515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Česko
Romantika pro DVA gurmány - pobyt s 6-ti chodovým degustačním menu
Letní romantika pro milovníky vysoké gastronomie s ubytováním v luxusním Zámeckém hotelu Ctěnice****. Pobyt pro DVA na 3 dny, láhev vína a exkluzivní 6-ti chodové DEGUSTAČNÍ MENU. Nezapomenutelný pobyt plný romantiky, luxusu a vynikajícího jídla!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Střední Čechy

Romantika pro DVA gurmány - pobyt s 6-ti chodovým degustačním menu

-52 %
Romantika pro DVA gurmány - pobyt s 6-ti chodovým degustačním menu
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 60 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 8. 2013

Kde uplatnit voucher

Zámecký hotel Ctěnice ****
Zámek Ctěnice
190 17 Praha 9 - Vinoř

www.hotelklik.cz
tel. +420 286 853 385
email: sypka@hotelklik.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Letní romantika pro gurmány na zámku Ctěnice

Rádi poznáváte nové chutě, zajímáte se o gastronomické trendy a potrpíte si na to, co jíte? Nebo si jen rádi užíváte romantiky ve dvou, luxusu a gurmánských chutí? Pokud odpovídáte ano, je tento unikátní pobyt stvořen přímo pro Vás! Vydejte se do Zámeckého hotelu Ctěnice a nechte se hýčkat přepychem... nebudete litovat!

Romantika a luxus v Zámeckém hotelu Ctěnice

Nově zrekonstruovaný luxusní Hotel Ctěnice**** leží v klidném a tichém prostředí nedaleko Prahy. Jedná se o citlivě zrekonstruovanou sýpku ze 14. století a Vy si tak užijete pobyt s nádechem dávné historie! Ve stylově vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV a kabelovým internetem si vychutnáte jedinečný letní pobyt plný romantiky.

Při příjezdu Vás přivítá láhev vína, kterou si můžete vychutnat v soukromí svého pokoje.

Jedinečné 6-ti chodové degustační menu

V zámeckém stylu je zařízena také hotelová restaurace, ve které si pochutnáte na snídaních podávaných formou bufetu.

Co je ale hlavním lákadlem balíčku? Samozřejmě 6-ti chodové degustační menu, které Vás vynese do oblak vysoké gastronomie. Na co se můžete těšit?

 • Uzený losos plněný wasabi creme fraiche s marinovanou cuketou
 • Houbové cappuccino se sýrovou tyčinkou
 • Francouzská kachní prsíčka filírovaná s jablečným chutney a pečenou brioška
 • Panenská svíčková s gratinovanými tomaty, parmezánem a pečenou paprikou
 • Tvarohové knedlíčky s couvlis z lesních plodů
 • Variace českých sýrů s čerstvým ovocem

Něco málo z historie zámku Ctěnice

Ačkoliv je dnes zámek Ctěnice po kompletní rekonstrukci a blýská se novotou, jeho historie sahá až do dávné minulosti. Konkrétně do roku 1372, od kdy pochází první zmínka o zdejší tvrzi.

Dnešní klasicistně-barokní podobu získal zámek začátkem 18. století. V současnosti najdete va reálu zámku také jízdárnu, hospodářské budovy a zámecký park.

Parádní koupání s průzračnou vodou - jezero Konětopy

V parném létě jistě přijde vhod tip na koupání - kousek (asi 20 km) za zámkem směrem na Brandýs nad Labem najdete jezero KonětopyNedávno znovu zpřístupněný lom s krásnou vodou vhodnou na koupání a potápění. Najdete zde travnatou i malou písčitou pláž, borovicový les a dokonce i jednu raritu - výskyt sladkovodních medůz.

Plocha kolem jezera s průzračnou vodou je z části oplocená a poskytuje příjemné prostředí k letní rekreaci. Na vodě stojí starý bagr, který nyní slouží jako skokanský můstek do vody. Na jezeře je možno velkou část roku rybařit (nutno zakoupit povolenku). Uvnitř oploceného areálu jezer je vyhrazená plocha k parkování, sociální zařízení a možnost zakoupení občerstvení.
 

Jak se k tomuto přírodnímu skvostu dostat? Pískovna leží u obce Konětopy, za křižovatkou na Byšice a Všetaty. Příjezd od Brandýsa n. Labem přes Dřísy. V obci Konětopy potom uhněte doleva, dále jeďte po dobré polní cestě až k pískovně. Místní název této části obce je Choboty. 
 
A kdybyste koupání měli málo, zajeďte si do Lhoty, kterou budete po cestě míjet. I zde totiž najdete nádherné koupání v teplé vodě, písčité pláže (i nudistické) a stín pod borovicemi - prostě tochu jako u moře.

Letní procházka po Praze

Jak strávit den na zámku Ctěnice? Co třeba výletem ho hlavního města. Kam vyrazit v Praze určitě víte - Pražský hrad, Staroměstské náměstí, orloj, židovská čtvrť... prostě klasika. 

Pokud už znáte všechny typické pamětihodnosti, podívejte se i do:

 • Pokud jste ještě nikdy nebyli v ZOO Praha, je nejvyšší čas sem zavítat. Provětráte se na čerstvém vzduchu a uvidíte obrovský areál rozléhající se v jarně rozkvétající přírodě. Určitě nevynechejte zajímavou expozici goril!
 • Láká Vás spíše výstava? Správnou volbou bude návštěva nově zrekonstruovaného Národního technického muzea, jehož precizně vypracované expozice Vás naprosto ohromí.
 • A milovníky klasického umění jistě zaujme návštěva Veletržního paláce s kontroverzně přesunutou Slovanskou epopejí. Obrovská plátna Alfonse Muchy Vás přenesou o tisíce let zpátky a Vy budete uneseni mistrnou technikou tohoto secesního velikána!
 • Pokud hledáte trochu křehké krásy uprostřed Prahy zajděte si určitě do Botanické zahrady. Nabídne Vám bohatou venkovní expozici exotických rostlin a nebo navštivte skleník Fata Morgana, kde se ocitnete během několika vteřin v tropickém ráji se záplavou rostlin nepřeberných tvarů a barev.

Doplňující informace

 • Kupon je možno uplatnit od 27.6. do 31.8.2013.
 • Rezervace pobytu na tel. +420 286 853 385 nebo emailu sypka@hotelklik.cz.
 • Děti do 3 let zdarma.
 • Přistýlka 500 Kč/noc.
 • Domácí mazlíček 200 Kč/den.
 • V případě přiobjednání třetí noci 20% sleva z pultových cen na ubytování.
 • V případě zrušení potvrzené rezervace pobytu 3 dny předem (a méně), poukaz automaticky propadá.
 • V ceně není zahrnut rekreační poplatek 15 Kč/osoba/noc.
 • Více informací na www.hotelklik.cz.
nabídka byla ukončena