515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Česko
Praha pro DVA v luxusním Hotelu Relax Inn**** s platností do srpna 2014
Pobyt v Praze pro DVA na 3 dny v luxusním wellness Hotelu Relax Inn**** s výbornou dostupností do centra města. Využijte slevy na wellness a platnost kuponu až do konce srpna 2014 k návštěvě české metropole! Skvělé také jako vánoční dárek!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Praha

Praha pro DVA v luxusním Hotelu Relax Inn**** s platností do srpna 2014

nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 123 zákazníků
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 8. 2014

Kde uplatnit voucher

Hotel Relax Inn ****
Novovysočanská 163/25 
190 00 Praha 9 

www.relaxinn.cz
tel. +420 284 828 749
e-mail: info@relaxinn.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Romantika a luxus ve stověžaté Praze s platností až do srpna

Praha má svou nezapomenutelnou atmosféru. Romantika na Petříněprocházka podél Vltavy, představení v Národním divadle... že jste to už skoro zapomněli? Tak využijte příležitosti a společně se svým doprovodem se do Prahy vydejte oprášit staré vzpomínky!

Ubytování v Praze, to je luxus v Relax Inn****

Praha je krom jiného také městem luxusu. A proto i Vy budete bylet v luxusním Hotelu Relax Inn**** který najdete v tiché části Prahy 9, což je asi 20 minut od samotného centra města. Každé ráno pro Vás bude nachystána snídaně.

V Praze je možná draze, ale s našim kuponem Vás celý pobyt přijde na polovinu! To už se vyplatí si jej i prodloužit, nemyslíte?

Relaxujte v nádherném wellness 

Po prohlídce všech historických památek či po noci ve víru velkoměsta se Vám určitě bude hodit pořádný relax! Za příplatek na recepci si pronajměte soukromý relaxační bazén 7x3m s masážní lavicí, protiproudem, osvětlením, atd. Budete si ho moci užívat jenom Vy! Hotel má také vlastní wellness centrum, kde si můžete užívat soukromé saunování (za příplatek 750 Kč/sauna na 1 hodinu).

Památky, výstavy, ZOO

Kam vyrazit v Praze určitě víte - Pražský hrad, Staroměstské náměstí, orloj, židovská čtvrť... prostě klasika. Kam ale až si prohlédnete všechny pamětihodnosti?

 • Pokud jste ještě nikdy nebyli v ZOO Praha, je nejvyšší čas sem zavítat. Provětráte se na čerstvém vzduchu a uvidíte obrovský areál v tom nejlepším ročním období. Určitě nevynechejte zajímavou expozici goril!
 • Láká Vás spíše výstava? Správnou volbou bude návštěva nově zrekonstruovaného Národního technického muzea, jehož precizně vypracované expozice Vás naprosto ohromí.
 • A milovníky klasického umění jistě zaujme návštěva Veletržního paláce s kontroverzně přesunutou Slovanskou epopejí. Obrovská plátna Alfonse Muchy Vás přenesou o tisíce let zpátky a Vy budete uneseni mistrnou technikou tohoto secesního velikána!
 • Pokud hledáte trochu křehké krásy uprostřed Prahy zajděte si určitě do Botanické zahrady. Nabídne Vám bohatou venkovní expozici exotických rostlin a nebo naštivte skleník Fata Morgana, kde se ocitnete během několika vteřin v tropickém ráji se záplavou rostlin nepřeberných tvarů a barev.

Nalaďte se na vánoční notu na tradičních adventních trzích

Využijte kupon k zimnímu pobytu a vydejte se na největší vánoční trhy v zemi. Lákadlem je dozajista bohatá tradice, nabitý vánoční program, třpytící se vánoční strom, adventní atmosféra, typické jídlo i pití.
 
Vánoční trhy 2013 startují v sobotu 1.12.2013 a končí 1.1.2014. Tradičně jako každým rokem se konají na Staroměstském náměstí (dále třeba i na Václavském náměstí, výstavišti Holešovice a dalších místech). Těšit se můžete na desítky stánků, kde budou prodejci prodávat vánoční dekorace, cukroví, perníčky, kapry, ozdoby, dárky, občerstvení.
 
 
A ještě než uvidíte vánoční strom na živo, můžete hádat jak vysoký bude letos - odhaduje se dokonce že od 23 do 25 metrů!

Doplňující informace

 • Kupón je možné využít od 2.12.2013 do 31.8.2014. Nelze uplatnit v termínu 29.12.2013-10.1.2014.
 • Rezervace na čísle +420 284 828 749 nebo e-mailu info@relaxinn.cz (případné parkování je třeba nahlásit předem). 
 • Prodlužte si pobyt nákupem více kuponů!
 • Příplatek za další noc činí 1000 Kč/2 osoby (platí se na recepci).
 • Děti do 3 let zdarma bez nároků na lůžko a stravu.
 • Děti od 3 do 10 let za příplatek 250 Kč/noc se snídaní (platba na recepci).
 • 3. osoba na přistýlce ve 2-lůžkovém pokoji 500 Kč/noc se snídaní (platba na recepci).
 • Možnost parkování (platba na recepci)
  • parkování v objektu hotelu (250 Kč/noc)
  • parkování v garáži (375 Kč/noc)
 • Více informací na www.relaxinn.cz.

Hodnocení pobytu

3,5 z 5
Celkem hodnotilo 12 zákazníků.
Pokoj:
Jídlo:
Služby:
Personál:
Poloha:

 • gabriela.lahodova 26. 9. 2016
 • jana.kadlecova1 29. 5. 2016

zobrazit hodnocení / 12 zákazníků

nabídka byla ukončena