515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Česko
Romantický pobyt pro DVA na 3/4 dny v Adršpachu
Pobyt pro DVA v rodinném penzionu Podskalí na klidném místě v Adršpašských skalách. Polopenze, láhev vína nebo sektu, masáže, infrasauna a množství různých aktivit. Nejbližší skiareál jen 1,5 km! Odpočívejte aktivně v srdci nádherné přírody!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko

Romantický pobyt pro DVA na 3/4 dny v Adršpachu

-40 %
Romantický pobyt pro DVA na 3/4 dny v Adršpachu

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 4. 2015

Kde uplatnit voucher

Penzion Podskalí
Bučnice 221
549 57 Teplice nad Metují 

www.podskali.cz
Tel.: 491 586 241, 608 520 070
E-mail: penzion.podskali@seznam.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Zimní dovolená v Teplicko-Adršpašských skalách

Poohlížíte se po místě, kde byste mohli strávit pár dní odpočinku ve dvou a zároveň si užili trochu aktivní relaxace v zasněžené přírodě? Je libo relax nebo zimní lyžování? Vaše očekávání dozajista splní pezion Podskalí v Adršpachu, který se nachází přímo v národní přírodní rezervaci Adršpašsko-Teplické skály. 

Zimní dovolená v Teplicko-Adršpašských skalác

Pohoda v rodinném penzionu Podskalí s polopenzí

Penzion Podskalí se nachází v severovýchodních Čechách v CHKO Broumovsko na klidném místě u říčky Metuje. Penzion je nově zrekonstruovaný a nabízí svým hostům velké množství aktivit a služeb. Navíc patří mezi TOP 50 nejlepších penzionů! 

Penzion Podskalí

Každý z 6 pokojů má vlastní koupelnu a WC, satelitní televizi a Wi-Fi připojení. Děti určitě ocení dětský koutek i venkovní houpačky a prolézačky. Dále je všem hostům k dispozici knihovna, společenské hry či šipky.

Pokoje mají vlastní koupelnu

Interiér pokoje

Snídaně a večeře si budete vychutnávat ve stylově zařízené jídelně pro až 24 osob. Snídaně budou formou švédských stolů. K navození romantické atmosféry dostanete jednu láhev vína nebo sektu, dle vašeho výběru. Na baru v přízemí si můžete k večeři objednat čerstvě natočené pivo.

Polopenze se podává v jídelně přímo v penzionu

Sportovní vyžití a následný relax v penzionu

Penzion a jeho okolí nabízí široký výběr možností k aktivnímu trávení volného času. Budete mít 20% slevu do kryté haly Sport centra v Teplicích nad Metují, kde můžete využít tenisové či squashové kurty s možností zapůjčení raket. V penzionu vám zapůjčí hole na nordic walking, což je skvělý způsob, jak poznat okolí a zároveň se skvěle protáhnout.

Široký výběr sportovního vyžití

Díky kuponu si dámy vychutnají 1x čokoládovou masáž (nebo masáže dle výběru), pánové se zbaví únavy při sportovní masáži. Společně se pak zahřejete v infrasauně (45 min.), která na lidský organismus působí velmi pozitivně. Pokud se vám masáže zalíbí, můžete si zaplatit další s 30% slevou, je však nutné domluvit se předem.

 Těšit se můžete na masáž

Za příplatek je možné zúčastnit se středečních hodin spinningu s certifikovaným instruktorem a hodin kondičního tréninku s trenérem fittness.  Hodiny lze také domluvit individuálně - probíhají ve vlastní tělocvičně, kterou můžete využít i pro svůj trénink.

Běžkaři i sjezdaři si přijdou na své

Pouze 1,5 km od penzionu se nachází ski areál Kamenec se sjezdovkami vhodnými pro začátečníky i pokročilé. Sjezdovky jsou denně upravované rolbou, při nedostatku sněhu je v provozu umělé zasněžování. Díky kuponu zde budete mít 30% slevu na skipas.

Ski areál Kamenec

Běžkaři si budou moci užít 50 km udržovaných běžeckých stop, které vedou okolo skalních měst v Adršpachu a Teplic nad Metují a začínají přímo za penzionemMapu tratí si můžete prohlédnout zde.

V okolí je mnoho běžkařských tras

Skalní město Adršpach - zázrak přírody

Pokud jste v Adršpachu ještě nebyli, rozhodně se vydejte na zimní romantickou procházku do skal, které mají v tomto ročním období zcela specifickou atmosféru.

Prohlídku můžete začít buď z Teplic nad Metují nebo z Adršpachu, kde se nachází druhá pokladna. Cestou budete míjet obdivuhodné skalní útvary, které dostaly svůj název podle toho, co při troše fantazie připomínají. Určitě jste již někdy slyšeli o útvaru s názvem Homole cukru - stojí doslova na své špičce a člověk má dojem, že dlouho už stát nebude, a tak ji pro jistotu zejména děti podpírají klacíky, aby ještě chvíli stála.  Další proslulé skály jsou Milenka, Starosta a Starostová, Rukavice nebo Sloní náměstí.

Skalní město Adršpach

Skalní město Adršpach je otevřeno celoročně od 8:30 do 16:00, v zimě za snížené vstupné (dospělí 40 Kč, studenti a děti od 6 let za 20 Kč). V létě se to zde hemží turisty a horolezci, v zimě se však tolik lidí do skal neodváží a panuje zde mnohem větší klid.


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 21. 12. 2014 do 30. 4. 2015 mimo Vánoce a Silvestr.
 • Rezervace pobytu na tel. čísle 491 586 241, 608 520 070  nebo emailu penzion.podskali@seznam.cz. Rezervaci proveďte ihned po obdržení kuponu.
 • Délka pobytu (zvolíte ve 2. kroku objednávky):
  • VARIANTA A: pobyt na 3 dny (2 noci) za 2 390 Kč
  • VARIANTA B: pobyt na 4 dny (3 noci) za 2 990 Kč
 • Příplatky (platí se na místě):
  • Děti od 2 do 10 let 1 000 Kč/pobyt včetně polopenze a služeb (var. A), 1200 Kč/pobyt včetně polopenze a služeb (var. B).
  • Další dospělá osoba 1 195 Kč/pobyt včetně polopenze a služeb (var. A), 1495 Kč/pobyt včetně polopenze a služeb (var. B) . 
  • Turistická taxa 15 Kč/osoba/noc.
 • Dítě do 2 let zdarma (zapůjčení dětské postýlky zdarma).
 • Příjezd od 14 hod., odjezd do 10 hod.
 • Nákupem více poukazů si můžete pobyt prodloužit.
 • Více informací na www.podskali.cz

Výběr varianty

nabídka byla ukončena