515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Romantické pobyty
  3. Česko
Zámecké sklepy Strážnice pro DVA s degustací vína
Jedinečný pobyt v Zámeckých sklepech Strážnice na Jižní Moravě pro DVA na 3 dny v penzionu se snídaní, romantickou večeří a DEGUSTACÍ 10 vzorků vín. A navíc také košt třech vzorků ARCHIVNÍCH VÍN! Atraktivní lokalita - skanzen Strážnice, Baťův kanál...
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Slovácko

Zámecké sklepy Strážnice pro DVA s degustací vína

-43 %
Zámecké sklepy Strážnice pro DVA s degustací vína
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 34 zákazníků
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 4. 2013

Kde uplatnit voucher

Zámecké sklepy
Boženy Hrejsové 1201
696 62 Strážnice

www.zameckesklepy.cz
tel. +420 602 670 051
email: zdolezelova@vinova.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Unikátní pobyt pro dva v Zámeckých sklepech Strážnice

Představte si sluncem zalité vinohrady, nádherné vinné sklepykvalitní víno a moravský folklór...K tomu ubytování v příjemném penzionu se snídaní, romantickou večeří a hlavně návštěvou Zámeckých sklepů Strážnice a degustací celkem 13 vzorků vína! Vydejte se do Strážnice a všechno toto (a mnohem více) si už nemusíte jen představovat!

Ubytování s romantickou večeří

Při návštěvě Jižní Moravy se těšte na ubytování v útulném penzionu Zámeckých sklepů Strážnice, který najdete přímo v areálu vinařství a jen kousek od centra města. Pokoje jsou vybaveny moderním nábytkem, umyvadlem a sprchou. 

Součástí balíčku jsou také snídaně formou obložených talířů. Jeden večer si také pochutnáte na romantické večeři při svíčkách i s džbánkem vína. Večeři na druhý večer si můžete dokoupit.

Degustace v Zámeckých sklepech Strážnice

Hlavní hřeb celého Vašeho pobytu je samozřejmě degustace vína, kterou si užijete oba dva večery. První večer zažijete řízenou degustaci se zkušeným someliérem a ochutnáte při ní rovnou 10 vzorků vína ze Zámeckých sklepů Strážnice. Degustace vždy probíhá přímo mezi sudy ve vinných sklepech!

Další večer si pak pochutnáte na opravdové specialitě - 3 vzorcích archivního vína! Dále samozřejmě můžete posedět ve stylových sklepech a pořádně nasát atmosféru Jižní Moravy. Se slevou 15% si pak Vaše nejoblíbenější vína můžete zakoupit domů.

Strážnický skanzen a další památky ve Strážnici

V Národopisném muzeu v přírodě nebo-li Strážnickém skanzenu poznáte, jak život ve Strážnici a okolí vypadal před několika desítkami let. Najdete zde celkem 64 ukázek obydlí jednotlivých oblastí Slovácka. Součástí expozice je také vinohrad a malebné vinařské sklípky, kde Vám bude představen způsob, jak se dříve pěstovalo víno.

Strážnice je místo, kde najdete nespočet kulturních památek. Určitě navštivte   Strážnický zámek, kostel Nanebevzetí Panny Marie, Strážnické brány a Městské opevnění. V neposlední řadě zajděte také do židovské synagogy a židovského hřbitova.

Procházka kolem Baťova kanálu

Přímo přes Strážnici protéká Baťův kanál, kolem něhož se můžete vydat na příjemné procházky nebo po cyklostezkách na výlet. Ve Veselí nad Moravou pak najdete také expozici Baťova kanálu, kde se dozvíte více o poutavé historii tohoto vodního díla a také o historii zdejšího kraje. 

Pokud byste rádi více cestovali, můžete si zajet například do Lednicko - valtického areálu (UNESCO), který je vzdálen asi 40 minut. Nedaleko je pak Uherské Hradiště a Uherský Brod s množstvím památek. V obou těchto městech navíc najdete aquaparky, kde můžete odpočívat.


Doplňující informace

  • Kupon lze uplatnit od 1.2 do 30.4.2013.
  • Rezervace pobytu na tel. +420 602 670 051 nebo na emailu zdolezelova@vinova.cz.
  • Dítě do 10 let (bez lůžka) za 50 Kč/noc.
  • Dítě 10 - 15 let (na vlastním lůžku) 305 Kč/noc.
  • Snídaně pro děti 70 Kč/den.
  • Více informací na www.zameckesklepy.cz.
nabídka byla ukončena