515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Česko
Romantika v luxusním designovém hotelu v centru Prahy pro DVA na 3 a více dní
Užijte si pobyt jen 10 minut od Karlova mostu - pobyt pro DVA na 3 a více dní ve stylových prostorách Red & Blue Design Hotelu Prague**** se snídaní. Ideální pro romantickou dovolenou s návštěvou všech památek i vánočních trhů!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Praha

Romantika v luxusním designovém hotelu v centru Prahy pro DVA na 3 a více dní

-42 %
Romantika v luxusním designovém hotelu v centru Prahy pro DVA na 3 a více dní

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 13. 3. 2014

Kde uplatnit voucher

Red & Blue Design Hotel Prague ****
Holečkova 13
150 00 Praha

www.redandbluehotels.com
tel: +420 220 990 100
e-mail: booking@prague-hotel.co.uk

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Luxus, design a romantika - to je Váš pobyt v Praze

Synonymem romantiky, přepychu a stylu snad ani nemůže být jiné české město, než to hlavní - Praha. Připomeňte si panoramata, za kterými se sjíždějí turisté z celého světa a nechte se na chvilku přenést do luxusní designové pohádky v Red & Blue Design Hotel Prague****.

 

Vášeň i něha v Red & Blue Design Hotel Prague****

Red & Blue Design Hotel Prague**** najdete na kraji historického centra Prahy, jen deset minut chůze od Karlova mostu. Historická budova z počátku 20. století byla v roce 2009 plně zrekonstruována a nyní nabízí ubytování v 52 prostorných klimatizovaných pokojích, které se vyjímají ojedinělým designovým stylem.

Přepychový hotel pyšnící se čtyřmi hvězdičkami, nabízí stylově zařízené pokoje v červené nebo modré barvě. Všechny pokoje jsou vybaveny moderním nábytkem, silnými koberci, mají vlastní útulnou koupelnu v barvě pokoje a disponují Wi-Fi připojením a klimatizací.

Modrá je barvou klidu, souladu, něhy a věrnosti. Červená zase symbolizuje lásku, vášeň, polibky a oheň. Je jen na Vás, jaké barvě dáte přednost - jelikož ale kupon můžete využít i v době Valentýna, červený pokoj bude svým zařízením naprosto ideálním místem pro romantický pobyt

V lobby hotelu je Vám k dispozici moderní kafé bar a prostorná jídelna, kde jsou podávány snídaně. Ty jsou připraveny formou bufetu a nabízí velmi rozmanitý výběr teplých i studených jídel i nápojů. Vy si je užijete po celý svůj pobyt, stejně jako můžete čerpat 30% slevu na nealko nápoje v hotelovém baru.

Ať už si vyberete pobyt na 3 nebo rovnou 6 dní, věříme, že se Vám nebudete chtít zpět domů. Jak by taky ne, když mottem hotelu je: "Nechceme, abyste se u nás cítili jako doma, chceme, abyste si přáli být doma u nás." 

Nalaďte se na vánoční notu na tradičních adventních trzích

Využijte kupon k zimnímu pobytu a vydejte se na největší vánoční trhy v zemi. Lákadlem je dozajista bohatá tradice, nabitý vánoční program, třpytící se vánoční strom, adventní atmosféra, typické jídlo i pití.
 
Vánoční trhy 2013 startují v sobotu 1.12.2013 a končí 1.1.2014. Tradičně jako každým rokem se konají na Staroměstském náměstí (dále třeba i na Václavském náměstí, výstavišti Holešovice a dalších místech). Těšit se můžete na desítky stánků, kde budou prodejci prodávat vánoční dekorace, cukroví, perníčky, kapry, ozdoby, dárky, občerstvení.
 
Slavnostní chvíle, kdy bude rozsvícen vánoční strom nastane 30.11.2013 v podvečer. A ještě než jej uvidíte na živo, můžete hádat jak vysoký bude letos - odhaduje se dokonce že od 23 do 25 metrů!

Památky, kultura, nákupy...metropole nabízí pro každého něco

Návštěvu takových památek jako je Pražský hrad, Karlův most, Staroměstské náměstí (s pohledem na orloj) nebo křivolaké uličky židovské čtvrti Vám jistě nemusíme připomínat.

Vybíráme pro Vás ještě další tipy, které určitě navštívit:

 • Pokud jste ještě nikdy nebyli v ZOO Praha, je nejvyšší čas sem zavítat. Provětráte se na čerstvém vzduchu a uvidíte obrovský areál sedmé nejlepší ZOO na světě. Určitě nevynechejte zajímavou expozici goril!
 • Po návštěvě ZOO zajděte ještě do Botanické zahrady. Skvělým místem pro procházku ve dvou je Trójský zámeček!
 • K romantické dovolené patří samozřejmě také procházka po Petříně a návštěva labyrintu. Petřínské sady a Kinského zahrady Vám poskytnou prostor pro ničím nerušenou procházku.
 • Láká Vás spíše výstava? Správnou volbou bude návštěva nově zrekonstruovaného Národního technického muzea, jehož precizně vypracované expozice Vás naprosto ohromí.
 • Pokud jste milovníky klasického umění, vydejte se do Veletržního paláce na kontroverzně přesunutou Slovanskou epopej. Obrovská plátna Alfonse Muchy Vás přenesou o tisíce let zpátky a Vy budete uneseni mistrnou technikou tohoto secesního velikána!
 • Jestliže naopak preferujete umění moderní, není k doporučení nic jiného než DOX - centrum současného umění Praha, kde mimo výstavy můžete i rozšířit své sbírky designových předmětů.
 • Pozorování noční oblohy v Planetáriu Praha je rozhodně další aktivitou, kterou ve dvou, nebo i s dětmi, nesmíte vynechat.
 • Kousek za Prahou najdete Aquapalace Čestlice - největší aquapark ve střední Evropě! Obrovské množství areálů a atrakcí potěší všechny milovníky vodních sportů, zábavy i lenošení!
 • A když už budete za Prahou, zajeďte si také do Průhonic, kde uvidíte jeden z největších přírodně krajinářských parků v Evropě s rozlohou 240 hektarů v členitém údolí meandrující říčky Botič.

Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 3.11.2013 do 13.3.2014. Kupon nelze využít v termínech 30.11. - 1.12.2013, 6.12. - 8.12.2013, 20.12.2013 - 8.1.2014.
 • Ověření volných kapacit a rezervace na emailové adrese booking@prague-hotel.co.uk.
 • Jakmile je rezervace potvrzena hotelem, nelze ji měnit ani zrušit.
 • Vámi vybranou variantu pobytu zvolíte ve 2. kroku objednávky.
 • Dítě do 3 let zdarma na dětské přistýlce (nutné potvrdit s hotelem před příjezdem).
 • Děti starší 3 let a další osoby na přistýlce za poplatek 520 Kč/noc.
 • Pobyt s domácím mazlíčkem není možný.
 • Soukromé parkování v areálu hotelu 15 EUR/den (asi 380 Kč) – nutno rezervovat.
 • Check in od 15:00 hod., check out do 11:00 hod.
 • V ceně není zahrnut městský poplatek 23 Kč/osobu/noc.
 • Více informací na www.redandbluehotels.com.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena