515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Česko
Romantika pro DVA na 3 dny na Karlovarsku s prodlouženou platností!
Romantická dovolená pro DVA na 3 dny na Karlovarsku v Hotelu Krušnohor. Snídaně, 4-chodová večeře při svíčkách, láhev vína i odpolední káva se zákuskem! Nově prodloužena platnost!

Romantika pro DVA na 3 dny na Karlovarsku s prodlouženou platností!

-50 %
Romantika pro DVA na 3 dny na Karlovarsku s prodlouženou platností!
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 28. 8. 2013

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Hotel Krušnohor
Krušnohorská 1196
36301 Ostrov

www.hotelkrusnohor.cz
tel.: +420 353 844 067
e-mail: krusnohor@westbohemiahotels.cz

Romantika v Krušných horách

Jaro, léto, všechno kvete.... Láká Vás představa ničím nerušeného víkendu ve dvou? Přijeďte si užít rozkvetlé louky a nezapomenutelnou letní romantiku do Krušných hor! 

Vítejte v Hotelu Krušnohor***

Vaše pohodlí zajistí dvoulůžkové pokoje zrekonstruovaného Hotelu Krušnohor v příjemném a klidném prostředí města Ostrov u Karlových Varů.

Pokoje jsou komfortně vybavené vlastním sociálním zařízením se sprchou a WC, kabelovou TV se 78 programy i telefonem, k dispozici je Vám zdarma vysokorychlostní Wi-Fi připojení. 

Večeře při svíčkách

V rámci balíčku je pro Vás nachystána romantická večeře při svíčkách. Naservírovány Vám budou rovnou čtyři chody! Zajištěné máte také 2 bohaté snídaně formou bufetu a slevu 10% na další nápoje a jídla v místní restauraci. Po obědě si také můžete pochutnat na odpolední kávě se zákuskem.

Zábava a kultura v Ostrově

Město Ostrov leží na úpatí Krušných hor mezi dvěma západočeskými lázeňskými městy - Karlovými Vary (11 km) a Jáchymovem (6 km). 

Naleznete zde památky románské architektury, gotiky i renesance. Nabízí pro své návštěvníky velké koupaliště a několik hřišť s umělým povrchem.

Tipy na výlety

 • Pro romantické vycházky jsou jako stvořené například Karlovy Vary - lázeňské město s termálními minerálními prameny, romantickou architekturou a kolonádou a nejvydatnějším pramenem Vřídlo. V rámci balíčku zde máte zdarma také vstup do Muzea Becherovky.
 • Perlou českého hornictví je lázeňské městečko Jáchymov. Pohled na něj si můžete užívat z vyhlídky v romantické Císařské aleji. Hezký výlet si můžete udělat i po naučné stezce Jáchymovské peklo.
 • Nedaleká Horní Blatná vybízí k prohlídce muzea těžby cínu, Vlčí jámy (zbytky cín. dolů), na vycházku na rozhlednu na Blatenském vrchu či na Blatenský vodní příkop.
 • Kousek je to také na Boží dar, kde si můžete projít Ježíškovu cestu.
 • Zajímavé je také bývalé středisko výrobny paličkovaných krajek a výšivek Pernink, s druhou nejvýše položenou železniční stanicí v Čechách (915 m.n.m.) - Perninský viadukt.

Doplňující informace

 • Kupón je možné využít od 13.5. do 21.7.2013.
 • Rezervace na tel. +420 353 844 067, emailu krusnohor@westbohemiahotels.cz. Nezávaznou poptávku rezervace můžete provést prostřednictvím online formuláře ZDE.
 • Děti do 3 let zdarma.
 • Děti od 4 do 12 let za 995 Kč/pobyt.
 • Přistýlka 400 Kč/den včetně snídaně.
 • Domácí mazlíček 150 Kč/den.
 • Cena zahrnuje městský poplatek.
 • Více informací na www.hotelkrusnohor.cz.
nabídka byla ukončena