515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Romantické pobyty
  3. Česko
Relaxační pobyt na 1 noc v centru historického Písku
Relaxujte v historickém Písku na jihu Čech! Luxusní pobyt na 1 noc pro dva v Hotelu Bílá růže přímo u řeky s nejstarším mostem ve střední Evropě. Se slevou 50 % ušetříte 1390 Kč. Platnost až do půlky prázdnin!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jižní Čechy

Relaxační pobyt na 1 noc v centru historického Písku

-50 %
Relaxační pobyt na 1 noc v centru historického Písku
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 141 zákazníků
zakoupením získáte 0 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 7. 2011

Kde uplatnit voucher

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Udělejte si výlet do krásného historického města Písek v jižních Čechách a načerpejte síly v klidu při wellness pobytu! Čeká Vás ubytování v krásném tříhvězdičkovém hotelu Bílá růže, který je situován na romantickém místě s výhledem na řeku Otavu a nejstarší most ve střední Evropě. Budete bydlet v samém centru Písku!

Pro svou polohu, klid a krásu se město Písek stalo nejvyhledávanějším rekreačním centrem jižních ČechOkolí Písku je vhodné pro rodinné dovolené, romantické pobyty, cyklistiku, jízdu na koni, golf,... Písek je město slavné historie, bohatých kulturních tradic, město v moři lesů, město na Otavě a tak bychom mohli ještě chvíli pokračovat...

Hotel Bílá růže nabízí luxusní ubytování v nově zrekonstruovaných pokojích. V hotelu naleznete restauraci, hotelovou pizzerii, lobby bar, wellness centrum, velice příjemnou a vyhledávanou infrasaunu, hotelový kongresový sál s vybavením, vyhlídkovou terasu s grilovacím altánem, kde Vám rádi budou pokud počasí dovolí servírovat snídani. Jako nadstandardní službu hotel poskytuje nostop služby v lobby baru a na terase. Nově poskytuje i zapůjčení notebooku za symbolický poplatek. V celém hotelu je k dispozici zdarma Wi-Fi.

Ale byla by věčná škoda sedět v hotelu u počítače! Poloha hotelu na okraji Šumavy přímo vybízí k trávení času venku, ať už někam vyrazíte autem, pešky, na kole, na koni,...V blízkosti najde i Orlickou přehradu, množství rybníků a hlubokých lesů, hrady a zámky. Kupon platí až do půlky prázdnin, takže máte dost času na jakoukoliv aktivitu.

Potěšte partnerku nebo partnera nevšedním dárkem! Personál hotelu Bílá růže se na Vás těší. Počet zakoupených kuponů není nijak omezený, můžete si poskládat pobyt v jakékoliv délce. Čerpání kuponu samozřejmě také není omezeno jen na určité dny v týdnu - přijeďte klidně o víkendu!

Kde kupón uplatnit

Hotel Bílá růže
Fráni Šrámka 169, Písek 
tel.: 382 214 931  
e-mail: hotelbilaruze­@seznam.cz

Více informací najdete na www.hotelbilaruze.cz.


Doplňující informace

  • platnost od 4.3.2011 až do 31.7.2011
  • pobyt rezervujte na tel.: 382 214 931
  • více informací na www.hotelbilaruze.cz
nabídka byla ukončena