515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Česko
Podzimní chvíle romantiky pro DVA na 3 dny v Českém Švýcarsku
Pobyt pro DVA na 3 dny v Českém Švýcarsku v historickém Hotelu Praha****. Balíček obsahuje snídaně, slavnostní večeři, plavbu lodí, saunu a ochutnávku vín a sýrů. Odpočívejte v srdci nádherné přírody NP České Švýcarsko!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, České Švýcarsko

Podzimní chvíle romantiky pro DVA na 3 dny v Českém Švýcarsku

-52 %
Podzimní chvíle romantiky pro DVA na 3 dny v Českém Švýcarsku
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 15. 11. 2014

Kde uplatnit voucher

Hotel Praha****
Hřensko 37
407 17 Hřensko

www.hotel-hrensko.cz
Tel. 412 554 006
E-mail: recepce@hotel-hrensko.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Odpočinek v dechberoucí přírodě Českého Švýcarska

Poohlížíte se po místě, kde byste mohli strávit pár dní odpočinku ve dvou a zároveň si užili trochu aktivní relaxace v nádherné přírodě? Váš první požadavek splní historický Hotel Praha**** v Hřensku - srdci Českého Švýcarska. Druhou část programu zajistí Národní park České Švýcarsko, jehož přírodní krásy vás naprosto okouzlí!

Národní park České Švýcarsko vás okouzlí

Hotel Praha**** plný historie

Přeneste se s námi do začátku minulého století, kdy dámy nosily bohaté šaty, pánové cylindry a na výlet se společně vypravovali do luxusních a stylových hotelů! Podobnou atmosféru vám nabídne také Hotel Praha****, který se ve své jedinečné architektuře vypíná v Hřensku již od roku 1910.

Hotel Praha má stoletou historii

Spojení exkluzivní historické elegance s moderními prvky si užijete také ve dvoulůžkových pokojích s kompletně vybavenou prostornou koupelnou s vanou, balkónem, TV a minibarem. Celý hotel je bezbariérový.

Bezbariérový hotel spojuje historickou eleganci s moderními prvky

V hotelových ateliérech pak můžete ocenit krásu Českého Švýcarska a Hřenska na originální kolekci téměř dvou set dobových fotografií.

Slavnostní menu, plavba lodí i ochutnávka vín

Celý hotel má punc přepychu a prvorepublikové atmosféry. Jinak tomu není ani v hotelové restauraci, kde si každé ráno vychutnáte snídaně podávané formou švédských stolů a jedenkrát také slavnostní večerní menu. Šéfkuchař bude hýčkat vaše chuťové buňky pochoutkami tradiční české kuchyně, hotelovými specialitami i sezónními dobrotami. Dojem z návštěvy Hotelu Praha posílí také široká nabídka kvalitních vín zejména z jižní Moravy.

Vychutnejte si slavnostní večerní menu

Po posezení v restauraci či na terase s výhledem do okolí si můžete užít romantický večer ve svém pokoji, na který vás naladí balíček dobrot. Těšte se na láhev sektu, čokoládu a oříšky.

Těšte se na láhev sektu nebo čokoládu

Dalším zpříjemněním pobytu bude nejen ochutnávka vín značky Znovín Znojmo a kvalitních sýrů, která bude probíhat v nově vybudovaném hotelovém sklípku, ale také romantická plavba lodí do Bad Schandau, což je lázeňské městečko ležící v Německu v oblasti Saského Švýcarska.

Informace k plavbě lodí

 • Můstek ve Hřensku se nachází cca 5 minut chůze od hotelu Praha. Plavba je naplánována na středu (může se změnit):
  • 10:00 nástup na loď
  • 10:45 přistání v centru lázeňského města Bad Schandau
  • 14:00 odplutí z Bad Schandau
  • 15:30 přistání ve Hřensku
 • Výletní loď jezdí pravidelně do 30. 10. 2014, od 1. 11. 2014 jezdí podle aktuální kapacity a aktuálního stavu vody (v případě, že nebude možné jízdu absolvovat, bude jako kompenzace poskytnuta slavnostní 3-chodová večeře pro oba).

Užijte si odpočinek v sauně

Po dnu plném aktivit vám jistě přijde vhod privátní sauna (finská/infra), ve které můžete lenošit po dobu jedné hodiny.

Nádherná příroda Českosaského Švýcarska

Hotel Praha**** najdete v srdci NP Českosaské Švýcarsko. Je to oblast rozkládající se po obou březích řeky Labe, mezi Děčínem a Pirnou. Jde o naprosto unikátní přírodní oblast, kde uvidíte kvádrové pískovce pocházející z druhohor. Romantický obraz divoké přírody ještě dokreslují skalní soutěsky, jezírka, vodopády, zeleň a spousta vzácných druhů zvířat.

