515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Česko
Pobyt v romantické podzimní Praze pro DVA na 3 a více dní se snídaní
Pobyt pro DVA na 3 a více dní v Hotelu Aida**** v Praze se snídaní. Platnost až do března 2014. Ideální k poznávání hlavního města, romantickým procházkám po památkách, návštěvě kulturních akcí nebo vánočních trhů!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Praha

Pobyt v romantické podzimní Praze pro DVA na 3 a více dní se snídaní

-34 %
Pobyt v romantické podzimní Praze pro DVA na 3 a více dní se snídaní

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 34 zákazníků
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 16. 3. 2014

Kde uplatnit voucher

Hotel Aida****
Kubišova 23
16000 Praha

www.hotelaida.cz
tel. +420 284 680 628, +420 722 259 109
e-mail: aida@avehotels.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Návštěva romantické Prahy celoročně

Jak to vypadá v Praze si pravidelně připomínáte jen díky televizním zprávám? A nebylo by lepší se do hlavního města raději vydat a všechna místa vidět na vlastní oči? Navíc díky tomuto kuponu máte čas do jara! Luxusní ubytování u Botanické zahrady je ideální pro návštěvu pražské metropole.

Nadstandardní ubytování v Hotelu Aida**** se snídaní

Ať se do Prahy vydáte ve dvou a využijete čas pro romantické procházky nebo návštěvu kulturních akcí, anebo sem vezmete celou rodinu a ukážete dětem krásy stověžaté Prahy, určitě se můžete těšit na ubytování v Hotelu Aida****. Ten leží v klidné lokalitě u Botanické zahrady, ZOO v Tróji a Trójského zámečku a je z něj nádherný výhled na celé město.

Pokoje jsou komfortně vybavené moderním nábytkem, mají vlastní sociální zařízení s fénem, LCD TV, telefon, trezor, minibar a Wi-Fi. Nechybí ani potřeby pro přípravu kávy a čaje a toaletní potřeby.

Součástí pobytu jsou také teplé bufetové snídaně, které příjemně nastartují Váš den ve městě. 

Do ZOO nebo za kulturou? Záleží jen na Vás!

Pokud jste ještě nikdy nebyli v ZOO Praha, je nejvyšší čas sem zavítat - zvlášť když ji najdete jen kousek od hotelu. Provětráte se na čerstvém vzduchu a uvidíte obrovský areál rozléhající se přírodě. Určitě nevynechejte zajímavou expozici goril!

Po návštěvě ZOO zajděte ještě do Botanické zahrady, kterou najdete taktéž jen kousek od hotelu. Skvělým místem pro procházku ve dvou je Trójský zámeček!

Láká Vás spíše výstava? Správnou volbou bude návštěva nově zrekonstruovaného Národního technického muzea, jehož precizně vypracované expozice Vás naprosto ohromí.

Pokud jste milovníky klasického umění, vydejte se do Veletržního paláce na kontroverzně přesunutou Slovanskou epopej. Obrovská plátna Alfonse Muchy Vás přenesou o tisíce let zpátky a Vy budete uneseni mistrnou technikou tohoto secesního velikána!

Návštěvu takových památek jako je Pražský hrad, Karlův most, Staroměstské náměstí (s pohledem na orloj) nebo křivolaké uličky židovské čtvrti Vám jistě nemusíme připomínat! ;-)

Nalaďte se na vánoční notu na tradičních adventních trzích

Využijte kupon k zimnímu pobytu a vydejte se na největší vánoční trhy v zemi. Lákadlem je dozajista bohatá tradice, nabitý vánoční program, třpytící se vánoční strom, adventní atmosféra, typické jídlo i pití.
 
Vánoční trhy 2013 startují v sobotu 1.12.2013 a končí 1.1.2014. Tradičně jako každým rokem se konají na Staroměstském náměstí (dále třeba i na Václavském náměstí, výstavišti Holešovice a dalších místech). Těšit se můžete na desítky stánků, kde budou prodejci prodávat vánoční dekorace, cukroví, perníčky, kapry, ozdoby, dárky, občerstvení.
 
Slavnostní chvíle, kdy bude rozsvícen vánoční strom nastane 30.11.2013 v podvečer. A ještě než jej uvidíte na živo, můžete hádat jak vysoký bude letos - odhaduje se dokonce že od 23 do 25 metrů!

Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 1.11. do 26.12.2013 a od 13.1. do 16.3.2014
 • Rezervace pobytu na tel. +420 284 680 628, +420 722 259 109 nebo emailu aida@avehotels.cz.
 • Délku pobytu zvolíte ve 2. kroku objednávky.
 • Děti 0-2 zdarma bez nároku na lůžko a stravu.
 • Děti 2-11 let 250 Kč (10 EUR)/noc vč. stravy.
 • Pobyt pro více než dvě osoby (tzn. s dětmi ve 3-lůžkovém pokoji) je nutné předem nahlásit na recepci! 
 • Parkování za příplatek 400 Kč/auto/den.
 • Všechny příplatky se hradí v hotovosti nebo kartou na recepci hotelu.
 • V ceně jsou zahrnuty všechny turistické poplatky.
 • Více informací na www.hotelaida.cz.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena