515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Maďarsko
Romantika v Budapešti pro DVA na 4 dny s 3* ubytováním
Pobyt na 4 dny pro DVA v Budapešti v Hotelu Gloria Budapest City Center***. Užijte si dosyta této evropské metropole nabité kulturou, památkami a termálními lázněmi. Skvělé místo jak pro aktivní odpočinek, tak relaxaci!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Maďarsko, Budapešť

Romantika v Budapešti pro DVA na 4 dny s 3* ubytováním

-40 %
Romantika v Budapešti pro DVA na 4 dny s 3* ubytováním
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 70 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 1. 6. 2015

Kde uplatnit voucher

Hotel Gloria Budapest City Center***
Bláthy Ottó 22
1089 Budapešť

www.hotelgloria.com
E-mail: gloria@hotelgloria.com

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Památkami nabitá Budapešť

Která z evropských metropolí vám může nabídnout naprosto nezapomenutelný romantický pobyt, a navíc není ani daleko? Hádáte správně, je to Budapešť - město na Dunaji plné historických památek a termálních koupališť, která nemají na světě obdoby. 

Památkami nabitá Budapešť

Ať už se vydáte za poznáváním kultury s trochou romantiky a dozvíte se něco nového nebo zvolíte odpočinek u bazénu, Budapešť vás zkrátka nemůže zklamat. 

Klidná lokalita nedaleko centra města

Těšit se můžete na jedinečný pobyt v Hotelu Gloria Budapest City Center***. Metrem (zastávka 800 metrů od hotelu) se velice snadno a rychle dostanete do historického centra města (12 minut). Zvolit můžete také dopravu tramvají, jejíž zastávku naleznete pouhých 400 metrů od hotelu. Tichá lokalita obklopená zelení parků vám zajistí klidné spaní a dostatek energie na procházky po městě.

Hotel Gloria Budapest City Center***

V menším, spíše rodinně orientovaném hotelu, budete ubytováni ve standardních dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Na každém pokoji najdete také ledničku, TV, telefon a fén. K dispozici je vám bezplatné Wi-Fi připojení a také možnost parkování v hotelové zahradě, které je rovněž zdarma.

Pokoje s vlastním sociálním zařízením

Hotel je snadno dostupný autem, a to z Brna, Prahy i Bratislavy. Využít můžete také dopravu autobusovými linkami společnosti Student Agency, jejíž výstupní i nástupní stanice se nachází u již zmiňované linky metra (800 m od hotelu).

Vásárcsarnok - Velká tržnice

Rádi byste své blízké obdarovali opravdu originálním dárkem z vaší návštěvy Budapešti? V tom případě nesmíte opomenout navštívit tržnici Vásárcsarnok, jež se nachází v Pešti. Jedná se o třípodlažní budovu, kde se na téměř 400 m² plochy nachází více než 100 obchůdků.

Vásárcsarnok - Velká tržnice

Najdete zde vše, co je základem maďarské kuchyně: různé druhy paprikového koření, klobásy, salámy, fazole, naloženou zeleninu a mnoho dalšího. Jako vhodný dárek se nabízí také výborné maďarské víno, přičemž můžete vybírat z nepřeberného množství a druhů.

Najdete zde vše, co je základem maďarské kuchyně

Tržnice se nachází v Pešti, na levém břehu Dunaje, těsně u mostu Szabadság híd. Od hotelu se sem snadno dostanete metrem do 20 minut (modrá linka, stanice Kálvin tér). Tržnice má otevřeno celý týden kromě neděle, a to v otevíracích časech: pondělí 6:00-17:00 hod., úterý-pátek 6:00-18:00 hod., sobota 6:00-14:00 hod. 

A které památky nevynechat?

Budapešť je město s bohatou historií ležící na řece Dunaj, které vzniklo sloučením tří měst a nyní je 8. největší městem Evropské unie. Kam se určitě podívat?

 • Pravému břehu dominuje vrch Gellért se sochou Svobody, citadelou a sochou sv. Gellérta v úbočí. Severně se nachází hradní vrch Várhegy s mohutným královským palácem.
Nevynechejte místní památky
 • O něco dále uvidíte tyčící se věže Rybářské bašty a Matyášova chrámu.
 • Na levém břehu je nejvýraznější stavbou budova Parlamentu (Országház), která je sto let stará, 268 m dlouhá a 96 m vysoká. Má téměř 700 místností a na její výzdobě se podíleli nejlepší umělci své doby v zemi. Je považována za jednu z největších vládních budov v Evropě.
 • Určitě nepřehlédněte čnící kopuli Baziliky sv. Štěpána a také Markétin ostrov uprostřed Dunaje s nádherným parkem.
 • Projděte se po Váci utca – jedné z nejvýznamnějších ulic v centru metropole. Ta je centrem nákupů v Budapešti.
 • Dále pak Park soch (s pozůstatky socialistických monumentů), Lidový park s planetáriem, zábavní park se zoologickou zahradou nebo městský sad Városliget.
 • Termální lázně - určitě zajděte do lázní Széchenyi, kde si užijete chladných i horkých termálních pramenů obsahujících množství minerálních prvků. V 15 vnitřních, 3 vnějších bazénech a celkem deseti saunách si zaručeně odpočinete (otevřeno je zde od 6:00 hod. ráno až do večera, ceník najdete ZDE).

Lázně Széchenyi


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 9. 4. 2015 do 1. 6. 2015.
 • Kupon nelze uplatnit v termínech 15. 4. 2015, 30. 4. 2015, 1. - 2. 5. 2015 a 9. - 10. 5. 2015.
 • Rezervace pobytu na e-mailu gloria@hotelgloria.com (komunikace v angličtině).
 • V případě problému s jazykem komunikace napište na podpora@slevoteka.cz (komunikace v češtině) a my vaši žádost o rezervaci vyřídíme za vás.
 • Před zakoupením kuponu je nutné ověřit si volnou kapacitu!
 • Příplatky (platí se na místě):
  • Další noc 40 EUR/pokoj/noc.
  • Dítě od 3 do 9,99 let 50% sleva.
  • Příplatek za jednolůžkový pokoj 36 EUR/kupon.
  • Domácí mazlíček 5 EUR/noc.
 • Dítě do 2,99 let s rodiči (extra postel nebo dětská postýlka k dispozici) ZDARMA.
 • Veškeré poplatky (VAT, městská daň) v ceně kuponu.
 • Více informací na www.hotelgloria.com.
nabídka byla ukončena