České Švýcarsko je překrásným místem pro výlety

Pravčická brána patří mezi symboly Českého Švýcarska a je největší skalní bránou ve střední Evropě. Je vysoká 16 metrů a má rozpětí 26 metrů. Poblíž najdete také zámeček Sokolí hnízdo, kam si můžete zajít na oběd.

Pravčická brána je symbolem oblasti

Gabrielina stezka - nejoblíbenější turistická trasa Českosaského Švýcarska

Rozhodně nevynechejte nenáročnou, asi osmikilometrovou procházku po Gabrielině stezce, která vede skrz Hřensko. Naučná stezka patří k nejoblíbenějším turistickým trasám Českosaského Švýcarska a vede od Mezní Louky k Pravčické bráně. Upravena byla v roce 1892 a pojmenována je podle sestry Edmunda Clary-Aldringena. 

Po cestě vás budou provázet impozantní skalní útvary. Uvidíte Křídelní stěnu, Velký Pravčický kužel i Májovou věž. Setkáte se zde také se skálou zvanou Beckstein, pojmenovanou podle Karla Becka, který zde uskutečnil první horolezecký výstup na území dnešní České republiky. Nebudou chybět ani výhledy, kterým dominuje Růžovský vrch. Projdete kolem Čínské zdi, Pravčické jehly až k Pravčické bráně. A co takhle zavítat až ke skalnímu mostu Bastei?

Vyhlídka Belvedér poskytne nejkrásnější výhled na České Švýcarsko

S unikátními tipy na výlety ale ještě nekončíme. Českosaské Švýcarsko totiž rozhodně nemůžete opustit bez návštěvy vyhlídky Belvedér, kterou najdete jen 2,5 km od Hřenska! Vyhlídka Belvedér je nejstarší vyhlídkou, kterou v roce 1711 nechal vystavit František Karel Clary-Aldringen.

Užijte si výhled z jedné z nejstarších rozhleden

Je jednou z nejhezčích upravených vyhlídek, ze které se vám naskytne výhled do 130 m hlubokého kaňonu řeky Labe a na stolové hory Zirkelstein a Kaiserkrone na německé straně hranice. Poblíž najdete také historický Hotel Belvedér a šlechtický letohrádek.

Na loďce po krásách Českosaského Švýcarska

Až skončíte s procházkami a turistikou, nasedněte na palubu loďky a plavte se Edmundovou a Divokou soutěskou. Na pramici budete proplouvat mezi zajímavými skalními útvary a převozník vás seznámí s živými i zkamenělými obyvateli pískovcových útvarů.

Na pramici poznejte oblast z odlišné perspektivy

Po projížďce na Edmundově (Tiché) soutěsce lze po stezce putovat proti toku Kamenice k Divoké soutěsce, která oplývá podobnými přírodními krásami. Před ní však můžete kaňon řeky Kamenice opustit a vystoupit tzv. Dlouhým schodištěm po naučné stezce do osady Mezná, která vyniká lidovou architekturou.

Turistiku milujete, ale rádi si dopřejete ten pravý relax v lázních? Zavítejte tedy do nedalekého lázeňského městečka Bad Schandau, které proslavil především Dr. Kneipp svými léčivými kúrami. Zdejší Toskana Therme vám jistě dodají potřebnou energii. Zakoupením kuponu se zde navíc můžete koupat za zvýhodněné vstupné!

Odpočívejte v nedalekých německých lázních

V prezentaci byly použity fotografie Správy Národního parku České Švýcarsko a Bad Schandau (www.badschandau.cz) .


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 15. 9. 2014 do 15. 11. 2014.
 • Kupon je možné uplatnit v uvedeném termínu vždy od úterý do čtvrtka!
 • Rezervace pobytu na tel. 412 554 006 nebo
  na e-mailu recepce@hotel-hrensko.cz. Při rezervaci je nutné uvést číslo kuponu. Rezervaci doporučujeme provést ihned po zakoupení kuponu.
 • Příplatky (platí se na místě):
  • Děti od 3 do 11 let 750 Kč/pobyt.
  • Děti starší 11 let 500 Kč/noc.
  • Další dospělá osoba 1 300 Kč/pobyt včetně služeb.
  • Turistická taxa 5 Kč/osoba/noc.
  • Pes 200 Kč/pobyt.
 • Storno podmínky:
  • Termín lze změnit pouze min. 7 dní před příjezdem, jinak kupon propadá.
  • Kupon je možné stornovat do 14 dnů od zakoupení.
 • Dítě do 3 let ZDARMA (bez nároku na lůžko).
 • Check in 14-20 hod., check out 8-11 hod.
 • Více informací na www.hotel-hrensko.cz.
nabídka byla ukončena