515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Maďarsko
Pobyt pro DVA v centru Budapešti s výhodnými balíčky dle Vašeho výběru
Pobyt na 3 dny pro DVA v Budapešti v Hotelu Gloria Budapest City Center***. Vyberte si balíček plný kultury s romantickou večeří NEBO se vydejte za zábavou a poznáním do největšího mořského akvária v Evropě a užijte si zábavu v aquaparku!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Maďarsko, Budapešť

Pobyt pro DVA v centru Budapešti s výhodnými balíčky dle Vašeho výběru

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 60 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 3. 2014

Kde uplatnit voucher

Hotel Gloria***
Bláthy Ottó 22
1089 Budapešť

www.hotelgloria.com
e-mail: gloria@hotelgloria.com

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Nabitý pobyt pro dva v Budapešti

Budapešť je jednou z nejoblíbenějších evropských metropolí. Že jste v ní ještě nebyli? Využijte dnešní luxusní nabídky a společně se vzpomínkami na okouzlující historické památky se Vám po návratu domů budou vybavovat myšlenky také na nádherný hotel, bohaté snídaně a nadstandardní program!

Ať už se vydáte za poznáváním kultury s trochou romantiky nebo se radši dozvíte něco nového a zvolíte aktivní odpočinek u bazénu, Budapešť Vás nemůže zklamat. 

Bydlení se snídaní kousek od centra

Slevotéka si pro Vás a Vaši drahou polovičku připravila jedinečný pobyt v Hotelu Gloria Budapest City Center***. Díky metru se velice snadno a rychle dostanete do centra města. Tichá lokalita obklopená zelení parků Vám zajistí klidné spaní a dostatek energie na procházky po městě.

Menší, spíše rodinně orientovaný hotel Vám zajistí ubytování v komfortních, 2-lůžkových pokojích s vlastní koupelnou. Na každém pokoji najdete také ledničku, TV, telefon a fén. K dispozici je Vám také hotelová zahrada a uzavřené parkoviště.

Součástí tohoto pobytového balíčku je také bohatá bufetová snídaně pro oba, díky které načerpáte síly na celý den. V případě, že zvolíte kulturní balíček, můžete se těšit také na tříchodovou romantickou večeři při svíčkách.

Láká Vás poznání a zábava? Zvolte variantu A!

Navštívíte Tropicarium, které se pyšní největším mořským akváriem v Evropě. Co zde všechno uvidíte? Třeba žraločí akvárium o objemu 1,4 miliónů slané vody, kde uvidíte 8 žraloků a nespočet dalších ryb. Ale také plno exotických druhů ryb, ptactva a dalších živočichů.
 
 
Ve vědeckém centru si můžete zažít interaktivní prohlídku plnou her, které zabaví děti i dospělé. AquaWorld potěší všechny milovníky vodních atrakcí, ale také ty, kteří rádi relaxují v sauně. Nechybí občerstvení na dobití energie.

Preferujete romantiku a kulturu? Varianta B je pro Vás správná volba!

Kromě uvítací romantické večeře zažijete unikátní výstavu přes 3000 děl Vincenta Van Gogha. Jeho díla jsou netradičně vystavěna prakticky na každém kousku místností, včetně podlahy! Výstavu doplňují videoprojekce a fotografie.
 
 
Memento Park připomíná komunistickou éru rozličnými tematickými výstavami. Připomeňte si třeba, jaké bylo jezdit trabantem.

Krásy zimní Budapešti s návštěvou zimních trhů

Díky platnosti kuponu až do 31.3.2014 můžete Budapešť navštívit i zasypanou sněhem a provoněnou vánočním punčem. Vánoční trhy v Budapešti patří jednoznačně mezi 10 nejkrásnějších trhů v Evropě! Hlavní atrakcí budapešťských Vánoc je vánoční trh, na kterém lidoví umělci a drobní řemeslníci prodávají své rukodělné výrobky s vánoční tematikou.

 
 
Vedle specialit, které jinde než na budapešťských trzích neochutnáte, vděčí tyto trhy za popularitu také tradičním oblíbeným programům, jako jsou otevírání Adventního kalendáře v kavárně Gerbeaud, živý Betlém nebo soutěž ve zdobení vánočního stromku.

Jaké památky nevynechat?

Budapešť je město s bohatou historií ležící na řece Dunaj, které vzniklo sloučením tří měst a nyní je 8. největší městem Evropské unie. Kam se určitě podívat?

 • pravému břehu dominuje vrch Gellért se sochou Svobody, citadelou a sochou sv. Gellérta v úbočí. Severně se nachází hradní vrch Várhegy s mohutným královským palácem - sem to máte jen kousek od hotelu
 • o něco dále uvidíte tyčící se věže Rybářské bašty a Matyášova chrámu
 • na levém břehu je nejvýraznější stavbou budova Parlamentu (Országház), která je sto let stará, 268 m dlouhá a 96 m vysoká. Má téměř 700 místností a na jeho výzdobě se podíleli nejlepší umělci své doby v zemi. Je považována za jednu z největších vládních budou v Evropě
 • určitě nepřehlédněte čnící kopuli Baziliky sv. Štěpána a také Markétin ostrov uprostřed Dunaje s nádherným parkem
 • projděte se po Váci utca – jedné z nejvýznamnějších ulic v centru metropole. Ta je centrem nákupů v Budapešti.
 • dále pak Park soch (s pozůstatky socialistických monumentů), Lidový park s planetáriem, zábavní park se zoologickou zahradou nebo městský sad Városliget
 • termální lázně - určitě zajděte do lázní Széchenyi, kde si užijete chladných i horkých termálních pramenů obsahujících množství minerálních prvků. V 15 vnitřních, 3 vnějších bazénech a celkem deseti saunách si zaručeně odpočinete (otevřeno je zde od 6.00 ráno až do večera, ceník najdete zde)!

Doplňující informace

 • Kupon je možné uplatnit v termínu 15. 11.2013 - 31. 3.2014.
 • Kupon nelze uplatnit  27.12.2013 - 2.1.2014.
 • Varianta A - 3299 Kč 
 • Varianta B - 3409 Kč
 • Variantu zvolíte při objednávání kuponu.
 • Rezervace na emailu gloria@hotelgloria.com (komunikace v angličtině).
 • Děti 0 - 2,99 let zdarma (včetně dětské postýlky a služeb).
 • Děti 3 - 5,99 let na přistýlce za příplatek 25% z ceny pobytu (včetně služeb).
 • Děti starší 6 let za plnou cenu:
  • Varianta A - 59 EUR
  • Varianta B - 61 EUR
 • Maximálně 2 děti na pokoji.
 • Cena nezahrnuje městskou daň 1 EUR/osoba/noc.
 • Příplatky za děti a městská daň se platí při příjezdu na recepci.
 • Více informací na www.hotelgloria.com.

Hodnocení zájezdu

4,5 z 5
Celkem hodnotili 2 zákazníci.
Organizace zájezdu :
Doprava:

 • Klára 14. 12. 2015
 • vojkoz78 8. 12. 2015

zobrazit hodnocení / 2 zákazníci

Výběr varianty

nabídka byla ukončena