515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Romantické pobyty
  3. Česko
Luxusní pobyt pro DVA v Plzni s romantickým piknikem
Luxusní pobyt pro DVA na 3 dny v Hotelu Gondola**** v pokoji First Class se snídaní a bohatým piknikovým košem! V ceně také návštěva nejvyšší kostelní věže v ČR - prostě pobyt nabitý luxusem a poznáním v Západních Čechách!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Západní Čechy

Luxusní pobyt pro DVA v Plzni s romantickým piknikem

-48 %
Luxusní pobyt pro DVA v Plzni s romantickým piknikem
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 60 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 1. 9. 2013

Kde uplatnit voucher

Hotel Restaurace Wellness Gondola****
Pallova 12
30100 Plzeň-město
 
www.lukrecius.cz
Tel: +420 377 994 215, +420 730 588 211
E-mail: recepce@hotelgondola.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Pobyt v luxusním hotelu a lokalitě nabité zajímavostmi

Ubytování v centru města, ale přesto v klidné lokalitě? Letní dovolená v Plzni, městě plném historických památek, a v příjemném luxusním hotelu je ideální pro romantický nebo odpočinkový pobyt! 

Strategická poloha hotelu - ve městě, ale přesto v klidu

Tento hotel se nachází přímo pod plzeňským Náměstím Republiky se slavným Morovým sloupem, nedaleko dalších historických památek i obchodní zóny. Přitom můžete hned vedle hotelu nalézt nádherné jezírko s rybkami a kachnami, kolem kterého si užijete ničím nerušenou procházku pokud zrovna nebudete mít náladu na městský ruch.

Hotel má k dispozici 20 komfortních pokojů, které jsou vybaveny vlastní koupelnou (se sprchovým koutem nebo vanou), WC, TV-SAT, rádiem, přípojkou na internet (pevná nebo WiFi) a minibarem. Před hotelem je parkoviště vyhrazené pro hotelové hosty, které Vám bude k dispozici zdarma. Hotel nabízí také rezervace vstupenek na kulturní a sportovní akce.

Nejen Benátky mají své gondoly - jedna „zakotvila“ také v Plzni a její příjemné prostředí, kvalitní ubytování i prvotřídní restaurace Vás jistě přesvědčí, že „hotel v centru města“ může být opravdu oázou klidu a pohody při zachování vysokého standardu služeb.

Romantický piknik v klidném parku

Léto je čas jak stvořený pro romantické procházky a pikniky v přírodě. Jeden takový si užijete v rámci Vašeho pobytu v Plzni - v hotelu Vás vybaví párty piknikovým košem plným občerstvení a je jen na Vás, kde si dobroty vychutnáte. Máme pro Vás ale speciální tip! Zajděte do nedalekého parku k nově zrekonstruované Mlýnské strouze, kde budete mít na romantiku dostatečné soukromí! :-)

V případě nepřízně počasí či Vašeho uvážení lze piknikový koš vyměnit za 2-chodovou večeři v Restauraci Gondola.

Pochutnejte si v Restauraci Gondola

Součástí balíčku jsou snídaně pro dva po celou dobu pobytu, které si vychutnáte v klidné a útulné Restauraci Gondola. Zajděte i sem na oběd či večeři a využijte 10% slevu, kterou máte díky kuponu. Restaurace nabízí velký výběr jídel tradiční české i mezinárodní kuchyně.

Návštěva nejvyšší české věže součástí pobytu a další tipy na plzeňské atrakce

Pro zpříjemnění Vašeho pobytu přijměte nabídku na návštěvu nejvyšší kostelní věže v České republice, ležící jen pár kroků od hotelu. Z ní se můžete kochat pohledem na město i krásná okolní panoramata. 

A kam dál v Plzni? Při návštěvě Plzně určitě nesmíte vynechat Dinopark a ZOO, která obzvlášť v letních měsících potěší malé i velké. Milovníkům kultury zase možná přijde vhod Divadlo Josefa Kajetána Tyla nebo Západočeská galerie. Zavítejte také do kolébky plzeňského piva - pivovaru Pilsner Urquell, který je jen 5 minut od pohodlí Vašeho pokoje. Dozvíte se zde nespočet informací io technologii výrobě piva a určitě ochutnáte i nějaké ty vzorky. :-)

V neposlední řadě nevynechejte návštěvu Techmania Science Center. Je to interaktivní muzeum, kde naleznete odpovědi například na otázku "Co se s Vámi stane, když okusíte 200 000 voltů?" a mnoho dalších. Zkrátka, pokud Vás technika láká, Techmania je to pravé místo k návštěvě!

Odpočinek ve wellness centru

Součástí hotelového komplexu je i nově vybudované Wellness centrum Gondola, které nabízí jedinečnou možnost relaxace těla i ducha v útulném a zcela privátním prostředí relaxačního centra (za příplatek). Ať se již rozhodnete využít whirlpool nebo saunu anebo oboje, vždy budete mít k dispozici komfortní zázemí odpočívárny, šatny a dalšího příslušenství, jakož i výhody pohodlného ovládání všech zařízení s možností přivolání obsluhy. 

Díky kuponu máte 30% slevu na využití privátního wellness centra.

Kam v okolí? Třeba do lázní a přírody! 

Z Plzně směrem na západ se vydejte do proslulého lázeňského trojúhelníku - Mariánské Lázně, Karlovy Vary, Františkovy Lázně (a třeba také malé Lázně Kynžvart). Ve všech těchto městech si užijete nefalšované lázeňské atmosféry, kultury, památek...A třeba také Becherovky či podívané na Zpívající fontánu (Mariánské Lázně)!

Na procházku do přírody se vydejte nedaleko městečka Kynžvart, kde se nachází nádherná scenérie osady Kladská s loveckým zámečkem a velkými rašelinovými jezery, kterým dominuje rašeliniště Smraďoch.


Doplňující informace

  • Kupon je možné čerpat od 1.7. do 1.9.2013.
  • Rezervaci proveďte na tel. čísle +420 377 994 215, +420 730 588 211 nebo na e-mailu recepce@hotelgondola.cz.
  • Možnost dokoupení přistýlky (včetně uvedeného stravování) za 1500 Kč/pobyt.
  • Domácí zvíře zdarma.
  • Více na www.lukrecius.cz
nabídka byla ukončena