515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Česko
3-denní romantický pobyt pro DVA v Rychnově nad Kněžnou
3-denní romantický pobyt pro DVA v Rychnově nad Kněžnou. Ubytování ve 3* hotelu Havel, polopenze, wellness a ochutnávka piva! Děti do 15 let ZDARMA.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Orlické hory

3-denní romantický pobyt pro DVA v Rychnově nad Kněžnou

-40 %
3-denní romantický pobyt pro DVA v Rychnově nad Kněžnou
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 44 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 4. 2012

Kde uplatnit voucher

Hotel Havel s.r.o.
Staré náměstí 61
Rychnov nad Kněžnou
516 01
tel. +420 494 534 576
e-mail: recepce@hotelhavel.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

"Historický" a "romantický" jsou jistě přízviska, která lákají všechny páry. Když bychom navíc přidali pojmy jako "s tradicí" a s "rodinným přístupem", je to přesně to, co popisuje *** hotel Havel v Rychnově nad Kněžnou! A díky tomuto výhodnému balíčku již není problém toto příjemné místo navštívit a na chvíli se zastavit a v klidu relaxovat!

Polopenze a láhev kvalitního vína

V rámci tohoto pobytového balíčku najdete vše, co je třeba k příjemně strávenému prodlouženému víkendovému pobytu pro dva či krátké dovolené. Pro Vás a Vašeho partnera je připraveno útulné ubytování na tři dny v komfortně vybavených pokojích s koupelnou, TV a neomezeným wi-fi připojením. Každé ráno je pro Vás připravena bohatá snídaně v hotelové restauraci a večer posezení nad výbornou večeří dle Vašeho výběru, navíc s lahví kvalitního vína. Kdykoliv během dne si navíc můžete zajít na kávu a zákusek do hotelové kavárny či posedět ve stylové vinárně, ve které najdete historickou Hodovní síň.

Hotel pravidelně navštěvují známé osobnosti

Hotel Havel není v okolí znám jen díky znamenité kuchyni a perfektnímu servisu, který byl oceněn titulem "Hospůdka roku 2007" a oceněním "Spokojený zákazník", ale také díky exkluzivnímu prodeji piva Kaštan a Kněžna. V hotelové pivnici si můžete v rámci tohoto balíčku vychutnat právě jedinečnou chuť těchto dvou piv a srovnat je i s jinými druhy, které se v Pivovarském šenku točí!

Nejen jídlem a pitím Vás však v hotelu pohostí. Na své si přijdou i milovníci relaxačních pobytů pro dva - zdarma můžete využít masážní vany, malého fitness centra nebo si přiobjednat masáže (za příplatek). Zkrátka nepřijdou ani fandové historických památek. V areálu hotelu najdete nejen zmiňovanou Hodovní síň, ale také kostel sv. Václava, který stojí v tichém parku vybízejícímu k posezení.

Hotel je hojně navštěvovaný i známými osobnostmi. Sám prezident Havel jej sice nenavštívil, jak by se dle jména hotelu mohlo zdát, ale zastavil se zde například současný prazident Václav Klaus, Miroslav Donutil, Stella Zázvorková, Roman Šebrle a mnoho dalších politiků, herců a zpěváků. Podívejte se, co tito hosté napsali do návštěvní knihy hotelu.

 

Co ještě navštívit během Vašeho pobytu pro dva?

 • CHKO Orlické hory - ideální pro turistiku a cyklo výlety
 • Přírodní park Orlice
 • Pevnostní opevnění z roku 1938 - pevnost Hanička, pevnost Bouda, pěchotní srub Březinka a pevnost Dobrošov
 • zámek v Rychnově nad Kněžnou
 • zámek Častolovice a další
 • od 2. do 5.4. 2012 Velikonoční výstavu
 • nebo od 13. do 15. 4. kulturní festival Šlitrovo jaro pro příznivce Jiřího Šlitra a Semaforu

 

 


Doplňující informace

 • kupon je možné využít od 1.3. do 30.4. 2012
 • termín je třeba zarezervovat na tel. +420 494 534 576 nebo na e-mailu recepce@hotelhavel.cz
 • děti do 15 let jsou na přistýlce zdarma
 • více informací na www.hotelhavel.eu
nabídka byla ukončena