515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Česko
Romantika v podzámčí - Český Krumlov pro DVA na 3 dny s polopenzí a bazénem
Jedinečný romantický pobyt v Českém Krumlově pro DVA na 3 dny ve stylovém rustikálním Penzionu Danny. Polopenze, láhev sektu, káva se zákuskem, kulečník i vstup do bazénu! Vydejte se ve dvou do jednoho z nejromantičtějších měst Česka!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jižní Čechy

Romantika v podzámčí - Český Krumlov pro DVA na 3 dny s polopenzí a bazénem

-30 %
Romantika v podzámčí - Český Krumlov pro DVA na 3 dny s polopenzí a bazénem
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 20. 12. 2013

Kde uplatnit voucher

Penzion Danny
Latrán 72
381 01 Český Krumlov

www.pensiondanny.cz
tel. +420 603 210 572
e-mail: recepce@pensiondanny.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Podzim v jednom z nejromantičtějších měst Česka - Českém Krumlově

Mrzí Vás, že už nemáte čas na prvotřídní a nefalšovanou romantiku? Překvapte sebe i svoji drahou polovičku a vydejte se do jednoho z nejromantičtějších měst Česka - Českého KrumlovaVaše nejromantičtější přání a sny se s naší nabídkou stanou realitou a Vy na tuhle dovolenou jen tak nezapomenete!

Stylový Penzion Danny jen pár kroků od krumlovského zámku

Nově zrekonstruovaný Penzion Danny se nachází přímo pod zámkem v historickém centru Českého Krumlova, který byl zapsán v roce 1992 na seznam památek UNESCO. Z klikatých uliček v podzámčí na Vás dýchne romantická atmosféra dob dávno minulých.

Penzion Danny zasahuje jednou stranou do ulice Latrán a druhou stranou přímo na nádvoří zámku. Každý ze stylově vybavených pokojů má vlastní sociální zařízení, TV a v některých najdete i ledničku. 

Gastronomie, romantika, sport i zábava součástí balíčku

Tedy perfektní mix aktivit pro nezapomenutelnou dovolenou v Českém Krumlově, nemyslíte? Díky kuponu se těšte na polopenzi servírovanou v rustikální, nově otevřené restauraci penzionu. Romantickou atmosféru doladí láhev sektu i káva se zákuskem.

O zábavu se postarají dvě hodiny na kulečníku, který se nachází v zajímavě řešeném prostoru sklepení. Vedle toho si užijete zábavu i sport v bazénu v Českém Krumlově, do něhož je vstup již také součástí balíčku.

Z penzionu všude blízko a navíc i výhodně

Při pobytu v Penzionu Danny se nemusíte obávat toho, že byste se někam nedostali po svých:

 • 1 min cesty - na zámek, k poště a do infocentra s internetovou kavárnou
 • 3 min cesty - do kina, fitness nebo pivovaru Eggenberg a na autobusovou zastávku
 • 5 min cesty - na náměstí, do městského infocentra, do Muzeum tortury, do Wax muzea, Muzea fotografie nebo do mezinárodního kulturního centra Egona Schieleho
 • 10 min cesty - do zámecké zahrady, tenisového centra, plaveckého bazénu nebo na vlakové nádraží
 • 15 min cesty - do nádherné okolní přírody a lesů

Český Krumlov je po Praze druhým nejnavštěvovanějším místem v Česku a je tudíž turistům víc než nakloněný. Pokud chcete poznat všechny krásy tohoto historického města, pořiďte si výhodnou Krumlov Card, se kterou doporučujeme navštívit:

 • Zámek Český Krumlov: Hradní muzeum a zámeckou věž
 • Regionální muzeum v Českém Krumlově
 • Museum Fotoatelier Seidel
 • Egon Schiele Art Centrum

Pokud chcete poznat historii tohoto kraje, vydejte se do Wax muzea voskových figurín, které je tematicky zaměřeno na osobnosti Jižních Čech.

Český Krumlov jako památka UNESCO

Romantické panorama obklopené meadry Vltavy jistě každý zná alespoň z fotek. A právě toto nejčastěji zobrazované panorama je historický střed města, který je od roku 1992 zapsán na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Křivolaké uličky, ze kterých dýchá historie, jsou ideálním místem na romantickou procházku ve dvou!

Město je obklopeno hlubokými lesy, romantickými skalisky, třpytícími se hladinami rybníků a přírodními parky. Malebná příroda vybízí k výletům na kole i pěšky:

 • vypravte se na nejvyšší horu Blanského lesa, horu Kleť. Tam najdete nejstarší českou rozhlednu a observatoř, stejně jako příjemnou restauraci.
 • Šumava je zase protknutá mnoha turistickými trasami, kolem Třeboňských rybníků si zase vyjeďte na kole
 • u vodní nádrže Lipno se můžete nejen udělat spoustu pěších i cyklo výletů, ale čeká tu na Vás i mnoho různých atrakcí. Lipno je ideální také pro milovníky rybaření.
 • netradičním zážitkem pro Vás může být i kurz jízdy na koni a hipoturistika
 • golfisté si přijdou na své v Golf Clubu Český Krumlov a na 18-ti jamkovém hřišti

Pokud máte rádi tajemná podzemí anebo se jen na chvíli chcete schovat před sluncem nebo deštěm, navštivte unikátní grafitový důl v Českém Krumlově. Co Vás čeká? Dostanete speciální oblečení, jehož součástí je i důlní  lampa a následně Vás do podzemí zaveze důlní vlak, kterým dříve jezdili horníci na šichtu. Po příjezdu na 1. stanoviště vystoupíte a dále budete pokračovat pěšky s průvodcem. Dozvíte se vše o těžbě, těžkých podmínkách dělníků a výrobcích z grafitu.

Kam dál v Jižních Čechách?

Český Krumlov není v Jižních Čechách jedinou památkou UNESCO - tento kraj je navíc krajem rybníků a lázeňství! Kam se tedy podívat?

 • Pro milovníky romantiky a historie je ideálním cílem zámek Hluboká nad Vltavou, jehož atmosféra je nezapomenutelná. Až si projdete rozlehlý anglický park, navštivte i menší, ale zajímavou ZOO.
 • Tradiční lidovou architekturu "zkoukněte" v Holašovicích, dalším místě zapsaném v UNESCO. Nádherná ukázka selského baroka, které je typické hlavně pro Česko, láká tisíce turistů.
 • Určitě nezapomeňte také na lázeňskou TřeboňDvoje lázně, zámek, pivovar a Schwanzenberská hrobka Vás zaměstnají na celý den. Ve zdejších restauracích také servírují výborné rybí speciality!
 • Za turistikou se vydejte do Blanského lesa, který se tyčí nad Českým Krumlovem. Můžete si tady vyšlápnout třeba na horu Kleť!
 • A nevynechejte ani klášter Zlatá koruna, Římov, Trocnov nebo Dívčí kámen!

Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 25.10. do 20.12.2013.
 • Rezervace pobytu na tel. +420 603 210 572 nebo emailu recepce@pensiondanny.czPoslední rezervace 14 dní před koncem platnosti poukazu.
 • Nákupem více kupónů si můžete pobyt prodloužit.
 • Dítě do 3 let 400 Kč/pobyt.
 • Dítě 3-18 let 1 000 Kč/pobyt.
 • Další osoba na pokoji 1 690 Kč/pobyt.
 • Domácí mazlíček 200 Kč/pobyt.
 • Více informací na www.pensiondanny.cz.
nabídka byla ukončena