515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Romantické pobyty
  3. Česko
Silvestr pro DVA v luxusním Hotelu Gondola**** v Plzni
Zažijte nezapomenutelný Silvestr! Romantický pobyt pro DVA v luxusním Hotelu Gondola****. Přes den se nechte rozmazlovat v hotelovém wellness nebo zavítejte do historického centra Plzně a večer si nenechte ujít nabitý program!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Západní Čechy

Silvestr pro DVA v luxusním Hotelu Gondola**** v Plzni

-49 %
Silvestr pro DVA v luxusním Hotelu Gondola**** v Plzni
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 80 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 1. 1. 2013

Kde uplatnit voucher

Hotel Restaurace Wellness Gondola****
Pallova 12, Plzeň
https://www.lukrecius.cz/
 
Jitka Henzlová (hotel manager)
E-mail: henzlova@lukrecius.cz
Tel: +420 377 994 215

 

 

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Silvestr v historické Plzni

Láká vás ubytování v centru města, ale přesto byste možná raději dali přednost klidnému, ničím nerušenému prostředí a nemůžete se rozhodnout, co na Silvestra zvolit? Díky nám váhat nemusíte! I tato kombinace je totiž možná. O tom Vás přesvědčí Hotel Gondola****

Strategická poloha hotelu - ve městě, ale přesto v klidu

Tento hotel se nachází přímo pod plzeňským Náměstím Republiky se slavným Morovým sloupem, nedaleko dalších historických památek i obchodní zóny. Přitom můžete hned vedle hotelu nalézt nádherné jezírko s rybkami a kachnami, kolem kterého si užijete ničím nerušenou procházku pokud zrovna nebudete mít náladu na městský ruch.

Hotel má k dispozici 20 komfortních pokojů, které jsou vybaveny vlastní koupelnou (se sprchovým koutem nebo vanou), WC, TV-SAT, rádiem, přípojkou na internet (pevná nebo WIFI) a minibarem. Před hotelem je parkoviště vyhrazené pro hotelové hosty, které Vám bude k dispozici zdarma. Hotel nabízí také rezervace vstupenek na kulturní a sportovní akce.

Gurmánské zážitky a silvestrovský program v ceně

K hotelu patří velice příjemná, klidná a útulná Restaurace Gondola, která nabízí velký výběr jídel tradiční české i mezinárodní kuchyně, zejména kuchyně středomořské. Na vinném lístku si můžete zvolit některá z pečlivě vybíraných vín české (respektive moravské) provenience nebo ochutnat vína francouzská, chilská či australská. 

Privátní wellness centrum

Součástí hotelového komplexu je i nově vybudované Wellness centrum Gondola, které nabízí jedinečnou možnost relaxace těla i ducha v útulném a zcela privátním prostředí relaxačního centra (za příplatek). Ať se již rozhodnete využít whirlpool nebo saunu anebo oboje, vždy budete mít k dispozici komfortní zázemí odpočívárny, šatny a dalšího příslušenství, jakož i výhody pohodlného ovládání všech zařízení s možností přivolání obsluhy. 

Kam v Plzni?

Pokud budete Silvestr trávit se svými ratolestmi, určitě nesmíte vynechat Dinopark a ZOO, která neztrácí své kouzlo ani v zimních měsících. Milovníkům kultury zase možná přijde vhod Divadlo Josefa Kajetána Tyla nebo Západočeská galerie.

Nejen Benátky mají své gondoly - jedna „zakotvila“ také v Plzni a její příjemné prostředí, kvalitní ubytování i prvotřídní restaurace Vás jistě přesvědčí, že „hotel v centru města“ může být opravdu oázou klidu a pohody při zachování vysokého standardu služeb.

 

 

Doplňující informace

  • Kupon je možné čerpat v období Silvestra, tedy od 30.12.2012 do 1.1.2013.
  • Maximální počet prodaných kuponů je pouze 20.
  • Rezervaci proveďte na tel. čísle +420 377 994 215 nebo na e-mailu henzlova@lukrecius.cz.
  • Možnost dokoupení přistýlky (včetně uvedeného stravování) za 1500 Kč.
  • Domácí zvíře zdarma.
  • Více na www.lukrecius.cz
nabídka byla ukončena