515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Romantické pobyty pro dva

Pamatujete i na dobu, když jste se s partnerem teprve poznávali? Na chvíle plné romantiky, rozhovory dlouho do noci, večeře za svitu svíček a snídaně až skoro k polednímu? Zkuste si to zopakovat. A pokud chcete namítnout, že teď už na něco takového nemáte během pracovního týdne čas, využijte naši nabídku romantických víkendových pobytů pro dva. Krom výběru toho správného místa už se nebudete muset o nic starat. Užijte si romantiku pro dva dle vašich představ! 

zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Romantika pro dva se slevou

Nejlepší způsob, jak stmelit váš partnerský život, je vyjet si někam sami. Romantický pobyt pro dva vám umožní věnovat se sobě navzájem, relaxovat i poznávat nová místa a tvořit si tak společné zážitky, na které budete doma rádi vzpomínat. Můžete se vydat třeba na túry do Krkonoš, prozkoumat historický Krakov a nebo si užít romantický wellness pro dva v Mariánských Lázních. Udělejte si romantický víkend.

ikonka slevyNabízíme romantiku pro dva se slevou v Čechách, na Moravě i jinde v Evropě. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytu vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný romantický pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý slevový voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.

Slevy na romantické pobyty pro dva: ČR | Maďarsko | Polsko | Rakousko | Itálie | Francie | Německo | Slovensko a další.