515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Slovensko
Relaxační pobyt pro DVA pod Tatrami s celodenním vstupem do Tatralandie
Pobyt pro DVA na 3 dny v rodinném Penzionu Mara u jezera Liptovská Mara. V ceně snídaně, CELODENNÍ VSTUP do Tatralandie a nespočet dalších slev!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko, Liptov

Relaxační pobyt pro DVA pod Tatrami s celodenním vstupem do Tatralandie

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

16. 9. 2013 – 31. 10. 2013

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Penzion Mara
Liptovský Trnovec 294
031 01 Liptovský Trnovec
Slovensko

www.penzionmara.sk
tel. +421 905 911 301
e-mail: rezervacie@penzionmara.sk

Skvělá dovolená v kraji Liptov mezi Nízkými a Vysokými Tatrami

Tatry jsou proslavené svou krásnou přírodou a jsou jedním z nejvyhledávanějších turistických regionů Slovenska. Co takhle se sem vydat ve dvou nebo s celou rodinou? Penzion Mara si pro Vás připravil skvělý pobyt, na který (nejen) díky celodennímu vstupu do Tatralandie jen tak nezapomenete!

Rodinný Penzion Mara na břehu "Liptovského moře"

Skoro jako u moře se budete cítit na dovolené u jezera Liptovská Mara - ne nadarmo se mu totiž přezdívá Liptovské moře. V náručí nádherné přírody, obklopeni Vysokými a Nízkými Tatrami si v Penzionu Mara užijete perfektní odpočinkovou dovolenou.

Stylový Penzion Mara nabízí ubytování v příjemně zařízených pokojích Sina, resp. Choc s vlastním sociálním zařízením a výhledem do okolní krajiny. Ideální poloha penzionu Vám zajistí snadnou dosažitelnost všech okolních atrakcí - aquaparku Tatralandia (1,5 km), města Liptovský Mikuláš (4 km), Gino Paradise Bešeňová (14 km) a největšího střediska na Slovensku Jasná/Chopok (18 km).

Díky kuponu si také každé ráno pochutnáte na snídaních formou švédských stolů v útulné jídelně. Přes den se můžete občerstvit v denním baru nebo posedět na slunečné terase.

Zábavu zajistí stolní tenis (zdarma) nebo billiard, masáže a půjčovna kol (za příplatek). Poblíž penzionu najdete několik restaurací vhodných k polednímu nebo večernímu posezení a také tenisovou halu.

Celodenní vstup do největšího slovenského aquparku Tatralandia

Největší atrakcí celého pobytu se jistě stane Vaše návštěva Aquaparku Tatralandia - největšího areálu vodní zábavy na Slovensku, v Čechách a Polsku.

S kuponem máte každý jeden celodenní vstup do Tropical Paradise zdarma!

Nově otevřený TROPICAL PARADISE je největším lákadlem celého aquaparku. I na Slovensku si totiž užijete kousek karibského tropického ráje s průměrnou teplotou 30°C a s originální tropickou flórou. V celém prostoru roste mnoho živých palem (s výškou do 10 metrů). Pod těmito palmami si každý najde svůj kousek na odpočinek. Mimo to Vás čekají 3 celoroční bazény, saunový svět, vířivky a mnohem víc... 

S Liptov Region Card po Tatrách levněji

Díky kuponu také zdarma získáváte Liptov Region Card, která Vám Váš pobyt v Tatrách zaručeně zpříjemní. Díky ní získáte nespočet slev, například do aquaparků anebo do termálů - třeba termální prameny Gino Paradise Bešeňová mají blahodárný vliv na pohybový aparát, urologické ústrojí a léčí také kosmetické problémy.

Relaxace v termálech není vše! Slevy získáváte také na nespočet různých atrakcí (bobová dráha, lanovka...), do restaurací, do půjčoven sportovního vybavení i několika muzeí. Kompletní přehled slev najdete na www.liptovcard.sk.

Na výlety do Nízkých i Vysokých Tater

Liptov je obecně považován za jedno z nejkrásnějších míst celého Slovenska. Je také jedním z nejnavštěvovanějších míst a nudit se zde rozhodně nebudete. 

 • Národní park Nízké Tatry - největší chráněné území na Slovensku známé díky Demanovské dolině, množství sjezdovek a spletitým cykloturistickým trasám.
 • TIP! Zkuste například cyklotrasu "Kolem vodní nádrže Liptovská Mara". Trasa vede po zpevněných cestách a je dlouhá 42 km.
 • Liptovská Mara - v létě ideální místo na koupání, golf, plavbu lodí či vodní sporty. 
 • Demanovské jeskyně - tvoří nejnavštěvovanější jeskynní komplex na Slovensku, který je naprostným unikátem.
 • Vlkolínec je unikátní stále obývaná vesnička, která je zapsaná na seznamu UNESCO. Uvidíte zde typickou architekturu citlivě zasazenou do nádherné přírody.

Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 16.9. do 31.10.2013.
 • Počet kuponů omezen jen na 100 ks.
 • Rezervace pobytu předem na tel. +421 905 911 301 nebo na emailu rezervacie@penzionmara.sk.
 • Ve 2. kroku objednávky můžete dále zvolit:
  • pobyt na 3 dny s využitím ve všední dny (po-čt) za 2355 Kč
  • prodloužení pobytu až na 8 dní - každá další noc za příplatek 485 Kč/2 osoby se snídaní (bez vstupu do aquaparku)
 • Děti do 3 let zdarma se snídaní (bez nároku na lůžko).
 • Dítě 3-12 let za 9 EUR/noc na přistýlce se snídaní.
 • Dítě starší 12 let za 11 EUR/noc na přistýlce se snídaní.
 • Check in 14 - 21 hod., check out do 10 hod.
 • Pobyt se psy není možný.
 • Pobytová taxa není v ceně 0,7 EUR/osoba nad 12 let/noc
 • Více informací na www.penzionmara.sk.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena