515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Maďarsko
Romantický pobyt pro DVA na 3 a více dní u centra Budapešti
Pobyt pro DVA na 3 a více dní kousek od centra Budapešti, s bohatou snídaní a při prodloužení pobytu i se vstupem do lázní. Užívejte si ubytování v Hotelu Corvin*** a atmosféry lázeňské metropole se vším všudy!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Maďarsko, Budapešť

Romantický pobyt pro DVA na 3 a více dní u centra Budapešti

-38 %
Romantický pobyt pro DVA na 3 a více dní u centra Budapešti

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 35 zákazníků
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 3. 2014

Kde uplatnit voucher

Hotel Corvin ***
Angyal ulica 31
H-1094, Budapešť, Maďarsko


www.corvinhotelbudapest.hu
tel.: +3612186566
e-mail: corvin@corvinhotelbudapest.hu

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Romantická návštěva Budapešti

Budapešť je jednou z nejoblíbenějších evropských metropolí. Že jste v ní ještě nebyli? Využijte další z našich akcí a poznejte toto jedinečné město. A na co se můžete těšit? Komfortní hotel, bohaté snídaně a nekončící lázeňskou pohodu!

Ať už se vydáte za poznáváním kultury s trochou romantiky nebo se radši dozvíte něco nového a zvolíte aktivní odpočinek u bazénu, Budapešť Vás nemůže zklamat. 

Stylové ubytování téměř v centru metropole

Hotel Corvin*** je rodinný hotel, situovaný jen pár kroků od centra města a mimo standardně vybavené pokoje Vám může nabídnout také hlídané parkoviště a skvělou dostupnost městské hromadné dopravy. Hotel je ideálním místem pro trávení odpočinku ve dvou, a díky své poloze přímo vybízí k romantickým procházkám za historickými památkami Budapešti.

Na recepci hotelu je také možné si zakoupit lístky na MHD nebo různé turistické atrakce. Najdete zde také mini bar a posezení.

Jste zvědavi na ubytování? Hotel Vám nabídne ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastní koupelnou, lednicí, kabelovou TV, trezorem a fénem na vlasy. 

Součástí tohoto pobytového balíčku je také bohatá bufetová snídaně pro oba, díky které načerpáte síly na celý den. 

Relaxujte v historických lázních

Pokud si zvolíte variantu B, budete mít možnost se na 1 den podívat do jedněch ze 3 historických lázeňských středisek. Tato varianta Vám totiž nabízí 1x volný vstup pro dva na celý den do jednoho z těchto lázeňských zařízení:

 • Lázně Gellert - Jedny z nejstarších maďarských lázní jsou pýchou Budapešti. Prameny napájející lázně jsou známy již téměř dva tisíce let. Vzhledem k vysoké teplotě vody tohoto pramene ho nazývali Očistec a později dostal název Panenská lázeň. Otevřeno 6-20 hod.
 • Lázně Lukács - V okolí dnešního koupaliště a lázní Lukács v Budapešti se v 12. století usadili rytíři řádu svatého Jana a vybudovali zde mimo jiné i lázně. Nedávno byly lázně zrekonstruované a byl postaven zážitkový bazén na místě bývalého a prakticky již nevyužívaného bahenního jezera. A v něm jsou instalovány různé zážitkové prvky: podvodní perličkové masáže, masážní trysky krku a šíje, masážní trysky zad, perličkové lavice a množství dalších. Otevřeno je zde od 6 do 19 hod.
 • Lázně Rudas - Jejich prameny - Juventus, Attila a Hungaria - jsou známé již tisíc let. Voda je hodnocena jako léčivá a má vysoký obsah fluoridů. Současná hala bazénu s kopulí se datuje do doby vlády Ali Paši z Budy - jsou to tedy slavné turecké lázně. Otevřeno denně 6-20 hod., a pá-so dokonce 22-4 hod.
 
Navíc získáváte 50% slevu do lázní Széchenyi:
 • Lázně Széchenyi -  Lázně jsou postaveny v novobarokním slohu a stojí ve středu města, ve středu Městského parku v zeleném pásu Pešti. Je to jedno z největších lázeňských zařízení v Evropě. Uvnitř jsou termální koupele pro muže i ženy, termální vanové lázně, bublinkové a slané koupele, a také velké bazény pod otevřeným nebem. Otevřeno 9-19 hod. každý den.

Krásy zimní Budapešti s návštěvou zimních trhů

Díky platnosti kuponu až do 31. 3. 2014 můžete Budapešť navštívit i zasypanou sněhem a provoněnou vánočním punčem. Vánoční trhy v Budapešti patří jednoznačně mezi 10 nejkrásnějších trhů v Evropě! Hlavní atrakcí budapešťských Vánoc je vánoční trh, na kterém lidoví umělci a drobní řemeslníci prodávají své rukodělné výrobky s vánoční tematikou.

 
Jaké památky nevynechat?

Budapešť je město s bohatou historií ležící na řece Dunaj, které vzniklo sloučením tří měst a nyní je 8. největší městem Evropské unie. Kam se určitě podívat?

 • pravému břehu dominuje vrch Gellért se sochou Svobody, citadelou a sochou sv. Gellérta v úbočí. Severně se nachází hradní vrch Várhegy s mohutným královským palácem - sem to máte jen kousek od hotelu
 • o něco dále uvidíte tyčící se věže Rybářské bašty a Matyášova chrámu
 • na levém břehu je nejvýraznější stavbou budova Parlamentu (Országház), která je sto let stará, 268 m dlouhá a 96 m vysoká. Má téměř 700 místností a na jeho výzdobě se podíleli nejlepší umělci své doby v zemi. Je považována za jednu z největších vládních budou v Evropě
 • určitě nepřehlédněte čnící kopuli Baziliky sv. Štěpána a také Markétin ostrov uprostřed Dunaje s nádherným parkem
 • projděte se po Váci utca – jedné z nejvýznamnějších ulic v centru metropole. Ta je centrem nákupů v Budapešti.
 • dále pak Park soch (s pozůstatky socialistických monumentů), Lidový park s planetáriem, zábavní park se zoologickou zahradou nebo městský sad Városliget
Navštivte také například Tropicarium, které se pyšní největším mořským akváriem v Evropě. Co zde všechno uvidíte? Třeba žraločí akvárium o objemu 1,4 miliónů litrů slané vody, kde uvidíte 8 žraloků a nespočet dalších ryb. Ale také plno exotických druhů ryb, ptactva a dalších živočichů.
 
 
Ve vědeckém centru si můžete zažít interaktivní prohlídku plnou her, které zabaví děti i dospělé. AquaWorld potěší všechny milovníky vodních atrakcí!

Doplňující informace

 • Kupon je možné uplatnit v termínu od 27.11.2013 do 31.3.2014.
 • Kupon nelze uplatnit v termínu od 28.12.2013 do 2.1.2014.
 • Variantu zvolíte při objednávání kuponu.
 • Rezervace na emailu corvin@corvinhotelbudapest.hu (komunikace v angličtině).
 • Dítě do 6 let zdarma (bez nároku na lůžko).
 • Dítě od 6 let za 10 EUR/noc se snídaní.
 • Parkovné za 13 EUR/noc (je potřeba zmínit při rezervaci)
 • Cena nezahrnuje městskou daň.
 • Příplatky za děti a městská daň se platí při příjezdu na recepci.
 • Více informací na www.corvinhotelbudapest.hu.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena