515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Česko
Pobyt pro DVA na 3 dny ve stylovém penzionu pod hradem Buchlov
Romantický pobyt na jižní Moravě pro DVA na 3 dny v penzionu BalonCentrum*** s polopenzí a možností proletět se horkovzdušným balónem a nahlédnout na svět z ptačí perspektivy!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jižní Morava

Pobyt pro DVA na 3 dny ve stylovém penzionu pod hradem Buchlov

-40 %
Pobyt pro DVA na 3 dny ve stylovém penzionu pod hradem Buchlov
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 5. 2015

Kde uplatnit voucher

Penzion BalonCentrum***
Břestek 316
687 08 Břestek u Buchlovic

www.baloncentrum.eu
tel. 571 117 515
email: rezervace@baloncentrum.eu

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Jižní Morava - to pravé pro odpočinek

Kdy naposledy jste své blízké něčím překvapili? Už ani nepamatujete? Tak to rychle napravte, jaro přímo vybízí k romantickým výletům a překvapením! Zajeďte si třeba na jižní Moravu - do kraje s jedinečnou atmosférou a zažijte zde nezapomenutelný pobyt plný relaxu!

Jižní Morava - to pravé pro odpočinek

Útulný Penzion BalonCentrum***

Penzion Baloncentrum*** se nachází v krásném prostředí na úpatí Chřibských hor, kterým dominuje středověký hrad Buchlov. Penzion BalonCentrum mluví svým názvem za vše - můžete se u něj proletět v horkovzdušném balónu!

Penzion BalonCentrum***

Ubytujete se v útulných dvoulůžkových pokojích. Každý pokoj je vybaven sprchou a toaletou, LCD televizorem a klimatizací. Samozřejmostí je pak připojení k Wi-Fi.

Útulné dvoulůžkové pokoje

Pokoje mají vlastní sociální zařízení

V restauraci si vychutnáte servírované snídaně dle vašeho výběru a dvouchodové večeře. Ochutnáte tradiční českou kuchyni nebo třeba něco nového. To vše ve stylovém prostředí!

Restaurace penzionu BalonCentrum

Proleťte se horkovzdušným balónem

Součástí kupónu je i 20% sleva na let horkovzdušným balónem od společnosti balony.eu. Oprostěte se od přízemních starostí a uleťte jim! Pro cyklisty je pak k dispozici i půjčovna kol.

Proleťte se horkovzdušným balónem

Buchlovice a okolí plné kulturních i přírodních zajímavostí

Pokud na dovolené i rádi poznáváte nová místa, v Buchlovicích budete nadšeni! Je zde hned několik míst, která navštívit:

 • národní kulturní památka barokní Zámek Buchlovice a jeho celoročně přístupný zámecký park, který vás svojí atmosférou naprosto okouzlí
 • nedaleký kostel sv. Martina se sochou svatého Petra a Pavla
 • Hrad Buchlov tyčící se na kopci nad městem Buchlovice je perfektní na výlet 
Hrad Buchlov
 • Kaple svaté Barbory v přírodní rezervaci Barborka láká k procházce, stejně jako osamělý skalní útvar Buchlovský kámen
 • Hradiště na Holém kopci vám vypoví něco z pradávné historie tohoto kraje (archeologické naleziště)

Při návštěvě různých míst se jistě setkáte s několika pověstmi, které se v Buchlovicích tradují. Co je na nich pravdy ale už musíte poznat sami :-).

Za odpočinkem do lázní Smraďavka

Smraďavka jsou lázně, které jsou zároveň součástí obce Buchlovice. Pramení zde sirovodíkový pramen, který byl využíván už od 16. století a který dal místu své typické jméno. Na počátku 19. století zde žil majitel místního panství Leopold I. Berchtold, podle něhož dostalo místo své druhé jméno (Leopoldov).

Lázně Smraďavka

Můžete zde absolvovat nespočet léčivých procedur nebo si zajít do stylové Lovecké restaurace na místní speciality.

Kam dál? Do Luhačovic, Strážnice i aquaparku

Slovácko možná nepatří ke krajům úplně nejznámějším, je však plné zajímavostí od těch přírodních až po ty kulturně-historické. Vybrali jsme pro vás místa, která byste určitě neměli při svém putování po Slovácku vynechat:

 • Velehrad není jen poutní místo s nádhernou bazilikou a klášterem. Je to také bájné středisko Velké Moravy. Toto tvrzení dokládá také nedaleký Archeoskanzen Modrá, kde poznáte historický život na Moravě.
Velehrad
 • Luhačovice jsou jedny z nejznámějších lázní v Česku, které vás okouzlí nádhernou kolonádou, kde si zdraví utužíte pár doušky Vincentky nebo Ottovky. 
 • Můžete navštívit i některé z luxusních wellness center místních lázeňských hotelů (např. Alexandria). U Luhačovic (v Pozlovicích) se také můžete "pokochat" výhledem na třpytivou hladinu místní vodní nádrže.
 • V Uherském Hradišti najdete nově aquapark, který nabízí nejdelší tobogán u nás, který měří neuvěřitelných 186 metrů! Specialitou je i 140 metrů dlouhý světelný tobogán Black Hole. Barevné diody vytvářejí kombinaci až 16,7 milionů barev a každý sjezd bude proto originálem! Součástí aquaparku je saunový svět, těšte se na 4 druhy saun a ochlazovací bazének. Na vstup do aquaparku máte navíc 20% slevu!
 • Zajeďte si také až za Uherský Brod, kde se pomalu začínají tyčit Bílé Karpaty. Z rozhledny na Velkém Lopeníku nebo z Velké Javořiny uvidíte dechberoucí panoramata "Moravských Kopanic".
 • Vypravte se na výlet po cyklostezce "Kolem Baťova kanálu". Pokud vás neláká cykloturistika, využijte možnosti plavit se po Baťově kanálu. Z pohodlí lodní paluby si tak vychutnáte jedinečná panoramata tohoto kraje. Podívejte se na www.batacanal.cz a vyberte si nejlepší trasu pro vaši plavbu!
Užijte si skvělou dovolenou

Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 19.2. do 31.5.2015.
 • Termín si rezervujte co nejdříve po zakoupení voucheru na tel. 571 117 515 nebo na e-mailu info@baloncentrum.eu. Před zakoupením kuponu doporučujeme prověřit dostupnost termínů na výše uvedeném telefonu (v pracovní dny 9:00 – 16:30).
 • Příplatky (platí se až na místě):
  • Děti 2-6 let za 350 Kč/noc s polopenzí.
  • Půjčení dětské postýlky 100 Kč/noc.
  • Další osoba (nebo dítě nad 6 let) 1200 Kč/noc včetně všech služeb.
 • Dítě do 1,99 let pobyt zdarma.
 • V ceně není zahrnut turistický poplatek 7 Kč/os./noc.
 • Pobyt mazlíčků není v současné době možný.
 • Storno nejpozději 14 dní před nástupem na ubytování, v opačném případě voucher propadá v plné výši.
 • Kupóny můžete spojovat, a tím si pobyt prodloužit.
 • Více informací na www.baloncentrum.eu
nabídka byla ukončena