515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Slovensko
Romantika a nákupy v Bratislavě pro DVA na 4 dny kousek od centra
Bratislava pro DVA na 4 dny v Hotelu Viktor nedaleko centra. Platnost až do konce roku. Poznejte hlavní město našich východních sousedů, projděte se kolem Dunaje či po kouzelném Starém městě nebo vyražte za nákupy!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko, Bratislava

Romantika a nákupy v Bratislavě pro DVA na 4 dny kousek od centra

-35 %
Romantika a nákupy v Bratislavě pro DVA na 4 dny kousek od centra
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 39 zákazníků
zakoupením získáte 60 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 12. 2013

Kde uplatnit voucher

Hotel Viktor***
Kremnická 26
851 01 Bratislava


www.hotelviktor.sk
tel: +421 263 452 084, +421 263 452 085
e-mail: recepcia@hotelviktor.sk

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Dovolená v Bratislavě po celý rok

Máte chuť si někam vyrazit, odpočinout si a zažít spoustu skvělých zážitků? Tak netroškařte a místo do restaurace za rohem se vypravte rovnou do slovenského hlavního města! Romantika, pohoda a luxusní ubytování jsou zaručeny.

Luxusní ubytování v Bratislavě s bohatou snídaní jen 5 minut od centra

V Bratislavě budete bydlet v nově postaveném 3* Hotelu Viktor, který najdete v klidné části města, jen 5 minut od samotného centra města. Do centra se dostanete autobusem číslo 88, jízdenka stojí jen 0,70 EUR a svezete se pouhé 3 zastávky a jste v historickém centru přímo pod hradem! 

Ubytováni budete ve stylově zařízených pokojích v klimatizovaném hotelu, který naplňuje nejmodernější standardy ubytování. Na každém pokoji najdete vlastní sociální zařízení s koupelnou, LCD TV s 30 programy, telefon, trezor, klimatizaci a Wi-Fi.

Každé ráno se navíc nabijete energií při vydatné snídani formou švédských stolů. Těšte se na teplá a studená jídla inspirovaná snídaněmi celého světa, ovoce, zeleninu, kávu a různé druhy čajů, cereálie, sladkosti, čerstvé pečivo a další dobroty!

Nákupy i zábava kousek od hotelu

Hotel Viktor leží jen kousek od centra města. Až si ale projdete všechny zajímavé památky, nudit se určitě nebudete. Převážně dámy rády navštíví nákupní centrum Eurovea (asi 10 min. od hotelu), které symbolizuje novou městskou čtvrť Eurovea ležící na nábřeží. Vyjma nákupů si zde tedy můžete udělat i romantickou procházku kolem Dunaje. V teplejším období si pak na Dunaji udělejte vyjížďku lodí.

Nedaleko hotelu se také nachází Aquapark (2 zastávky MHD). Zde můžete relaxovat v bazénech či si užít zábavu. Pokud Vám budou bratislavské plovárny málo, vydejte se do nedalekého Sence ke slunečním jezerům nebo do maďarských termálních lázních. Tamější léčivá voda Vám pomůže zbavit se stresu i bolesti zad.

Historická Bratislava plná památek

Navštivte nejznámější bratislavské památky:

 • Dominantou města je Bratislavský hrad, který je také ve znaku Bratislavy. Tyčí se 85 metrů nad Dunajem a jeho historie sahá až do doby Keltů. 
 • V historickém jádru města najdete také Starou radnici, ve které navštivte expozice městského muzea.
 • Ve Starém městě také uvidíte Michalskou bránu, několik paláců nebo budovu Slovenského národního divadla, kam si večer můžete zajít na operní či baletní představení.
 • V části Devín navštivte zříceninu hradu Devín, o kterém možná víte, že byl zničen Napoleonskou armádou a od té doby je symbolem slovanství a slovenského státu.

Doplňující informace

 • Kupón je možné využít od 17.6. do 31.12.2013.
 • Rezervace termínu na čísle +421 263 452 084, +421 263 452 085 nebo e-mailu recepcia@hotelviktor.sk.
 • Dítě zdarma bez nároku na lůžko.
 • Check-in až do 22:00 hod.
 • V ceně není zahrnuta místní daň 1,65 EUR/osoba/den (platí se na místě).
 • Více informací na www.hotelviktor.sk.
nabídka byla ukončena