515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Česko
Romantika na palubě luxusního botelu v Praze pro DVA
Luxusní pobyt ve 4* botelu GreenYacht Hotel&Restaurant Praha pro DVA na 3 dny se snídaněmi, romantickou večeří, mísou ovoce a lahví sektu! Jak lépe oslavit sv. Valentýna než s luxusním balíčkem v jednom z nejromantičtějších měst světa?!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Praha

Romantika na palubě luxusního botelu v Praze pro DVA

nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 60 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 3. 2014

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

GreenYacht Hotel&Restaurant
U libeňského mostu 1
18000 Praha 8

www.greenyachthotel.com
tel. +420 270 004 150
email: reception@greenyachthotel.com

Zažijte pravou romantiku na palubě luxusního botelu v Praze

Překvapte svou drahou polovičku jedinečným pobytem v luxusním botelu GreenYacht Hotel&Restaurant! Vaše nejtajnější romantické představy se zde stanou realitou a každé romantické srdce zaplesá při večeři na palubě nebo při odpočinku se sklenkou sektu v ruce...

GreenYacht Hotel - luxus v netradičním provedení

GreenYacht botel najdete kotvit u Libeňského mostu v Praze 8 - tedy v klidné přírodě a hned u golfového hřištěStylové ubytování v kajutách se standardem čtyř "kotviček" Vás naprosto uchvátí. Romantické kajuty Vám poskytnou soukromí ideální pro relaxaci při zvucích šumící řeky.

Pravý požitek ze spánku Vám přinesou kvalitní postele s příjemnými přikrývkami a polštáři. Barevná plochá televize, telefon, připojení na internet, trezor a místo pro golfové bagy patří ke standardnímu vybavení. 

Při příjezdu si ve dvou vychutnáte láhev vychlazeného sektu a chybět nebude ani ovocná mísa, kterou budete mít připravenou v kajutě.

Romantická večeře v GreenYacht Restaurant

Za kulatými okny se třpytí vlnky řeky a ve stylovém, golfově laděném interiéru se mezitím servírují dobroty na neobvyklém porcelánu. Tak nějak si můžete představit stravování v GreenYacht Restaurant. Součástí Vašeho balíčku jsou snídaně formou bufetu a romantická večeře při svíčkách. Podávají se zde mezinárodní speciality a moderní česká kuchyně.

Pokud by Vás popadla chuť zahrát si golf, zajděte do Golf baru s indoor trenažéry. Zahnat hlad Vám pomůžou čerstvě připravované sendviče nebo "pasty". Zkušení barmani Vám namíchají nápoj z bohaté řady koktejlů, při jehož popíjení si vychutnáte nejen jej, ale i majestátní panorama Hradčan. V létě Golf Bar nabízí i speciality na grilu, které je možno vychutnat jak na zadní terase, tak na terase Sun decku.

Odpočívejte ve wellness

Zatímco pánové budou v baru trénovat odpaly, dámy mohou relaxovat v hotelovém wellness (a to dokonce s 20-ti % slevou). Dopřát si můžete blahodárné vlivy masáží v neobyčejném designu wellnessové krajiny s pohledem na volně proudící řeku.

Procházka po stověžaté Praze

Vedle odpočinku se vydejte také do centra města na prohlídku nejznámějších pražských pamětihodností - Pražský hrad, Staroměstské náměstí, orloj, židovská čtvrť, Hradčany... však to znáte. Kam ale až si prohlédnete všechny pamětihodnosti?

 • Pokud jste ještě nikdy nebyli v ZOO Praha, je nejvyšší čas sem zavítat. Provětráte se na čerstvém vzduchu a uvidíte obrovský areál rozléhající se v jarně rozkvétající přírodě. Určitě nevynechejte zajímavou expozici goril!
 • Láká Vás spíše výstava? Správnou volbou bude návštěva nově zrekonstruovaného Národního technického muzea, jehož precizně vypracované expozice Vás naprosto ohromí.
 • A milovníky klasického umění jistě zaujme návštěva Veletržního paláce s kontroverzně přesunutou Slovanskou epopejí. Obrovská plátna Alfonse Muchy Vás přenesou o tisíce let zpátky a Vy budete uneseni mistrnou technikou tohoto secesního velikána!
 • Pokud hledáte trochu křehké krásy uprostřed Prahy, zajděte si určitě do Botanické zahrady. Nabídne Vám bohatou venkovní expozici exotických rostlin anebo navštivte skleník Fata Morgana, kde se ocitnete během několika vteřin v tropickém ráji se záplavou rostlin nepřeberných tvarů a barev.

Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 5.1.2014 do 31.3.2014
 • Kupon platí pouze ve všední dny (ne - čt). Pobyt na víkend platí pro pobytové noci z pátku na sobotu nebo ze soboty na neděli, lze dokoupit za příplatek 500 Kč/noc/2 osoby.
 • Rezervujte nejpozději 7 dnů předem na tel. +420 270 004 150 nebo emailem reception@greenyachthotel.com.
 • Pokud máte zájem o konkrétní datum pobytu, prosím ověřte si volné kapacity na recepci před nákupem kuponu.
 • Storno rezervace nebo změnu termínu lze provést nejpozději 7 dní předem, jinak je kupon považován za uplatněný.
 • Dítě do 2,99 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.
 • Přistýlka pro dítě 3-12 let za 500 Kč/noc se snídaní.
 • Zvíře do 15 kg 175 Kč/noc.
 • Více informací na www.greenyachthotel.com.

Hodnocení pobytu

4,3 z 5
Celkem hodnotilo 6 zákazníků.
Pokoj:
Jídlo:
Služby:
Personál:
Poloha:

 • jitka.miz 7. 11. 2015

  všechno bylo perfektní

 • radkalysa 11. 6. 2015

zobrazit hodnocení / 6 zákazníků

nabídka byla ukončena