515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Romantické silvestrovské pobyty

Chtěli byste s partnerem strávit příchod Nového roku společně? Bojíte se, že si uprostřed hlasitých oslav jeden druhého neužijete? Vyberte si některý z našich romantických pobytů na Silvestra. Přímo pohádkové zážitky vás čekají poblíž zámku ve slovenských Bojnicích nebo při návštěvě hřebčína u Trenčína. Je pro vás synonymem příjemné dovolené spíš odpočinek? Pak si vyberte dovolenou pro páry v termálech. Vychutnat si příchod Nového roku s šampaňským ve vířivce je totiž jedinečný zážitek!

zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Romantika na Silvestra za skvělou cenu

I když už je Silvestr za rohem, u nás najdete i teď opravdu pestrou nabídku romantických silvestrovských pobytů. Vybere si určitě každý, milovníci zábavy si užijí pulsující život velkoměsta při návštěvě Prahy, zastánci klidné dovolené se můžou vypravit třeba na Vysočinu. Společný čas s partnerem váš vztah určitě utuží a budete mít na co vzpomínat, tak neváhejte.

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcům, dvojicím i rodinám strávit romantického Silvestra. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytu vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že stejný romantický silvestrovský pobyt najdete před nákupem jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý slevový voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.

Slevy na romantické pobyty na Silvestra: ČR | Slovensko | Maďarsko | Polsko a další.