážnice nebo aquaparku a za poznáním spousty památek!

Slovácko možná nepatří ke krajům úplně nejznámějším, je však plný zajímavostí, od těch přírodních až po ty kulturně-historické. Vybrali jsme pro Vás místa, která byste určitě neměli při svém putování po Slovácku vynechat:

 • Luhačovice jsou jedny z nejznámějších lázní v Česku, které Vás okouzlí nádhernou kolonádou, kde si zdraví utužíte pár doušky Vincentky nebo Ottovky. 
 • Můžete navštívit i některé z luxusních wellness center místních lázeňských hotelů (např. Alexandria). U Luhačovic (v Pozlovicích) se také můžete "pokochat" výhledem na třpytivou hladinu místní vodní nádrže.
 • Přímo v Uherském Hradišti najdete nově vybudovaný aquaparkNabízí nejdelší tobogán u nás, který měří neuvěřitelných 186 metrů! Specialitou je i 140 metrů dlouhý světelný tobogán Black Hole. Barevné diody vytvářejí kombinaci až 16,7 milionů barev a každý sjezd bude proto originálem! Součástí aquaparku je saunový svět, těšte se na 4 druhy saun a ochlazovací bazének.
 • Velehrad není jen poutní místo s nádhernou bazilikou a klášterem. Je to také bájné středisko Velké Moravy. Toto tvrzení dokládá také nedaleký Archeoskanzen Modrá, kde poznáte historický život na Moravě.
 • Nedaleko Uherského Hradiště najdete také městečko Buchlovice s nádherným zámkem a zámeckým parkem. Podobný zážitek na Vás čeká i na zámku v Miloticích.
 • Nad Buchlovskými kopci se tyčí majestátní hrad Buchlov, jehož věže jsou vidět již z dálky.
 • Zajeďte si také až za Uherský Brod, kde se pomalu začínají tyčit Bílé Karpaty. Z rozhledny na Velkém Lopeníku nebo z Velké Javořiny uvidíte dech beroucí panoramata "Moravských Kopanic".

Cyklostezka kolem Baťova kanálu

V jarních měsících se vypravte na výlet po cyklostezce "Kolem Baťova kanálu" - ta vede přímo z Uherského Hradiště, přes zámek a zámeckou vinotéku v Uherském Ostrohu, dále do Veselí nad Moravou přes skanzen ve Strážnici, bzenecký zámek a zámecký park v Napajedlích a přes Topolnou zpět. 

Další trasu najdete východně od Uherského Hradiště - vydejte se přes areál měšťanských vinných sklepů, do památkové rezervace Veletiny - Stará hora a zpět přes Popovice. Po cestě navštivte Potomákovo muzeum lidových krojů.


Doplňující informace

 • Kupon je možné uplatnit od 25.11.2013 do 30.6.2014.
 • Kupon nelze využít od 22.12.2013 do 2.1.2014.
 • Rezervace na tel. čísle +420 572 551 011 nebo na e-mailu hotel@hkonicek.cz (uveďte číslo kuponu).
 • Děti do 6 let včetně zdarma (bez nároku na lůžko a stravu, možnost zapůjčení dětské postýlky zdarma).
 • Další osoba od 6 let za příplatek 1100 Kč/pobyt včetně snídaně.
 • Pobyt si můžete prodloužit ve 2. kroku objednávky. Možnost přikoupit 3. noc navíc za 1135 Kč/dvě osoby.
 • Můžete se ubytovat v pokoj Nadstandard za příplatek 400 Kč/pobyt nebo pokoji Exclusive s vířivkou za 1130 Kč/pobyt. Hradíte na místě.
 • Příplatek za domácí zvíře 200 Kč/noc.
 • Více informací na www.hkonicek.cz.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena