515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Slovensko
Pobyt v soukromém stylovém apartmánu poblíž centra Bratislavy pro DVA
Ubytování v soukromém apartmánu pro DVA na 2 dny v Bratislavě. Kolik kupónů koupíte, na tak dlouho jedete! Projděte se po historickém centru hlavního města Slovenska s bydlením v retro stylu - zažijte romantiku ve starém kabátě!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko, Bratislava

Pobyt v soukromém stylovém apartmánu poblíž centra Bratislavy pro DVA

-36 %
Pobyt v soukromém stylovém apartmánu poblíž centra Bratislavy pro DVA
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 20 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 4. 2014

Kde uplatnit voucher

Apartmán Bratislava
Americká 2
831 02 Bratislava

www.apartment-bratislava.sk/Americka2
tel.: +421 903 452 900
email: apartmany.bratislava@gmail.com 

 

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Poznejte historii i kulturu Bratislavy!

Zajímá Vás historie a architektura nejznámějších evropských měst? V tom případě na nic nečekejte a pojeďte si prohlédnout historickou část Bratislavy, města rozkládajícího se v krásné Podunajské nížině. Ať už vyrazíte se svojí polovičkou, kamarády nebo rodinou, tento výlet bude stát určitě za to!

Bratislava je městem rozprostírajícím se při toku druhé největší evropské řeky Dunaj. I proto je toto místo protkáno přírodními parky a zelení, které zde nalezneme již od prvopočátků vzniku tohoto středověkého města. Tato metropole nabízí spoustu možností vyžití. Je libo například romantickou projížďku parníkem? Nebo prohlídku známého Bratislavského Hradu, který je mimochodem každou neděli zdarma!

Čeká na Vás ubytování ve vkusném apartmánu

Abyste se jako návštěvník cítili opravdu dobře, budete ubytováni v soukromém apartmánu Americká 2, který má kapacitu 4 osob a celý je koncipován do klasického staroměstského stylu. Nachází se v širším centru historického města, se skvělou dostupností MHD, obchodů a restaurací.

Mimo parkování a Wi-Fi připojení zdarma Vás zde bude čekat kompletní elektronické vybavení (lednice, TV, sporák atd.) a sociální zařízení včetně sprchového koutu.

Nalaďte se na Vánoce na tradičních vánočních trzích

Každé malé i velké město má své vánoční trhy a slovenská metropole není výjimkou. Na Hlavním náměstí najdete tradiční stánky a užijete si pravou vánoční atmosféru podbarvenou vůní punče (asi za 1 euro), chutí tradičních lokšů, lahodných klobás nebo dokonce kachny se zelím. 

Součástí trhů jsou také stánky na nádvoří Muzea Bratislava a také obrovské kluziště na Hviezdoslavově náměstí u Národního divadla. Pokud si nezapomenete brusle (nebo si je za 2,5 eura zapůjčíte), můžete se na ledě prohánět kolem třpytícího se vánočního stromu. Na pohádkovou atmosféru se můžete těšit už od 22.11., kdy budou trhy oficiálně zahájeny a rozsvícen bude i vánoční strom.

Nenechte si ujít kulturní dění ani večerní romantickou procházku

Centrum Bratislavy nabízí širokou škálu možností jak prožít den, ale i večer. Za zmínku stojí nová budova Slovenského národního divadla, jež zaujme svou moderní architekturou i programem, který naleznete zde

Dále Slovenské národní muzeum a Městské muzeum v Bratislavě, muzea, která se zaměřují na dějiny města i celého národa, nebo také Slovenská národní galerie, ležící na nábřeží v centru města. Nasajte příjemnou komorní atmosféru!

Pro ty, které láká příroda a okolí

Zajímá Vás kulturní dědictví, ale rádi byste se podívali i po okolí tohoto působivého města? Za zmínku určitě stojí množství hradů a zřícenin jako např. Hrad Děvín na soutoku řek Dunaje a Moravy, Plavecký hrad (vzdálen cca půl hodiny autem po D2), nebo mýty opředený Čachtický hrad!

Pokud výlet trávíte s rodinou a dětmi, nejlepší volbou bude návštěva ZOO parku, který Vám i Vašim dětem poskytne okno do tajů přírody (internetové stránky najdete zde), nebo si můžete zajít do Dinoparku, který však kvůli zimní sezóně otvírá až 2. 4. 2014. Za zmínku také určitě stojí Aquapark Senec, kde můžete relaxovat, nebo si užívat vodních atrakcí a tobogánů.


Doplňující informace

 • Kupón lze uplatnit od 8. 11. 2013 do 30. 4.2014. Neplatí v termínech 22. 12. - 2. 1. 2014 a 17. - 22. 4.2014.
 • Rezervace pobytu na tel.: +421 903 452 900, nebo na emailu: apartmany.bratislava@gmail.com.
 • Apartmán pojme až 4 osoby.
 • Další dospělá osoba za 20 EUR/noc.
 • Po domluvě možnost ubytování domácího zvířete (pouze malá plemena).
 • Dítě do 3 let zdarma (bez nároku na lůžko).
 • Dítě do 10 let za polovinu ceny.
 • Check in od 14:00, check out do 10:00.
 • Cena nezahrnuje městskou daň 1,66  EUR/osoba/den.
 • Veškeré příplatky se hradí na místě po domluvě s majitelem.
 • Více o apartmánech najdete na www.apartment-bratislava.sk/Americka2.
nabídka byla ukončena