515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Česko
Relaxační pobyt na Vysočině pro DVA na 3 dny
Odpočinkový pobyt na Vysočině pro DVA na 3 dny v Hotelu Harmonie. Polopenze, sauna, tenis, láhev vína a NEOMEZENÝ vstup do bazénu. Poznejte okolní zajímavosti, projeďte cyklostezky a hlavně si vychutnejte odpočinek v krásné přírodě!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Vysočina

Relaxační pobyt na Vysočině pro DVA na 3 dny

-33 %
Relaxační pobyt na Vysočině pro DVA na 3 dny
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 7. 2014

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Hotel Harmonie
Borek 33
582 82 Golčův Jeníkov


tel. +420 569 433 438
email: info@harmonie-borek.cz

Relax v ničím nerušené přírodě

Odložte na chvíli práci, stres, uspěchaný způsob života, sbalte si věci a vyrazte si odpočinout do přírody. Vysočina Vás přivítá hlubokými lesy, uchvacujícími výhledy a naprostým klidem!

Odpočiňte si klidné přírodě

Ubytování v Hotelu Harmonie 

Hotel Harmonie leží v malebném prostředí podhůří Železných hor a v blízkosti městeček Golčův Jeníkov a Chotěboř. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení a je možné si zapůjčit i TV. V celém hotelu je k dispozici připojení Wi-Fi.

Hotel Harmonie se nachází v podhůří Železných hor

Polopenzi si vychutnáte v hotelové restauraci, která je rozdělena na nekuřáckou jídelnu, bar s výčepem a kuřácký salonek s kulečníkem. Snídaně je podávána formou švédských stolů a večeři si vybere z jídelního lístku. Z jídelny je přístupná i venkovní terasa.

Pokoje jsou pohodlně zařízeny

V pěkném počasí Vás potěší zahradní posezení s venkovním výčepem a tanečním parketem

Vše potřebné pro odpočinek i sportovní vyžití přímo v hotelu

V rámci balíčku Vás čeká jak relax, tak trocha pohybu. Zahrajete si tenis na víceúčelovém hřišti, které je možné využít i na kopanou, volejbal či nohejbal. Poté si odpočinete v sauně, která je vybavená i odpočívárnou s křesílky. 

Prohřejte se v sauně, jejíž odpočívárna je vybavená křesílky

Rozhodně využijete i bazén, do kterého máte neomezený vstup po celou dobu pobytu! Bazén je vybaven pískovou filtrací, protiproudem a je vyhříván.

Okolí nabité zajímavostmi a památkami UNESCO

Jarní příroda na Vysočině je jednoduše překrásná a láká k procházkám na vyhlídky, cyklistickým výšlapům i výletům za kulturou a památkami. Možností, kam vyrazit je nespočet. My jsme pro vás vybrali ta nejzajímavější místa:

 • V Chotěboři najdete městskou památkovou zónu s mnoha měšťanskými domy se zajímavou historií, Městské muzeum Chotěboř i krásný zámecký park.
 • Železné hory - krajina severní části Českomoravské vrchoviny na hranicích okresů Havlíčkův Brod a Chrudim s lesy, loukami, poli a typickým osídlením je vyhlášena jako Chráněná krajinná oblast.
 • Svatomariánské území - Údolí řeky Doubravy severně od města Chotěboř s přírodě blízkým charakterem koryta řeky, s dobře zachovalými lužními jasanovými olšinami s výskytem řady vzácných a chráněných druhů rostlin a živočichů.
Vysočina je rájem pro cyklisty i turisty
 • V Havlíčkové Brodě navštivte stálou expozici věnovanou spisovateli, novináři a vlastenci, Karlu Havlíčku Borovskému.
 • Nebo se vydejte do skanzenu Veselý kopec u Hlinska.
 • Města Litomyšl (UNESCO) a Polička - v obojích najdete spoustu kulturních i historických památek, v Poličce navíc ochutnejte pivo z místního pivovaru.
 • V případě nepřízně počasí se vydejte do Muzea dýmek v Proseči. Muzeum najdete v tři sta let staré roubené chalupě na náměstí.

Navštivte čistou přírodu a vychutnejte si ničím nerušené chvíle odpočinku!


Doplňující informace

 • Kupon je možno uplatnit od 1.4.2014 do 31.7.2014.
 • Rezervace pobytu na tel. 569 433 438 nebo emailu info@harmonie-borek.cz.
 • Děti do 3 let zdarma.
 • Děti od 3 do 12 let za 600 Kč včetně polopenze.
nabídka byla ukončena