515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Česko
Praha pro DVA na 2/3 dny v Gallery Hotelu SIS*** se snídaní a saunou
Pobyt pro DVA na 2 a více dní v Gallery Hotelu SIS*** v centru hlavního města. Pobytový balíček obsahuje snídaně po celou dobu pobytu a vstup do sauny. Užijte si komfortní ubytování a nespočet památek. Platnost do konce února 2015!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko

Praha pro DVA na 2/3 dny v Gallery Hotelu SIS*** se snídaní a saunou

-31 %
Praha pro DVA na 2/3 dny v Gallery Hotelu SIS*** se snídaní a saunou

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 20 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 28. 2. 2015

Kde uplatnit voucher

Gallery Hotel SIS***
Rostislavova 17
140 00 Praha 4

www.gallery-hotel-sis.com
Tel. 244 001 900
E-mail: manager@gallery-hotel-sis.com

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Romantická Praha plná památek

Jak to vypadá v Praze si pravidelně připomínáte jen díky televizním zprávám? A nebylo by lepší se do hlavního města raději vydat a všechna místa vidět na vlastní oči? Komfortní ubytování nedaleko centra města je ideálním výchozím bodem pro návštěvu památek a dalších zajímavých míst!

Romantická Praha

Gallery Hotel SIS*** na dosah centra

Gallery Hotel SIS***, ve kterém budete během své dovolené ubytovaní, se nachází nedaleko historického centra hlavního města, a to na Praze 4, se snadným přístupem k městské hromadné dopravě. Jako jediný z pražských hotelů se navíc může pyšnit svou vlastní stálou expozicí skla, křišťálu a obrazů.

Gallery Hotel SIS***

Ubytujete se v komfortně a moderně zařízených dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, televizí, telefonem, fénem a minibarem. Samozřejmostí je bezplatné Wi-Fi připojení.

Interiér hotelového pokoje

Snídaně a rozmanité služby 

Součástí pobytového balíčku jsou také snídaně podávané formou švédských stolů, které si budete moci vychutnávat po celou dobu vašeho pobytu. Během vaší dovolené nezapomeňte navštívit jednu z mnoha přilehlých restaurací, kde si můžete pochutnat na vybraných českých či mezinárodních specialitách.

V okolí najdete mnoho restaurací

Příjemné posezení se během volných chvil nabízí v hotelovém baru, který můžete využít například ke sledování televize nebo čtení. Využít zde můžete také bezplatného Wi-Fi připojení.

Posedět můžete i v hotelovém baru

Pro vaši dokonalou relaxaci je v balíčku zahrnutá také sauna, ve které můžete společně odpočívat po dobu jedné hodiny (VARIANTA B - 2 hodiny). Ve zdejším lázeňském centru najdete infrasaunu, švédskou saunu a nabízeno je zde přes 20 masáží, koupelí a mnoho dalšího.

Dopřejte si odpočinek v sauně

Návštěva Prahy - vždy něco nového

Praha je staré město s bohatou historií, která sahá až do roku 200 př. n. l. Slavné a tragické časy v historii tohoto města zde uvidíte na každém rohu. Moderní budovy se ladně prolínají se starou architekturou a zvýrazňují tím kouzlo Prahy.

Existuje mnoho míst, která byste v Praze měli vidět, a žádné z nich není daleko právě od vašeho hotelu. Pokud se rozhodnete kupon využít v prosinci, rozhodně si nenechte ujít adventní trhy!

Projděte se pražskými malebnými uličkami

Karlův most, pojmenovaný po Karlu IV., je spolu s Hradčany významnou dominantou města. Orloj na Starém městě v každou celou hodinu přiláká mnoho turistů, kteří obdivují jak krátké představení oznamující příchod nové hodiny, tak toto vzácné dílo. 
 
V Praze se nachází mnoho historických památek
 
V Praze se nachází také velké množství nákupních center a také známé outletové centrum Fashion Arena v Praze 10 Štěrboholy, kde nakoupíte značkové zboží s 30% až 70% slevou.

Zajímavé památky se vstupem zdarma

 • Katedrála sv. Víta - zdarma přístup do přední novogotické části katedrály.
 • Zlatá ulička na Pražském hradě - placený vstup je pouze po dobu otevírací doby objektů Pražského hradu. V období 1.11. - 31.3. od 16.00 hod. a 1.4. - 31.10. od 18.00 hod. je vstup volný.
 • Pražské Jezulátko - volný vstup do kostela a muzea během otevírací doby.
 • Na pražské věže s Opencard se slevou 10% - Staroměstská mostecká věž, Malostranské mostecké věže, Petřínská rozhledna, Věž Staroměstské radnice.
 • Galerie Jiří Švestka - vstup zdarma po celý rok.
Projděte se po Karlově mostě
 • Staroměstská radnice - Sál architektů je věnován výstavám, které se věnují architektonickému vývoji částí města (výstavy jsou obvykle přístupné zdarma).
 • Botanická zahrada Univerzity Karlovy - venkovní expozice po celý rok zdarma.
 • Zoologická zahrada Praha - vstup pro seniory nad 70 let za symbolickou 1 Kč.
 • Prague Fashion Museum - první muzeum módy v Praze nabízí celoročně vstup zdarma. Otevřeno je každý den od 11 do 18h (v neděli od 12h). Pouze první pondělí v měsíci je zavřeno.
 • Armádní muzeum Žižkov - po celý rok vstup volný.
 • Letecké muzeum Kbely - trvale je vstupné zdarma.
 • Plynárenské muzeum - vstup volný po celý rok, expozice je přístupná pouze po předchozím objednání.
 • Muzeum Pražského vodárenství v Podolské vodárně - návštěvu muzea je možné objednat na telefonním čísle: 272 172 345 nebo e-mailu: jiri.dejmek@pvk.cz, prohlídka je zdarma. Pravidelně se v Muzeu pražského vodárenství konají Dny otevřených dveří na jaře (v rámci Světového dne vody) a na podzim (v rámci Dnů evropského kulturního dědictví). Vstup zdarma.

Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 29. 10. 2014 do 28. 2. 2015.
 • Nutná předchozí rezervace pobytu na e-mailu manager@gallery-hotel-sis.com.
 • Příplatky (platí se na místě):
  • Další dospělá osoba 300 Kč/noc.
 • Check in po dohodě, check out 11:00 hod.
 • Kupony lze spojovat a prodloužit si tak pobyt.
 • Více informací na www.gallery-hotel-sis.com.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena