515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Slovensko
Pobyt v centru Bratislavy pro DVA na 3 a více dní s platností do srpna 2014
Zažijte nevšední dovolenou v luxusním Hotelu Viktor*** v Bratislavě s platností až do srpna 2014. Čeká Vás ubytování pro DVA na 3 a více dní se snídaní. Hotel nabízí prvotřídní služby a nachází se pouhých 5 min. jízdy od historického centra!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko, Bratislava

Pobyt v centru Bratislavy pro DVA na 3 a více dní s platností do srpna 2014

-36 %
Pobyt v centru Bratislavy pro DVA na 3 a více dní s platností do srpna 2014

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 41 zákazníků
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 8. 2014

Kde uplatnit voucher

Hotel Viktor***
Kremnická 26
851 01 Bratislava


www.hotelviktor.sk
tel: +421 263 452 084, +421 263 452 085
e-mail: recepcia@hotelviktor.sk

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Pobyt plný romantiky a luxusu

Přemýšlíte, jak si zpestřit svůj volný čas? Nenapadá Vás, jak byste mohli využít volný víkend? Máme pro Vás jeden skvělý tip! Využijte ideální příležitost a vypravte se rovnou do slovenského hlavního města! Romantika, pohoda a luxusní ubytování jsou zaručeny.

Hotel Viktor zaručí luxusní ubytování se skvělou dopravní dostupností

V Bratislavě budete bydlet v nově postaveném 3* Hotelu Viktor, který najdete v klidné části města, jen 5 minut od samotného centra města. Do centra se dostanete autobusem číslo 88, jízdenka stojí jen 0,70 EUR a svezete se pouhé 3 zastávky a jste v historickém centru přímo pod hradem! 

Ubytováni budete ve stylově zařízených pokojích v klimatizovaném hotelu, který naplňuje nejmodernější standardy ubytování. Na každém pokoji najdete vlastní sociální zařízení s koupelnou, LCD TV s 30 programy, telefon, trezor, klimatizaci a Wi-Fi.

Každé ráno se navíc můžete těšit na vydatnou snídani v hotelové restauraci. Snídaně jsou podávány formou volného výběru z jídelního lístku.

Historické centrum, kultura a noční život

Zajímá Vás historie a architektura nejznámějších evropských měst? V tom případě na nic nečekejte a pojeďte si prohlédnout historickou část Bratislavy, města rozkládajícího se v krásné Podunajské nížině. Ať už vyrazíte se svojí polovičkou, kamarády nebo rodinou, tento výlet bude stát určitě za to!

Bratislava je městem rozprostírajícím se při toku druhé největší evropské řeky Dunaj. I proto je toto místo protkáno přírodními parky a zelení, které zde nalezneme již od prvopočátků vzniku tohoto středověkého města. Tato metropole nabízí spoustu možností vyžití. Je libo například romantickou projížďku parníkem? Nebo prohlídku známého Bratislavského Hradu, který je mimochodem každou neděli zdarma!

Centrum Bratislavy nabízí širokou škálu možností jak prožít den, ale i večer. Za zmínku stojí nová budova Slovenského národního divadla, jež zaujme svou moderní architekturou i programem, který naleznete zde

Nákupy i zábava kousek od hotelu

Hotel Viktor leží jen kousek od centra města. Až si ale projdete všechny zajímavé památky, nudit se určitě nebudete. Převážně dámy rády navštíví nákupní centrum Eurovea (asi 10 min. od hotelu), které symbolizuje novou městskou čtvrť Eurovea ležící na nábřeží. Vyjma nákupů si zde tedy můžete udělat i romantickou procházku kolem Dunaje. V teplejším období si pak na Dunaji udělejte vyjížďku lodí.

Nedaleko hotelu se také nachází Aquapark (2 zastávky MHD). Zde můžete relaxovat v bazénech či si užít zábavu. Pokud Vám budou bratislavské plovárny málo, vydejte se do nedalekého Sence ke slunečním jezerům nebo do maďarských termálních lázních (asi 40 min. jízdy). Tamější léčivá voda Vám pomůže zbavit se stresu i bolesti zad.

Historická Bratislava plná památek

Navštivte nejznámější bratislavské památky:

 • Dominantou města je Bratislavský hrad, který je také ve znaku Bratislavy. Tyčí se 85 metrů nad Dunajem a jeho historie sahá až do doby Keltů. 
 • V historickém jádru města najdete také Starou radnici, ve které navštivte expozice městského muzea.
 • Ve Starém městě také uvidíte Michalskou bránu, několik paláců nebo budovu Slovenského národního divadla, kam si večer můžete zajít na operní či baletní představení.
 • V části Děvín navštivte zříceninu hradu Děvín, o kterém možná víte, že byl zničen Napoleonskou armádou a od té doby je symbolem slovanství a slovenského státu.
 • Další tipy na zajímavá místa najdete zde.
 

Doplňující informace

 • Kupón je možné využít od 6.12. 2013 do 31. 8. 2014.
 • Variantu pobytu si vyberete v 2. kroku objednávky:
  • VARIANTA A: pobyt pro dva na 3 dny (2 noci) za 2299 Kč
  • VARIANTA B: pobyt pro dva na 4 dny (3 noci) za 3333 Kč
 • Rezervace termínu na čísle +421 263 452 084, +421 263 452 085 nebo e-mailu recepcia@hotelviktor.sk.
 • Dítě zdarma bez nároku na lůžko.
 • Check-in až do 22:00 hod.
 • V ceně není zahrnuta místní daň 1,65 EUR/osoba/den (platí se na místě).
 • Více informací na www.hotelviktor.sk.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena