515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Česko
Romantický pobyt pro DVA s polopenzí a wellness nedaleko Českého ráje
Užijte si se svým partnerem malebné prostředí Českého ráje a Krkonoš a dopřejte svému unavenému tělu pár dní odpočinku. Balíček zahrnuje polopenzi, neomezený přístup do hotelové sauny.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Český ráj

Romantický pobyt pro DVA s polopenzí a wellness nedaleko Českého ráje

-50 %
Romantický pobyt pro DVA s polopenzí a wellness nedaleko Českého ráje
nabídka byla ukončena
45 zákazníků
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 10. 2014

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Penzion Rozhledna
Chlum 20
210 51 Lomnice nad Popelkou

www.penzion-rozhledna-tabor.websnadno.cz
tel.  702 808 178
email: penzion.rozhledna-tabor@seznam.cz

Romantika v netknuté přírodě

Prožijte nezapomenutelný pobyt v Penzionu Rozhledna, nacházející se coby kamenem dohodil od nádherného Českého ráje a Krkonoš. Kromě odpočinku v podobě neomezeného vstupu do hotelové sauny se zde nabízí nespočet aktivit, kterými si můžete Váš pobyt zpříjemnit.

Penzion Rozhledna se nachází v krásné přírodě

Ubytování s příjemnou atmosférou

Penzion Rozhledna nabízí nejen vysoce standardní zařízení pokojů, které uspokojí i ty nejnáročnější návštěvníky, ale především atraktivní okolí. K dispozici je zde 16 pokojů s celkovou kapacitou až 50 osob. V areálu se nachází venkovní bazén, sauna a kulečník.

Pokoje jsou vybaveny komfortním nábytkem

Spokojí se Vaše chuťové buňky jen s tím nejlepším? V tom případě z restaurace, umístěné v penzionu, s prázdnými žaludky neodejdete. Připraveny jsou pro Vás regionální a domácí speciality a nápoje, vyráběny z těch nejlepších surovin.

Své jídlo si vychutnáte v domácím prostředí s výhledem na Český ráj a Krkonoše. V ceně balíčku je zahrnuta polopenze pro oba (snídaně-bufetová/výběr z jídelního lístku, večeře-výběr ze 2 menu nebo jídelního lístku), přičemž jsou na kvalitu jídla kladeny ty nejvyšší nároky.

Krkonoše jsou co by kamenem dohodil

Přímo u ubytování se protíná na 6 cyklistických tras, a proto je přímo v penzionu umístěna kolárna. Samozřejmostí je i vlastní parkoviště.

Lenošení po dni plném zážitků

Přejete si zde jen odpočinout nebo strávit pár dní naplněných aktivitami? U nás najdete obojí! V okolí se nachází bezpočet cyklostezek, turistických tras či památek vhodných pro výlety.

Hosté si mohou odpočinou ve wellness nacházejícím se v penzionu

Váš nabitý den můžete zakončit relaxací ve zdejší sauně, do které máte zdarma neomezený vstup. Využijte i nově nabízené vířivky a dopřejte si zasloužený relax!

A kam na výlety?

Stálicí mezi oblíbenými aktivitami samozřejmě stále zůstává turistika a výlety do okolí. Penzion Rozhledna je díky svému strategickému umístění - kousek od Lomnice nad Popelkou a nedaleko Podkrkonoší - oblíbenou zastávkou milovníků túr a výletů.

Jen kousek od penzionu se nachází známý vrch Tábor, na kterém najdete nejen barokní kostel Proměnění Páně z roku 1704, ale také slavnou Tichánkovu rozhlednu. Cihlová rozhledna sahající do výšky 35 metrů je právem označována za jednu z nejkrásnějších v Česku. Výstavba byla organizována na popud dědečka české herečky Věry Tichánkové.

Okolí je přímo stvořené pro výlety pěšky i na kole

Opomenuta nesmí zůstat zřícenina hradu Trosky - symbol Českého ráje, postavený na vyvřelých čedičových sucích. Poznáte, která je Panna a která Baba?

Při výletech by neměla zůstat opomenuta zřícenina hradu Trosky

Do svých dětských let se vrátíte návštěvou expozice Rumcajsův svět Radka Pilaře v centru města nedalekého Jičína. Rázem se tak ocitnete v prostředí příběhů o loupežníku Rumacajsovi tak, jak ho výtvarně vytvořil Radek Pilař. Atrakci tvoří interaktivní modely s pohádkovými motivy.

Skalní město je překrásným místem pro relaxaci

Cílem Vašich výletů by se jistě mělo stát i město Lomnice nad Popelkou, o němž byla zmínka i v Dalimilově kronice z roku 1232. Mimo množství památek nádherné lidové architektury zde najdete i spoustu míst, kde pobývaly slavné osobnosti, mimo jiné i Bedřich Smetana (pamětní deska na radnici).


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 16.7. do 31.10.2014.
 • Rezervace pobytu na tel. 702 808 178  nebo na e-mailu penzion.rozhledna-tabor@seznam.cz
 • Nákupem více kupónů si lze pobyt prodloužit.
 • Příplatky (placeno na místě):
  • Děti do 3 let: zdarma bez lůžka a stravy
  • Děti do 12 let: 700 Kč/za pobyt s polopenzí
  • Další dospělá osoba: 995 Kč/pobyt
  • Turistická taxa: 4 Kč/noc
  • Povolena pouze malá a střední plemena psů: 50 Kč/noc
 • Více informací na www.penzion-rozhledna-tabor.websnadno.cz
nabídka byla ukončena