515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Romantické pobyty
  3. Česko
Romantický wellness pobyt v hotelu Stein*** v záp. Čechách
3-denní romantický pobyt pro DVA v *** hotelu v západních Čechách na Chebsku! Nezapomenutelný Valentýn plný romantiky, jídla a wellness procedur!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Západní Čechy

Romantický wellness pobyt v hotelu Stein*** v záp. Čechách

-47 %
Romantický wellness pobyt v hotelu Stein*** v záp. Čechách
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 30 zákazníků
zakoupením získáte 60 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 3. 2012

Kde uplatnit voucher

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Pokud stále hledáte romantický dárek, kterým byste potěšili Vašeho partnera či partnerku, neváhejte číst dál! Dnešní sleva je totiž jako dělaná pro zamilované, kteří chtějí oslavit svátek svatého Valentýna v klidném hotelu v západních Čechách nedaleko Chebu a nechat se hýčkat a rozmazlovat nejen jídlem, ale i wellness službami!

Sport, Fit & Fun *** Hotel Stein nabízí romantické balíčky

Tím správným místem pro Vaši romantickou oslavu se může bez pochyby stát i *** Hotel Stein, který si pro všechny zamilované páry připravil speciální pobytový balíček. Vy a Váš partner si tak můžete odpočinout od stresu a v klidu se věnovat jen sami sobě!

V rámci tohoto balíčku si každé ráno můžete dopřát bohatou bufetovou snídani, kterou Vám po domluvě naservírují přímo do postele. Ihned poté se můžete přesunout do hotelového wellness centra, kde si můžete hodinu užívat odpočinku v sauně a vířivce. Odpoledne už na Vás čeká společná koupel v privátní dvojvaně - můžete si vybrat, zda na svá těla raději necháte působit chmelové výtažky v pivní koupeli a nebo ošálíte smysly v bylinkové lázni

Není nic lepšího než zakončit odpočinkový den v hotelové restauraci u pětichodové romantické večeře při svíčkách. Vybírat můžete z kvalitně sestaveného jídelníčku, kde najdete lahůdky české i světové kuchyně. Druhý večer si pochutnáte na výborné tříchodové večeři, opět dle Vašeho osobního výběru. A pokud by i tohle pro Vás bylo málo, příjemný večer můžete zakončit ve stylovém Cowboys Baru nad sklenkou vína či něčeho tvrdšího.

Hotel Stein je nově zrekonstruovaný tří hvězdičkový hotel na okraji Chebu, který svým návštěvníkům nabízí domácí prostředí společně s kvalitními službami a perfektním servisem. O tom svědčí i to, že na Vás bude po Vašem příjezdu čekat na pokoji chutná ovocná mísa a celý pokoj bude vyzdoben plátky růží. Na něžnější z Vašeho páru čeká přivítání v podobě květiny, pro muže dárkové překvapení a pro oba je tu láhev sektu, která ještě více zpříjemní všechny soukromé chvilky!

Hotel Stein zároveň není lhostejný ke krásné přírodě, která je obklopuje a zřídil na svém území EKO farmu a mini ZOO, do které máte samozřejmě vstup zdarma. Mimo to si můžete zapujčit z množství sportovního vybavení a lenošení ve wellness vyměnit za trochu pohybu na čerstvém vzduchu! Pro tuto příležitost je součástí tohoto balíčku i 20% sleva na projížďku na koních, díky které poznáte krásy tohoto kraje!

Cheb a okolí - co musíte vidět

Město Cheb je krásné, historické město na západě Čech, jimž protéká řeka Ohře. Je to také jedno z najstarších měst na uzemí naší republiky vůbec - bylo založeno již na začátku 11. století a svoji historickou fazónu si vydržuje dodnes. 

Nejznámější chebskou památkou je Chebský hrad postavený v duchu čisté gotiky či taktéž gotický kostel sv. Mikuláše. Pro milovníky historie je zde spousta památek, které je hodno navštívit - za všechny lze jmenovat například františkánský klášter s unikátní křížovou chodbou či tak zvaný Špalíček - skupinu historických měšťaských domů.

V Chebu žije i kulturní dění - zajít si můžete do divadla, kina, na koncert či zatančit do klubu. Po odpolední procházce je ideální čas na návštěvu kavárny či koktejl baru anebo strávit den na mnohé ze zajímavých přednášek, které si město Cheb připravilo.

Kde uplatnit slevu

Hotel Stein

Skalka 10, Cheb

www.hotelstein.cz

tel.: +420 354 423 301 

e-mail: info@hotelstein.cz


Doplňující informace

  • voucher je možné využít od 31.1.2012 do 31.3.2012
  • pobyt je nutné si zarezervovat na telofonním čísle +420 354 423 301 nebo mailu info@hotelstein.cz
  • více informací na www.hotelstein.cz
nabídka byla ukončena