515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Česko
Romantika pro DVA na 3 dny na Karlovarsku s prodlouženou platností!
Romantická dovolená pro DVA na 3 dny na Karlovarsku v Hotelu Krušnohor. Snídaně, 4-chodová večeře při svíčkách, láhev vína i odpolední káva se zákuskem! Nově prodloužena platnost!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Západní Čechy

Romantika pro DVA na 3 dny na Karlovarsku s prodlouženou platností!

-50 %
Romantika pro DVA na 3 dny na Karlovarsku s prodlouženou platností!
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 28. 8. 2013

Kde uplatnit voucher

Hotel Krušnohor
Krušnohorská 1196
36301 Ostrov

www.hotelkrusnohor.cz
tel.: +420 353 844 067
e-mail: krusnohor@westbohemiahotels.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Romantika v Krušných horách

Jaro, léto, všechno kvete.... Láká Vás představa ničím nerušeného víkendu ve dvou? Přijeďte si užít rozkvetlé louky a nezapomenutelnou letní romantiku do Krušných hor! 

Vítejte v Hotelu Krušnohor***

Vaše pohodlí zajistí dvoulůžkové pokoje zrekonstruovaného Hotelu Krušnohor v příjemném a klidném prostředí města Ostrov u Karlových Varů.

Pokoje jsou komfortně vybavené vlastním sociálním zařízením se sprchou a WC, kabelovou TV se 78 programy i telefonem, k dispozici je Vám zdarma vysokorychlostní Wi-Fi připojení. 

Večeře při svíčkách

V rámci balíčku je pro Vás nachystána romantická večeře při svíčkách. Naservírovány Vám budou rovnou čtyři chody! Zajištěné máte také 2 bohaté snídaně formou bufetu a slevu 10% na další nápoje a jídla v místní restauraci. Po obědě si také můžete pochutnat na odpolední kávě se zákuskem.

Zábava a kultura v Ostrově

Město Ostrov leží na úpatí Krušných hor mezi dvěma západočeskými lázeňskými městy - Karlovými Vary (11 km) a Jáchymovem (6 km). 

Naleznete zde památky románské architektury, gotiky i renesance. Nabízí pro své návštěvníky velké koupaliště a několik hřišť s umělým povrchem.

Tipy na výlety

 • Pro romantické vycházky jsou jako stvořené například Karlovy Vary - lázeňské město s termálními minerálními prameny, romantickou architekturou a kolonádou a nejvydatnějším pramenem Vřídlo. V rámci balíčku zde máte zdarma také vstup do Muzea Becherovky.
 • Perlou českého hornictví je lázeňské městečko Jáchymov. Pohled na něj si můžete užívat z vyhlídky v romantické Císařské aleji. Hezký výlet si můžete udělat i po naučné stezce Jáchymovské peklo.
 • Nedaleká Horní Blatná vybízí k prohlídce muzea těžby cínu, Vlčí jámy (zbytky cín. dolů), na vycházku na rozhlednu na Blatenském vrchu či na Blatenský vodní příkop.
 • Kousek je to také na Boží dar, kde si můžete projít Ježíškovu cestu.
 • Zajímavé je také bývalé středisko výrobny paličkovaných krajek a výšivek Pernink, s druhou nejvýše položenou železniční stanicí v Čechách (915 m.n.m.) - Perninský viadukt.

Doplňující informace

 • Kupón je možné využít od 13.5. do 21.7.2013.
 • Rezervace na tel. +420 353 844 067, emailu krusnohor@westbohemiahotels.cz. Nezávaznou poptávku rezervace můžete provést prostřednictvím online formuláře ZDE.
 • Děti do 3 let zdarma.
 • Děti od 4 do 12 let za 995 Kč/pobyt.
 • Přistýlka 400 Kč/den včetně snídaně.
 • Domácí mazlíček 150 Kč/den.
 • Cena zahrnuje městský poplatek.
 • Více informací na www.hotelkrusnohor.cz.
nabídka byla ukončena