515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Česko
Rodinná dovolená v Krkonoších na 6 dní s polopenzí
Letní prázdniny ve Špindlerově Mlýně pro DVA + 2 děti do 15 let zdarma. Pro rodiče polopenze, pro děti all inclusive. Neomezený vstup do sauny, masáže, bobová dráha - zkrátka ideální dovolená v přírodě pro celou rodinu!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Krkonoše

Rodinná dovolená v Krkonoších na 6 dní s polopenzí

-57 %
Rodinná dovolená v Krkonoších na 6 dní s polopenzí
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 97 zákazníků
zakoupením získáte 100 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 9. 2014

Kde uplatnit voucher

Hotel Lenka***
Lyžařská 1
543 51 Špindlerův Mlýn

www.hotelklik.cz
tel. 499 433 242
e-mail: sales@hotelonline.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Nabitá letní dovolená v Krkonoších

Týdenní dovolená pro celou rodinu v Krkonoších, s polopenzí a bohatým programem pro děti i dospělé jen za 5899 Kč? Věřte, že to není sen, ale jen další nabídka, kterou si pro Vás Slevotéka přichystala a která může hravě vyřešit problém, kam na letní dovolenou!

Nabitá letní dovolená v Krkonoších

Hotel Lenka*** - ideální pro celou rodinu

Hotel Lenka, který najdete v nádherné krajině skiareálu Svatý Petr (kousek od Špindlerova Mlýna), je útulně vybavený horský hotel. Komfortní dvoulůžkové pokoje nabízí možnost přistýlky pro 1 až 2 děti.

Hotel Lenka*** - ideální pro celou rodinu

Bohatá polopenze a extra strava pro děti

Stylový hotelový bar s restaurací je ideálním místem k posezení a zaplnění žaludku. V rámci tohoto balíčku je pro dospělé přichystaná bohatá polopenze - snídaně formou bufetového stolu s vital koutkem a 3 - chodové večeře výběrem ze 3 druhů jídla. 

Bohatá polopenze a extra strava pro děti

Pro děti je klasická polopenze doplněna ještě obědový balíčkem, který si sebou mohou vzít i na výlet. Samozřejmostí je po celý den dodržování pitného režimu.

Zábava pro malé, relaxace pro velké

V rámci balíčku je pro dospělé připravena 20 minutová masáž, a protože si zasloužíte opravdový odpočinek, můžete neomezeně využívat i finskou saunu, nebo si dopřát některou z masáží s 40% slevou. klidu si tak užijete ničím nerušenou a zaslouženou dovolenou.

Zábava pro malé, relaxace pro velké

Děti se zatím vyřádí na na bobové dráze přímo ve Svatém Petru nebo na dětském hřišti přímo u Hotelu.. Každou středu a sobotu si také můžete užít posezení u táboráku a opékání špekáčků na zelené terase před hotelem.

Bobová dráha 

Kam na výlet v Krkonoších?

Díky této nabídce můžete Krkonoše navštívit v té nejkrásnější podobě - zalité slunečními paprsky. A kam se tedy určitě podívat?

 • Vydejte se do přírody a navštivte Sněžku, Labský pramen, Luční hory, Pančavské vodopádů a dalších přírodních zajímavostí. Uvidíte zde nádherné vodopády, divoké rokle... zkrátka neposkvrněnou přírodu.
 • Děti jistě rády navštíví Safari ZOO Dvůr Králové nad Labem, sklárny v Harrachově, Adršpach či zámek Kuks.
Vydejte se do přírody a navštivte Sněžku

Vodní radovánky v aquaparku

Pokud budete po náročných túrách toužit po relaxu, zkuste navštívit Aquapark ve Špidlerově Mlýně s množstvím atrakcí pro děti i dospělé. Nechybí vířivky či perličková masáž. Součástí aquaparku je také wellness centrum, kde si můžete vychutnat chvilky klidu v solné jeskyni, sauně či solné infrasauně.

Vodní radovánky v aquaparku


Doplňující informace

 • Kupón je možné využít od 12.6. do 30.9.2014.
 • Rezervace na čísle 499 433 242 nebo emailu sales@hotelonline.cz. Při rezervaci uveďte vždy kód kuponu, Vaše jméno, počet zúčastněných dětí a jejich věk.
 • Další osoba na přistýlce 1990 Kč/pobyt.
 • Vychovaní domácí mazlíčci za příplatek 100 Kč/den (nutno hlásit předem).
 • Cena nezahrnuje turistickou taxu 15 Kč/den/os.
 • Kupony je možné slučovat a prodloužit si tak pobyt.
 • Všechny příplatky se hradí na místě.
 • Více informací na www.hotelklik.cz
nabídka byla ukončena