515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Česko
Romantika na jižní Moravě pro DVA na 3 dny s privátním wellness
Romantický pobyt na jižní Moravě pro DVA na 3 dny v Hotelu Allvet*** u Brna. Dopřejte si romantickou večeři, láhev archivního vína a privátní wellness, kde si odpočinete v sauně s aromaterapií a ve vířivce.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jižní Morava

Romantika na jižní Moravě pro DVA na 3 dny s privátním wellness

-36 %
Romantika na jižní Moravě pro DVA na 3 dny s privátním wellness
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 60 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 15. 7. 2014

Kde uplatnit voucher

Hotel Allvet***
Drnovice 115
683 04 Drnovice

www.hotelallvet.cz
tel: +420 725 074 388
email: recepce@hotelallvet.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Chvíle plné pohody a romantiky na jižní Moravě

Krajina jižní Moravy má úžasnou atmosféru, kterou nenajdete nikde jinde. Ubytujte se v příjemném hotelu, užijte si romantický pobyt a poznejte krásy tohoto kraje i servis, který Vám hotel poskytne! 

Chvíle plné pohody a romantiky na jižní Moravě

Odpočinek v kraji vína

Jen kousek od Brna najdete příjemný Hotel Allvet***, který si Vás dovoluje pozvat na romantickou dovolenou plnou relaxace. Nádherný areál hotelu Vás přímo nabudí k relaxaci.

Hotel Allvet*** kousek od Brna

Krásné a čisté ubytování

Hned při příjezdu Vás v hotelu uvítají welcome drinkem. Ve dvou si zde užijete ubytování ve 2-lůžkovém pokoji s vlastním sociálním zařízením, telefonem, TV a Wi-Fi.

Pokoje s vlastním sociálním zařízením

Kulinářské speciality a hotelová vinárna

V rámci kuponu si v hotelové restauraci pochutnáte na bohatých snídaních a na romantické tříchodové večeři při svíčkách. Těšit se můžete na láhev archivního vína.

K dispozici vám bude i hotelová vinárna

Stylová hotelová restaurace připravuje poctivou českou i mezinárodní kuchyni, výhradně z čerstvých surovin. Restaurace se každý měsíc zaměřuje na nejrůznější pochoutky, jaké Vám jinde jen tak nenabídnou. Ochutnat můžete například sushi, ale i thajskou nebo francouzskou kuchyni!

Hotel má vlastní vinárnu v historických sklepních prostorech pod restaurací. Zde si můžete užít pravé moravské atmosféry a degustovat, co hrdlo ráčí.

Vinárna se nachází v historických sklepních prostorech

Aktivní dovolená s odpočinkem

A to není vše! K romantické atmosféře patří i lenošení v privátním wellness. Své tělo budete hýčkat 30 minut ve vířivé vaně nebo si místo vířivky můžete dopřát 75 minut v sauně s aromaterapií a peelingovou solí. Komu se takové hýčkání zalíbí, může využít i dalších wellness služeb a vybrat si z široké nabídky masáží.

Užijte si lenošení v privátním wellness

Sauna

Pokud svoji dovolenou rádi trávíte aktivně, určitě Vám přijdou vhod sportovní hřiště, která jsou v areálu hotelu. Můžete si vybrat antukový kurt na tenis, beachvolejbalový kurt nebo hřiště s umělým povrchem - tenis, nohejbal, fotbal. Využití hřiště na 60 minut máte v rámci balíčku zdarma.

Romantické procházky ve dvou nemusí mít vždy vytyčený cíl, ale když se na jednu takovou vydáte, rozhodně navštivte nedalekou oboru se zvířátky!

Kam ve Vyškově a okolí

Hotel Allvet leží pouhé 2 kilometry od Vyškova, ve kterém najdete nespočet možností, jak trávit volný čas. Zajděte si třeba:

 • do vyškovského aquaparku s plaveckým bazénem a vodními atrakcemi
 • do vyhlášené ZOO s Dinoparkem
 • za vyškovskými historickými památkami - zámek, zámecká zahrada, morový sloup, renesanční radnice, kaple sv. Anny...a další)
 • vydat se můžete i za poznáním do moravské metropole Brna

Na skok do jihomoravské metropole

Kdybyste přeci jen vyčerpali všechny tipy na výlety, určitě se vypravte do Brna. Navštivte památky, jako jsou Špilberk, Petrov, brněnské podzemí nebo Villu Tugendhat. Zajít si můžete do divadla, nebo navštívit nějaké z mnoha muzeí či galerií.

Pokud se rozhodnete využít kupon v prosinci, nenechte si ujít tradiční advetní trhy na náměstí Svobody či na Moravském náměstí.

Náměstí Svobody v Brně

Zatímco pánové mohou obdivovat exponáty v Technickém muzeu, dámské osazenstvo může procházet obchody ve Vaňkovce nebo Olympii. Společně pak třeba vystoupejte na jednu z mnoha kostelních věží a pokochejte se pohledem, při kterém budete mít Brno jako na dlani.


Doplňující informace

 • Kupon je možné využít od 12.5. do 15.7.2014.
 • Rezervace pobytu na čísle +420 725 074 388 nebo na e-mailu recepce@hotelallvet.cz.
 • Jedno dítě do 12 let bez nároku na lůžko zdarma. V případě vlastní postele doplatek jen 390 Kč/den.
 • Každá další osoba hradí 600 Kč/den. 
 • Více informaci na www.hotelallvet.cz.
nabídka byla ukončena