515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Česko
Praha pro DVA na 2/3 dny v Gallery Hotelu SIS*** se snídaní a saunou
Pobyt pro DVA na 2 a více dní v Gallery Hotelu SIS*** v centru hlavního města. Pobytový balíček obsahuje snídaně po celou dobu pobytu a vstup do sauny. Užijte si komfortní ubytování a nespočet památek. Platnost do konce února 2015!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko

Praha pro DVA na 2/3 dny v Gallery Hotelu SIS*** se snídaní a saunou

-31 %
Praha pro DVA na 2/3 dny v Gallery Hotelu SIS*** se snídaní a saunou

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 20 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 28. 2. 2015

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Gallery Hotel SIS***
Rostislavova 17
140 00 Praha 4

www.gallery-hotel-sis.com
Tel. 244 001 900
E-mail: manager@gallery-hotel-sis.com

Romantická Praha plná památek

Jak to vypadá v Praze si pravidelně připomínáte jen díky televizním zprávám? A nebylo by lepší se do hlavního města raději vydat a všechna místa vidět na vlastní oči? Komfortní ubytování nedaleko centra města je ideálním výchozím bodem pro návštěvu památek a dalších zajímavých míst!

Romantická Praha

Gallery Hotel SIS*** na dosah centra

Gallery Hotel SIS***, ve kterém budete během své dovolené ubytovaní, se nachází nedaleko historického centra hlavního města, a to na Praze 4, se snadným přístupem k městské hromadné dopravě. Jako jediný z pražských hotelů se navíc může pyšnit svou vlastní stálou expozicí skla, křišťálu a obrazů.

Gallery Hotel SIS***

Ubytujete se v komfortně a moderně zařízených dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, televizí, telefonem, fénem a minibarem. Samozřejmostí je bezplatné Wi-Fi připojení.

Interiér hotelového pokoje

Snídaně a rozmanité služby 

Součástí pobytového balíčku jsou také snídaně podávané formou švédských stolů, které si budete moci vychutnávat po celou dobu vašeho pobytu. Během vaší dovolené nezapomeňte navštívit jednu z mnoha přilehlých restaurací, kde si můžete pochutnat na vybraných českých či mezinárodních specialitách.

V okolí najdete mnoho restaurací

Příjemné posezení se během volných chvil nabízí v hotelovém baru, který můžete využít například ke sledování televize nebo čtení. Využít zde můžete také bezplatného Wi-Fi připojení.

Posedět můžete i v hotelovém baru

Pro vaši dokonalou relaxaci je v balíčku zahrnutá také sauna, ve které můžete společně odpočívat po dobu jedné hodiny (VARIANTA B - 2 hodiny). Ve zdejším lázeňském centru najdete infrasaunu, švédskou saunu a nabízeno je zde přes 20 masáží, koupelí a mnoho dalšího.

Dopřejte si odpočinek v sauně

Návštěva Prahy - vždy něco nového

Praha je staré město s bohatou historií, která sahá až do roku 200 př. n. l. Slavné a tragické časy v historii tohoto města zde uvidíte na každém rohu. Moderní budovy se ladně prolínají se starou architekturou a zvýrazňují tím kouzlo Prahy.

Existuje mnoho míst, která byste v Praze měli vidět, a žádné z nich není daleko právě od vašeho hotelu. Pokud se rozhodnete kupon využít v prosinci, rozhodně si nenechte ujít adventní trhy!

Projděte se pražskými malebnými uličkami

Karlův most, pojmenovaný po Karlu IV., je spolu s Hradčany významnou dominantou města. Orloj na Starém městě v každou celou hodinu přiláká mnoho turistů, kteří obdivují jak krátké představení oznamující příchod nové hodiny, tak toto vzácné dílo. 
 
V Praze se nachází mnoho historických památek
 
V Praze se nachází také velké množství nákupních center a také známé outletové centrum Fashion Arena v Praze 10 Štěrboholy, kde nakoupíte značkové zboží s 30% až 70% slevou.

Zajímavé památky se vstupem zdarma

 • Katedrála sv. Víta - zdarma přístup do přední novogotické části katedrály.
 • Zlatá ulička na Pražském hradě - placený vstup je pouze po dobu otevírací doby objektů Pražského hradu. V období 1.11. - 31.3. od 16.00 hod. a 1.4. - 31.10. od 18.00 hod. je vstup volný.
 • Pražské Jezulátko - volný vstup do kostela a muzea během otevírací doby.
 • Na pražské věže s Opencard se slevou 10% - Staroměstská mostecká věž, Malostranské mostecké věže, Petřínská rozhledna, Věž Staroměstské radnice.
 • Galerie Jiří Švestka - vstup zdarma po celý rok.
Projděte se po Karlově mostě
 • Staroměstská radnice - Sál architektů je věnován výstavám, které se věnují architektonickému vývoji částí města (výstavy jsou obvykle přístupné zdarma).
 • Botanická zahrada Univerzity Karlovy - venkovní expozice po celý rok zdarma.
 • Zoologická zahrada Praha - vstup pro seniory nad 70 let za symbolickou 1 Kč.
 • Prague Fashion Museum - první muzeum módy v Praze nabízí celoročně vstup zdarma. Otevřeno je každý den od 11 do 18h (v neděli od 12h). Pouze první pondělí v měsíci je zavřeno.
 • Armádní muzeum Žižkov - po celý rok vstup volný.
 • Letecké muzeum Kbely - trvale je vstupné zdarma.
 • Plynárenské muzeum - vstup volný po celý rok, expozice je přístupná pouze po předchozím objednání.
 • Muzeum Pražského vodárenství v Podolské vodárně - návštěvu muzea je možné objednat na telefonním čísle: 272 172 345 nebo e-mailu: jiri.dejmek@pvk.cz, prohlídka je zdarma. Pravidelně se v Muzeu pražského vodárenství konají Dny otevřených dveří na jaře (v rámci Světového dne vody) a na podzim (v rámci Dnů evropského kulturního dědictví). Vstup zdarma.

Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 29. 10. 2014 do 28. 2. 2015.
 • Nutná předchozí rezervace pobytu na e-mailu manager@gallery-hotel-sis.com.
 • Příplatky (platí se na místě):
  • Další dospělá osoba 300 Kč/noc.
 • Check in po dohodě, check out 11:00 hod.
 • Kupony lze spojovat a prodloužit si tak pobyt.
 • Více informací na www.gallery-hotel-sis.com.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena