515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Česko
Letní luxusní pobyt pro zamilované na jižní Moravě v Buchlovicích
Romantický pobyt na jižní Moravě pro DVA na 3 dny v luxusním Hotelu Buchlovice**** se snídaní a lahví vína. Vydejte se za letní romantikou na úpatí Chřibů a navštivte třeba nádherný zámek Buchlovice, lázně Luhačovice a nespočet dalších památek v okolí!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jižní Morava

Letní luxusní pobyt pro zamilované na jižní Moravě v Buchlovicích

-36 %
Letní luxusní pobyt pro zamilované na jižní Moravě v Buchlovicích
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 122 zákazníků
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 9. 2013

Kde uplatnit voucher

Hotel Buchlovice
Náměstí Svobody 426
687 08 Buchlovice

www.hotelbuchlovice.cz
tel. 572 596 021
email: info@hotelbuchlovice.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Za romantikou na úpatí Chřibů

Kdy naposledy jste svoji drahou polovičku něčím překvapili? Už ani nepamatujete? Tak to rychle napravte, léto přímo vybízí k romantickým výletům a překvapením! Zajeďte si třeba do kraje s jedinečnou atmosférou a zažijte zde nezapomenutelný luxusní pobyt plný romantiky!

Luxusní Hotel Buchlovice**** v centru klidného města

Hotel Buchlovice**** se nachází v krásném prostředí na úpatí Chřibských hor, kterým dominuje středověký hrad Buchlov a v údolí unikátní barokní zámek. Hotel leží v samém centru města a spolu s náměstím dotváří příjemný ráz městečka s neopakovatelnou atmosférou, kterou každoročně oceňují tisíce návštěvníků.

Hotel je zařízen v decentním zámeckém stylu, který Vás alespoň po dobu Vašeho pobytu přenese na romantickou vlnu. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením, satelitním TV, telefonem a minibarem.

V restauraci hotelu si každé ráno vychutnáte snídaně, které Vás nabijí energií na poznávání krás místního okolí. Součástí balíčku je také láhev kvalitního vína a káva pro oba, kterou si můžete vychutnat na letní terase.

Buchlovice a okolí plné kulturních i přírodních zajímavostí

Pokud na dovolené i rádi poznáváte nová místa, v Buchlovicích budete nadšeni! Je zde hned několik míst, která navštívit:

 • národní kulturní památka barokní Zámek Buchlovice a jeho celoročně přístupný zámecký park, který Vás svojí atmosférou naprosto okouzlí
 • nedaleký kostel sv. Martina se sochou svatých Petra a Pavla
 • Hrad Buchlov tyčící se na kopci nad městem je perfektní na výlet - ale pozor! Hrad je pěkně vidět z dálky, jakmile ale budete pod ním, pohled na něj se vytratí ;-)
 • Kaple svaté Barbory v přírodní rezervaci Barborka láká k procházce, stejně jako osamělý skalní útvar Buchlovský kámen.
 • Hradiště na Holém kopci Vám vypoví něco z pradávné historie tohoto kraje (archeologické naleziště)

Při návštěvě různých míst se jistě setkáte s několika pověstmi, které se v Buchlovicích tradují. Co je na nich pravdy ale už musíte poznat sami ;-).

Kultura v Buchlovicích po celé léto

Buchlovice patří do mikroregionu Buchlov, kde se žije bohatým kulturním a folklórním životem, který Vás naprosto pohltí.

 • 18.8. se můžete zúčastnit Poutě Nanebevzetí Panny Marie u kaple sv. Barbory
 • od 13.8. v Muzeu Podhradí Buchlovice najdete výstavu "Buchlovský kroj v proměnách času"
 • součástí známého Buchlovského hudebního léta je také nespočet koncertů populárních českých umělců

Za odpočinkem do lázní Smraďavka

Smraďavka jsou lázně, které jsou zároveň součást obce Buchlovice. Pramení zde sirovodíkový pramen, který byl využíván už od 16. století a který dal místu své typické jméno. Na počátku 19. století zde žil majitel místního panství Leopold I. Berchtold, podle nějž dostalo místo své druhé jméno (Leopoldov).

Můžete zde absolvovat nespočet léčivých procedur nebo si zajít do stylové Lovecké restaurace na místní speciality.

Kam dál na Slovácku? Do Luhačovic, Strážnice nebo aquaparku...

Slovácko možná nepatří ke krajům úplně nejznámějším, je však plný zajímavostí od těch přírodních až po ty kulturně-historické. Vybrali jsme pro Vás místa, která byste určitě neměli při svém putování po Slovácku vynechat:

 • Velehrad není jen poutní místo s nádhernou bazilikou a klášterem. Je to také bájné středisko Velké Moravy. Toto tvrzení dokládá také nedaleký Archeoskanzen Modrá, kde poznáte historický život na Moravě.
 • Luhačovice jsou jedny z nejznámějších lázní v Česku, které Vás okouzlí nádhernou kolonádou, kde si zdraví utužíte pár doušky Vincentky nebo Ottovky. 
 • Můžete navštívit i některé z luxusních wellness center místních lázeňských hotelů (např. Alexandria). U Luhačovic (v Pozlovicích) se také můžete "pokochat" výhledem na třpytivou hladinu místní vodní nádrže.
 • V Uherském Hradišti najdete nově vybudovaný aquapark. Nabízí nejdelší tobogán u nás, který měří neuvěřitelných 186 metrů! Specialitou je i 140 metrů dlouhý světelný tobogán Black Hole. Barevné diody vytvářejí kombinaci až 16,7 milionů barev a každý sjezd bude proto originálem! Součástí aquaparku je saunový svět, těšte se na 4 druhy saun a ochlazovací bazének.
 • Zajeďte si také až za Uherský Brod, kde se pomalu začínají tyčit Bílé Karpaty. Z rozhledny na Velkém Lopeníku nebo z Velké Javořiny uvidíte dech beroucí panoramata "Moravských Kopanic".

Baťův kanál - na kole či na lodi

Vypravte se na výlet po cyklostezce "Kolem Baťova kanálu" - ta vede z nedalekého Uherského Hradiště, přes zámek a zámeckou vinotéku v Uherském Ostrohu, dále do Veselí nad Moravou přes skanzen ve Strážnici, bzenecký zámek a zámecký park v Napajedlích a přes Topolnou zpět. 

Další trasu najdete východně od Uherského Hradiště - vydejte se přes areál měšťanských vinných sklepů, do památkové rezervace Veletiny - Stará hora a zpět přes Popovice. Po cestě navštivte Potomákovo muzeum lidových krojů.

Pokud Vás neláká cykloturistika, využijte možnosti plavit se po Baťově kanálu. Pravidelná linka ze Spytihněvu, Veselí nad Moravou a Strážnice Vás zaveze přes všechna zajímavá místa Slovácka a z pohodlí lodní paluby si tak vychutnáte jedinečná panoramata tohoto kraje. Podívejte se na www.batacanal.cz a vyberte si nejlepší trasu pro Vaši plavbu!


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 26.7. do 30.9.2013.
 • Rezervace na tel. 572 596 021 nebo emailu info@hotelbuchlovice.cz.
 • Před zakoupením kuponu je nutno si předem domluvit konkrétní termín na recepci hotelu.
 • Dítě do 6 let pobyt zdarma včetně snídaně.
 • Třetí osoba na pokoji za příplatek 350 Kč za osobu a přistýlku, včetně snídaně.
 • Možnost prodloužení o jednu noc za 1 350 Kč/dvoulůžkový pokoj (hradí se na místě).
 • Více informací na www.hotelbuchlovice.cz.
nabídka byla ukončena