515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Česko
Relaxační pobyt na Vysočině pro DVA na 3 dny
Odpočinkový pobyt na Vysočině pro DVA na 3 dny v Hotelu Harmonie. Polopenze, sauna, tenis, láhev vína a NEOMEZENÝ vstup do bazénu. Poznejte okolní zajímavosti, projeďte cyklostezky a hlavně si vychutnejte odpočinek v krásné přírodě!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Vysočina

Relaxační pobyt na Vysočině pro DVA na 3 dny

-33 %
Relaxační pobyt na Vysočině pro DVA na 3 dny
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 7. 2014

Kde uplatnit voucher

Hotel Harmonie
Borek 33
582 82 Golčův Jeníkov


tel. +420 569 433 438
email: info@harmonie-borek.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Relax v ničím nerušené přírodě

Odložte na chvíli práci, stres, uspěchaný způsob života, sbalte si věci a vyrazte si odpočinout do přírody. Vysočina Vás přivítá hlubokými lesy, uchvacujícími výhledy a naprostým klidem!

Odpočiňte si klidné přírodě

Ubytování v Hotelu Harmonie 

Hotel Harmonie leží v malebném prostředí podhůří Železných hor a v blízkosti městeček Golčův Jeníkov a Chotěboř. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení a je možné si zapůjčit i TV. V celém hotelu je k dispozici připojení Wi-Fi.

Hotel Harmonie se nachází v podhůří Železných hor

Polopenzi si vychutnáte v hotelové restauraci, která je rozdělena na nekuřáckou jídelnu, bar s výčepem a kuřácký salonek s kulečníkem. Snídaně je podávána formou švédských stolů a večeři si vybere z jídelního lístku. Z jídelny je přístupná i venkovní terasa.

Pokoje jsou pohodlně zařízeny

V pěkném počasí Vás potěší zahradní posezení s venkovním výčepem a tanečním parketem

Vše potřebné pro odpočinek i sportovní vyžití přímo v hotelu

V rámci balíčku Vás čeká jak relax, tak trocha pohybu. Zahrajete si tenis na víceúčelovém hřišti, které je možné využít i na kopanou, volejbal či nohejbal. Poté si odpočinete v sauně, která je vybavená i odpočívárnou s křesílky. 

Prohřejte se v sauně, jejíž odpočívárna je vybavená křesílky

Rozhodně využijete i bazén, do kterého máte neomezený vstup po celou dobu pobytu! Bazén je vybaven pískovou filtrací, protiproudem a je vyhříván.

Okolí nabité zajímavostmi a památkami UNESCO

Jarní příroda na Vysočině je jednoduše překrásná a láká k procházkám na vyhlídky, cyklistickým výšlapům i výletům za kulturou a památkami. Možností, kam vyrazit je nespočet. My jsme pro vás vybrali ta nejzajímavější místa:

 • V Chotěboři najdete městskou památkovou zónu s mnoha měšťanskými domy se zajímavou historií, Městské muzeum Chotěboř i krásný zámecký park.
 • Železné hory - krajina severní části Českomoravské vrchoviny na hranicích okresů Havlíčkův Brod a Chrudim s lesy, loukami, poli a typickým osídlením je vyhlášena jako Chráněná krajinná oblast.
 • Svatomariánské území - Údolí řeky Doubravy severně od města Chotěboř s přírodě blízkým charakterem koryta řeky, s dobře zachovalými lužními jasanovými olšinami s výskytem řady vzácných a chráněných druhů rostlin a živočichů.
Vysočina je rájem pro cyklisty i turisty
 • V Havlíčkové Brodě navštivte stálou expozici věnovanou spisovateli, novináři a vlastenci, Karlu Havlíčku Borovskému.
 • Nebo se vydejte do skanzenu Veselý kopec u Hlinska.
 • Města Litomyšl (UNESCO) a Polička - v obojích najdete spoustu kulturních i historických památek, v Poličce navíc ochutnejte pivo z místního pivovaru.
 • V případě nepřízně počasí se vydejte do Muzea dýmek v Proseči. Muzeum najdete v tři sta let staré roubené chalupě na náměstí.

Navštivte čistou přírodu a vychutnejte si ničím nerušené chvíle odpočinku!


Doplňující informace

 • Kupon je možno uplatnit od 1.4.2014 do 31.7.2014.
 • Rezervace pobytu na tel. 569 433 438 nebo emailu info@harmonie-borek.cz.
 • Děti do 3 let zdarma.
 • Děti od 3 do 12 let za 600 Kč včetně polopenze.
nabídka byla ukončena