608 919 454 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Slovensko
Předvánoční romantika v Bratislavě pro DVA na 4 dny kousek od centra
Pobyt v Bratislavě pro DVA na 4 dny v Hotelu Viktor nedaleko centra. Poznejte hlavní město našich východních sousedů, projděte se kolem Dunaje či po kouzelném Starém městě a hlavně nasajte romantickou atmosféru - třeba na pohádkových vánočních trzích!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko, Bratislava

Předvánoční romantika v Bratislavě pro DVA na 4 dny kousek od centra

-37 %
Předvánoční romantika v Bratislavě pro DVA na 4 dny kousek od centra
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 60 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 22. 12. 2013

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Hotel Viktor***
Kremnická 26
851 01 Bratislava


www.hotelviktor.sk
tel: +421 263 452 084, +421 263 452 085
e-mail: recepcia@hotelviktor.sk

Předvánoční prodloužený víkend v Bratislavě

Máte chuť si někam vyrazit, odpočinout si a zažít spoustu skvělých zážitků? Tak netroškařte a místo do restaurace za rohem se vypravte rovnou do slovenského hlavního města! Romantika, pohoda a luxusní ubytování jsou zaručeny.

Luxusní ubytování v Bratislavě s bohatou snídaní jen 5 minut od centra

V Bratislavě budete bydlet v nově postaveném 3* Hotelu Viktor, který najdete v klidné části města, jen 5 minut od samotného centra města. Do centra se dostanete autobusem číslo 88, jízdenka stojí jen 0,70 EUR a svezete se pouhé 3 zastávky a jste v historickém centru přímo pod hradem! 

Ubytováni budete ve stylově zařízených pokojích v klimatizovaném hotelu, který naplňuje nejmodernější standardy ubytování. Na každém pokoji najdete vlastní sociální zařízení s koupelnou, LCD TV s 30 programy, telefon, trezor, klimatizaci a Wi-Fi.

Každé ráno se navíc nabijete energií při vydatné snídani formou švédských stolů. Těšte se na teplá a studená jídla inspirovaná snídaněmi celého světa, ovoce, zeleninu, kávu a různé druhy čajů, cereálie, sladkosti, čerstvé pečivo a další dobroty!

Lokše i výborný punč - to jsou vánoční trhy

Každé malé i velké město má své vánoční trhy a slovenská metropole není výjimkou. Na Hlavním náměstí najdete tradiční stánky a užijete si pravou vánoční atmosféru podbarvenou vůní punče (asi za 1 euro), chutí tradičních lokšů, lahodných klobás nebo dokonce kachny se zelím. 

Součástí trhů jsou také stánky na nádvoří Muzea Bratislava a také obrovské kluziště na Hviezdoslavově náměstí u Národního divadla. Pokud si nezapomenete brusle (nebo si je za 2,5 eura zapůjčíte), můžete se na ledě prohánět kolem třpytícího se vánočního stromu.

Na pohádkovou atmosféru se můžete těšit už od 22.11., kdy budou trhy oficiálně zahájeny a rozsvícen bude i vánoční strom.

Nákupy i zábava kousek od hotelu

Hotel Viktor leží jen kousek od centra města. Až si ale projdete všechny zajímavé památky, nudit se určitě nebudete. Převážně dámy rády navštíví nákupní centrum Eurovea (asi 10 min. od hotelu), které symbolizuje novou městskou čtvrť Eurovea ležící na nábřeží. Vyjma nákupů si zde tedy můžete udělat i romantickou procházku kolem Dunaje. V teplejším období si pak na Dunaji udělejte vyjížďku lodí.

Nedaleko hotelu se také nachází Aquapark (2 zastávky MHD). Zde můžete relaxovat v bazénech či si užít zábavu. Pokud Vám budou bratislavské plovárny málo, vydejte se do nedalekého Sence ke slunečním jezerům nebo do maďarských termálních lázních (asi 40 min jízdy). Tamější léčivá voda Vám pomůže zbavit se stresu i bolesti zad.

Historická Bratislava plná památek

Navštivte nejznámější bratislavské památky:

 • Dominantou města je Bratislavský hrad, který je také ve znaku Bratislavy. Tyčí se 85 metrů nad Dunajem a jeho historie sahá až do doby Keltů. 
 • V historickém jádru města najdete také Starou radnici, ve které navštivte expozice městského muzea.
 • Ve Starém městě také uvidíte Michalskou bránu, několik paláců nebo budovu Slovenského národního divadla, kam si večer můžete zajít na operní či baletní představení.
 • V části Devín navštivte zříceninu hradu Devín, o kterém možná víte, že byl zničen Napoleonskou armádou a od té doby je symbolem slovanství a slovenského státu.
 • Další tipy na zajímavá místa najdete zde.

Doplňující informace

 • Kupón je možné využít od 18.10. do 22.12.2013.
 • Rezervace termínu na čísle +421 263 452 084, +421 263 452 085 nebo e-mailu recepcia@hotelviktor.sk.
 • Dítě zdarma bez nároku na lůžko.
 • Check-in až do 22:00 hod.
 • V ceně není zahrnuta místní daň 1,65 EUR/osoba/den (platí se na místě).
 • Více informací na www.hotelviktor.sk.
nabídka byla ukončena