515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Česko
Romantický pobyt pro DVA s polopenzí a wellness nedaleko Českého ráje
Užijte si se svým partnerem malebné prostředí Českého ráje a Krkonoš a dopřejte svému unavenému tělu pár dní odpočinku. Balíček zahrnuje polopenzi, neomezený přístup do hotelové sauny.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Český ráj

Romantický pobyt pro DVA s polopenzí a wellness nedaleko Českého ráje

-50 %
Romantický pobyt pro DVA s polopenzí a wellness nedaleko Českého ráje
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 45 zákazníků
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 10. 2014

Kde uplatnit voucher

Penzion Rozhledna
Chlum 20
210 51 Lomnice nad Popelkou

www.penzion-rozhledna-tabor.websnadno.cz
tel.  702 808 178
email: penzion.rozhledna-tabor@seznam.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Romantika v netknuté přírodě

Prožijte nezapomenutelný pobyt v Penzionu Rozhledna, nacházející se coby kamenem dohodil od nádherného Českého ráje a Krkonoš. Kromě odpočinku v podobě neomezeného vstupu do hotelové sauny se zde nabízí nespočet aktivit, kterými si můžete Váš pobyt zpříjemnit.

Penzion Rozhledna se nachází v krásné přírodě

Ubytování s příjemnou atmosférou

Penzion Rozhledna nabízí nejen vysoce standardní zařízení pokojů, které uspokojí i ty nejnáročnější návštěvníky, ale především atraktivní okolí. K dispozici je zde 16 pokojů s celkovou kapacitou až 50 osob. V areálu se nachází venkovní bazén, sauna a kulečník.

Pokoje jsou vybaveny komfortním nábytkem

Spokojí se Vaše chuťové buňky jen s tím nejlepším? V tom případě z restaurace, umístěné v penzionu, s prázdnými žaludky neodejdete. Připraveny jsou pro Vás regionální a domácí speciality a nápoje, vyráběny z těch nejlepších surovin.

Své jídlo si vychutnáte v domácím prostředí s výhledem na Český ráj a Krkonoše. V ceně balíčku je zahrnuta polopenze pro oba (snídaně-bufetová/výběr z jídelního lístku, večeře-výběr ze 2 menu nebo jídelního lístku), přičemž jsou na kvalitu jídla kladeny ty nejvyšší nároky.

Krkonoše jsou co by kamenem dohodil

Přímo u ubytování se protíná na 6 cyklistických tras, a proto je přímo v penzionu umístěna kolárna. Samozřejmostí je i vlastní parkoviště.

Lenošení po dni plném zážitků

Přejete si zde jen odpočinout nebo strávit pár dní naplněných aktivitami? U nás najdete obojí! V okolí se nachází bezpočet cyklostezek, turistických tras či památek vhodných pro výlety.

Hosté si mohou odpočinou ve wellness nacházejícím se v penzionu

Váš nabitý den můžete zakončit relaxací ve zdejší sauně, do které máte zdarma neomezený vstup. Využijte i nově nabízené vířivky a dopřejte si zasloužený relax!

A kam na výlety?

Stálicí mezi oblíbenými aktivitami samozřejmě stále zůstává turistika a výlety do okolí. Penzion Rozhledna je díky svému strategickému umístění - kousek od Lomnice nad Popelkou a nedaleko Podkrkonoší - oblíbenou zastávkou milovníků túr a výletů.

Jen kousek od penzionu se nachází známý vrch Tábor, na kterém najdete nejen barokní kostel Proměnění Páně z roku 1704, ale také slavnou Tichánkovu rozhlednu. Cihlová rozhledna sahající do výšky 35 metrů je právem označována za jednu z nejkrásnějších v Česku. Výstavba byla organizována na popud dědečka české herečky Věry Tichánkové.

Okolí je přímo stvořené pro výlety pěšky i na kole

Opomenuta nesmí zůstat zřícenina hradu Trosky - symbol Českého ráje, postavený na vyvřelých čedičových sucích. Poznáte, která je Panna a která Baba?

Při výletech by neměla zůstat opomenuta zřícenina hradu Trosky

Do svých dětských let se vrátíte návštěvou expozice Rumcajsův svět Radka Pilaře v centru města nedalekého Jičína. Rázem se tak ocitnete v prostředí příběhů o loupežníku Rumacajsovi tak, jak ho výtvarně vytvořil Radek Pilař. Atrakci tvoří interaktivní modely s pohádkovými motivy.

Skalní město je překrásným místem pro relaxaci

Cílem Vašich výletů by se jistě mělo stát i město Lomnice nad Popelkou, o němž byla zmínka i v Dalimilově kronice z roku 1232. Mimo množství památek nádherné lidové architektury zde najdete i spoustu míst, kde pobývaly slavné osobnosti, mimo jiné i Bedřich Smetana (pamětní deska na radnici).


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 16.7. do 31.10.2014.
 • Rezervace pobytu na tel. 702 808 178  nebo na e-mailu penzion.rozhledna-tabor@seznam.cz
 • Nákupem více kupónů si lze pobyt prodloužit.
 • Příplatky (placeno na místě):
  • Děti do 3 let: zdarma bez lůžka a stravy
  • Děti do 12 let: 700 Kč/za pobyt s polopenzí
  • Další dospělá osoba: 995 Kč/pobyt
  • Turistická taxa: 4 Kč/noc
  • Povolena pouze malá a střední plemena psů: 50 Kč/noc
 • Více informací na www.penzion-rozhledna-tabor.websnadno.cz
nabídka byla ukončena