515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Maďarsko
Krásná Budapešť v hotelu nedaleko centra a největšího městského parku se snídaní a welcome drinkem
Budapešť je krásné historické město, které má navíc bohatství v podobě termálních pramenů. Čeká vás dovolená v 3* hotelu nedaleko centra, v ceně je snídaně a potěší vás i welcome drink.
Krásná Budapešť v hotelu nedaleko centra a největšího městského parku se snídaní a welcome drinkem
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Maďarsko, Budapešť

Krásná Budapešť v hotelu nedaleko centra a největšího městského parku se snídaní a welcome drinkem

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 3. 2019

Varianta zahrnuje

 • ubytování pro oba
 • bohaté bufetové snídaně pro oba
 • neomezená konzumace čaje nebo kávy každý den v době 15:00 až 17:00 pro oba
 • 1× welcome drink – tradiční maďarský nápoj „Pálinka“ pro oba
 • Wi-Fi připojení
 • parkování
Doplňující informace

Varianta zahrnuje

 • ubytování pro oba
 • bohaté bufetové snídaně pro oba
 • neomezená konzumace čaje nebo kávy každý den v době 15:00 až 17:00 pro oba
 • 1× welcome drink – tradiční maďarský nápoj „Pálinka“ pro oba
 • Wi-Fi připojení
 • parkování
Doplňující informace

Kde uplatnit voucher

Hotel Gloria Budapest City Center***
Bláthy Ottó u. 22, Budapešť

www.hotelgloria.com
gloria@hotelgloria.com
check-in od 14:00, check-out do 11:00

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Budapešť je majestátní ozdobou Maďarska s velikým historickým i přírodním bohatstvím. Nikde jinde nenajdete takové propojení termálních pramenů, historické krásy i pulzujícího turistického ruchu. Pojeďte na pikantní dovolenou, a to nejen díky pálivým papričkám...

3* hotel na strategické adrese v blízkosti centra

Budapešti se také přezdívá perla na Dunaji, a to hlavně díky vysoké koncentraci historických skvostů. Hned několik jejich částí je zařazeno na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Jedná se o gotický Budínský hrad s Hradní čtvrtí, Andrássyho třídu, obě nábřeží Dunaje a náměstí Hrdinů s Jubilejní linkou metra. K těmto i dalším krásám to budete mít kousek, hotel Hotel Gloria Budapest City Center totiž stojí na klidném místě jen kousek od centra a také od People's Park, což je největší a nejpopulárnější park ve městě. Daleko to nebudete mít ani do termálních lázní. Koupel v nich byste rozhodně neměli vynechat.

Ubytujete se v pokoji typu Standard s vlastním sociálním zařízením. K jeho výbavě patří kromě pohodlné postele TV se satelitem, telefon a vysoušeč vlasů. Milým bonusem pro vás bude welcome drink v podobě pravé maďarské Pálinky. Berte to jako symbolický začátek vaší pikantní dovolené. Ráno si pochutnáte na bohaté snídani a pak už to bude jen na vás, kterou část maďarského hlavního města se vydáte prozkoumat. Doporučujeme si dopředu naplánovat, jaké památky chcete navštívit a udělat si podrobný itinerář.

TIP: Nechcete se trmácet autem a možná jen proto se vám do Budapešti nechce? A víte vůbec, že v metropoli můžete být za hodinku a čtvrt? Na lince Praha – Budapešť operuje nízkonákladová aerolinka Ryanair. Ceny zpátečních letenek začínají už na 1 000 Kč a v akci jsou ještě nižší. Do centra města se pak dostanete například se společností Ferihegyexpress nebo miniBUD.

Nejoblíbenější turistické cíle v Budapešti

Město na Dunaji zdobí hned několik majestátních historický budov. Nejvýraznější z nich je Budínský hrad, který se tyčí nad řekou. Leží na vrchu Várhegy a jezdí k němu lanovka z náměstí Clark Adam. Když už budete na Budínském vršku, určitě si prohlédněte i Rybářskou baštu, odkud budete mít nejen úžasný výhled na Dunaj a město. Tato velkolepá stavba spojuje neogotickou a neorománskou architekturu a patří mezi nejvyhledávanější v celé Budapešti.

 • Termální lázně – přímo v Budapešti vyvěrá cca 100 termálních pramenů, díky tomu je ve městě hned několik termálních lázní. Nejznámější jsou Lázně Széchenyi. Užijete si koupání v neobvyklých kulisách novogotického areálu. Více se o nich dozvíte ZDE.
 • Parlament Országház –na této honosné stavbě se můžeme kochat nádhernou novogotickou fasádou, 96 m vysokou novorenesanční kupolí a dalšími pozoruhodnými prvky. Tato budova, nápadně připomínající Westminsterský palác v Londýně, vás zkrátka uchvátí.
 • Andrássyho třída – tato 2 kilometry dlouhá ulice je nejrušnější a nejnavštěvovanější ulicí v Budapešti. Podobně jako na všech hlavních třídách velkých měst, i zde najdeme mnoho luxusních butiků, stejně jako útulných kaváren a restaurací či významných státních budov. Při toulání po Andrássyho třídě si nezapomeňte všimnout budovy Státní opery.
 • Bazilika svatého Štěpána – tato dominanta je pojmenovaná po prvním uherském panovníkovi Štěpánu I. Svatém, jehož relikvie jsou v bazilice dodnes uchovány. Přestože byla její stavba zahájena v polovině 19. století, dokončena byla až roku 1905.
 • Navštivte i nádherné parky – Park soch (s pozůstatky socialistických monumentů), People's Park s planetáriem, zábavní park Vidám se zoologickou zahradou nebo městský sad Városliget.

A samozřejmě nezapomeňte ochutnat maďarskou kuchyni, je pikantně dokonalá!


Doplňující informace

 • Pobyt s dětmi (hradí se na místě):
  • děti do 3,99 let zdarma – možnost zapůjčit dětskou postýlku
  • děti od 4 do 7,99 let za 22 EUR/7040 HUF/pobyt – platí při pobytu s příjezdem ve St, Čt, Pá nebo So a 25 EUR/8000 HUF/pobyt při pobytu s příjezdem v Ne, Po nebo Út, na přistýlce
  • děti starší 8 let za 43 EUR/13760 HUF/pobyt – platí při pobytu s příjezdem ve St, Čt, Pá nebo So a 49 EUR/15680 HUF/pobyt při pobytu s příjezdem v Ne, Po nebo Út, na přistýlce
 • Povinné příplatky (hradí se na místě):
  • pobyt přes ČT, PÁ a SO za příplatek 5 EUR/pokoj/noc
  • pobytová taxa 1 EUR nebo 320 HUF/dospělá osoba/noc
  • pobyt se zvířetem 10 EUR nebo 3200 HUF/noc
 • Rezervaci je možné provést pouze skrze e-mail (gloria@hotelgloria.com), a to minimálně 7 dní před příjezdem. Bez potvrzení e-mailem není rezervace platná.
 • Případné storno rezervace proveďte nejpozději 7 dní předem, jinak voucher propadá. Změna je možná pouze jednou po dohodě s recepcí. Storno je nutné provést výhradně srkze e-mail (gloria@hotelgloria.com) a musí být potvrzeno hotelem.

Hodnocení pobytu

4,0 z 5
Celkem hodnotil 1 zákazník.
Pokoj:
Jídlo:
Služby:
Personál:
Poloha:

zobrazit hodnocení / 1 zákazník

Výběr varianty

nabídka byla ukončena