515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Česko
Slovácko pro DVA na 3 dny. Možnost vířivky na pokoji.
Slovácko pro DVA na 3 dny. Ubytování ve stylovém Hotelu Koníček*** v Uherském Hradišti. Nechte se překvapit krásami slováckého regionu! Pro extra náročné možnost vířivky whirpool přímo na pokoji!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Slovácko

Slovácko pro DVA na 3 dny. Možnost vířivky na pokoji.

-47 %
Slovácko pro DVA na 3 dny. Možnost vířivky na pokoji.
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 28. 2. 2013

Kde uplatnit voucher

Hotel a restaurace Koníček***
Družstevní 167
686 05 Uherské Hradiště
www.hkonicek.cz
tel: +420 572 551 011
email: hotel@hkonicek.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Zažijte jedinečnou atmosféru Slovácka

Láká Vás slovácký folklór nebo se jen chcete vydat na pohodovou dovolenou do pohodového kraje? Ať jsou Vaše představy jakékoliv, Slovácko je zajímavostmi nabitý kraj, který Vám Vaše přání jistě splní! S ubytováním v komfortním hotelu se snídaní si svoji krátkou dovolenou stoprocentně užijete! 

Stylové ubytování v historické budově Hotelu Koníček 

Uherské Hradiště je město výborně dostupné ze všech koutů Česka i Slovenska a každý si tu přijde na své. Vy se v rámci této nabídky těšte na ubytování ve stylovém Hotelu Koníček.

V pokoji Standard, kde budete ubytovaní, najdete moderní vybavení, vlastní sociální zařízení s koupelnou, TV i připojení Wi-Fi.

 

Pokoj Exclusive s vlastní vířivkou pro extra náročné

Za příplatek 400 Kč/pobyt můžete být ubytování i v útulném pokoji Nadstandard, kde je navíc oproti pokoji Standard i minibar, sedací souprava, trezor a vysoušeč vlasů. Pro hodně náročnou klientelu najdete v Hotelu Koníček i pokoj Exclusive. Za příplatek 1130 Kč/pobyt si užijete pohodlných ratanových lehátek a vířivé whirpool vany pro dvě osoby zcela neomezeně!

 


Hotel Koníček potěší i gurmány

V hotelové restauraci si v rámci kuponu pochutnáte na bohatých snídaních. Restaurace umístěná v okouzlujícím interiéru Vám mimo jiné nabízí také speciality tradiční moravské i světové kuchyně a kvalitní vína. 

 

O gurmánské zážitky zde určitě nebudete mít nouzi... Akce pro gurmány v hotelové restauraci:

 • 26.-28.10. Steakové speciality
 • 9.-11.11. Svatomartinské hody
 • 30.11.-02.12. Rybí speciality
 • 10.-16.12. Zvěřinové hody

 

Posedět můžete také v hotelové zimní zahradě

Kam na Slovácku? Do Luhačovic, Strážnice nebo aquaparku a za poznáním spousty památek!

Slovácko možná nepatří ke krajům úplně nejznámějším, je však plný zajímavostí od těch přírodních až po ty kulturně-historické. Vybrali jsme pro Vás ty nejzajímavější místa, která byste určitě neměli při svém putování po Slovácku vynechat:

 • Luhačovice jsou jedny z nejznámějších lázní v Česku, které Vás okouzlí nádhernou kolonádou, kde si zdraví utužíte pár doušky Vincentky. 

 

 • Můžete navštívit i některé z luxusních wellness center místních lázeňských hotelů (např. Alexandria). U Luhačovic (v Pozlovicích) se také můžete "pokochat" výhledem na třpytivou hladinu místní vodní nádrže.
 • Přímo v Uherském Hradišti najdete nově vybudovaný aquapark. Nabízí nejdelší tobogán u nás, který měří neuvěřitelných 185,6 metrů! Specialitou je i 140 metrů dlouhý světelný tobogán Black Hole. Barevné diody vytvářejí kombinaci až 16,7 milionů barev a každý sjezd bude proto originálem! Součástí aquaparku je saunový svět, těště se na 4 druhy saun a ochlazovací bazének.
 • Velehrad není jen poutní místo s nádhernou bazilikou a klášterem. Je to také bájné středisko Velké Moravy! Toto tvrzení dokládá také nedaleký Archeoskanzen Modrá, kde poznáte historický život na Moravě. Bavit se zde budou děti i dospělí!
 • Nedaleko Uherského Hradiště najdete také městečko Buchlovice s nádherným zámkem a zámeckým parkem. Podobný zážitek na Vás čeká i na zámku v Miloticích.
 • Nad Buchlovskými kopci se tyčí majestátní hrad Buchlov, jehož věže jsou vidět již z dálky. Výšlap na kopec k hradu stojí za to!
 • Zajeďte si také až za Uherský Brod, kde se pomalu začínají tyčit Bílé Karpaty. Z rozhledny na Velkém Lopeníku nebo z Velké Javořiny uvidíte dech beroucí panoramata "Moravských Kopanic", které jsou krajem opředeným tajemstvím!

 

 

Doplňující informace

 • Kupon je možné uplatnit od 22.10.2012 do 28.2.2013.
 • Rezervace na tel. čísle +420 572 551 011 nebo na emailu hotel@hkonicek.cz (uveďte číslo kuponu).
 • Děti do 5 let včetně zdarma (bez nároku na lůžko a stravu, možnost zapůjčení dětské postýlky zdarma).
 • Další osoba od 6 let za příplatek 1100 Kč/pobyt včetně snídaně.
 • Pokoj Nadstandard za příplatek 400 Kč/pobyt, pokoj Exclusive s vířivkou whirlpool za 1130 Kč/pobyt.
 • Dokoupení polopenze 600 Kč/2 osoby po celý pobyt.
 • Příplatek za domácí zvíře 200 Kč/noc.
 • Více informací na www.hkonicek.cz.
nabídka byla ukončena